ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
więcej ->

 
 

Polska interwencja na Białorusi?



Wiceszef białoruskiego KGB poinformował parlament o rzekomych działaniach zachodnich służb specjalnych, które dążą do obalenia władzy na Białorusi. Wśród nich ma być "gro?ny" zachodni sąsiad - Polska.

Według władz w Mińsku - szczególne zagrożenie pochodzić ma właśnie z Polski.

Są jednak dwie wersje tego, czego ma obawiać się reżim Łukaszenki. Pierwsza dla Białorusinów jest przerażająca - zachodnie służby specjalne przewidują nawet wkroczenie na Białoruś. Na Litwie i w Polsce tworzone są bazy oddziaływania na nasz kraj - powiedział Wasilij Dementiej, wiceszef KGB. Powstają też grupy, które będą chciały obalić władzę w Mińsku z wykorzystaniem "metod ekstremistycznych, których skrajną formą jest terroryzm".

O podstawy tych śmiałych tez reporter RMF zapytał rzecznika KGB, Walerija Nattaczanewa. To, co usłyszał, to zupełnie inna wersja, na użytek zachodnich mediów: Tu chodzi o środki masowego przekazu, nie o wojskową interwencję. A o to, że będą rozmieszczane, to raczej będzie oddziaływanie za pośrednictwem stacji radiowych. Szef KGB powtórzył tylko to, co wcześniej sugerował prezydent republiki.

To właśnie Łukaszence jak najbardziej na rękę jest podtrzymywanie strachu przed najbliższym sąsiadem. Kreuje siebie jako jedynego gwaranta bezpieczeństwa kraju.
(PAP)

Komentarz

To nie jest czcza paplanina.
Zaprzysiężenie na ministra obrony Radka Sikorskiego - zawodowego siewcę rewolucji - rodem z CIA to bardzo poważne ostrzeżenie - dla nas Polaków.
Możemy z Białorusią przejechać się jeszcze bardziej niż Husain z Kuwejtem.
Musimy trzymać rękę na pulsie bo nie wiadomo: czy Kaczyńscy samie wiedzą - co czynią?

"WASZYNGTON: Radek Sikorski – Senator-elekt RP, zakończył swoją funkcję dyrektora wykonawczego Nowej Inicjatywy Atlantyckiej (NAI), wpływowej organizacji pozarządowej w Waszyngtonie. Jest to program przy Amerykańskim Instytucie Przedsiębiorczości (American Enterprise Institute - AEI). W poniedziałek 17 pa?dziernika wraca do Polski.Sikorski był wiceministrem spraw zagranicznych w rządzie Jerzego Buzka (1998-2001) i był odpowiedzialny m.in. za pracę konsulatów Rzeczpospolitej Polskiej na świecie. Wcześniej był wiceministrem obrony narodowej RP (1992) w rządzie Jana Olszewskiego."

(Artur Łoboda)
31 październik 2005

 

  

Archiwum

"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
Odwrócona logika
sierpień 17, 2008
wp.pl
Pojedynek Polonii z prowokatorami
wrzesień 17, 2004
Czy Przyszedł Czas na Rokownia Między USA i Iranem?
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
Coraz więcej naukowców i dziennikarzy powątpiewa w oficjalną wersję wydarzeń 9/11
wrzesień 12, 2007
Lech Maziakowski
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
Bush, Sharon, and the "War on Terror"
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
Żydowscy osadnicy mszczą się
lipiec 28, 2002
IAR
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Hamas "Dziecko Izraela"
styczeń 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kościół na zakręcie
październik 8, 2005
onet.pl
Murzyńscy raperzy będą "walczyli z antysemityzmem"
listopad 14, 2006
bibula
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media