ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
więcej ->

 
 

Co robić?


Pomimo wielkiego wysiłku kandydatów do Sejmu i Senatu RP, członków, sympatyków LPR, wolontariuszy, w Okręgu Wyborczym nr 2 (wałbrzyskim) nie mamy posła z LPR. Pawłowi Sulowskiemu zabrakło do mandatu tylko 280 głosów. Złożyło się na ten stan rzeczy kilka przyczyn, lecz za najważniejszą należy uznać, że tuż przed wyborami Wałbrzychowi zabrano jeden mandat. Miał ich dziewięć i ze względu, że w okręgu wałbrzyskim zmniejszył się stan liczebny mieszkańców, zmniejszono ilość mandatów do ośmiu. Jest to przyczyna obiektywna. Zachodzi więc pytanie, czy każdy z nas zrobił wszystko, by wynik wyborczy był lepszy. Czy mamy spokojne sumienia? Zrobiliśmy dużo, ale czy wszystko? Musimy byś świadomi, że przecież tak naprawdę toczy się wojna o Polskę, o jej niepodległość i nasz byt. W tych wyborach chodziło o przerwanie procesu rozpoczętego w 1989r., który wyniszcza nas i naszą umiłowaną Ojczyznę czy też kontynuację tego procesu. Jedynym gwarantem przerwania tego procesu jest LPR Kontynuacja będzie oznaczała nie tylko dalsze zubożenie i wyrzucanie ludzi na margines życia społecznego ale również braku etyki i moralności w polityce, wprowadzenie aborcji, eutanazji, uznania związków homoseksualnych oraz adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Natomiast przerwanie tego procesu będzie oznaczało realizację programu narodowego i wejście na drogę ekonomii miłosierdzia. Platforma Obywatelska, która zajęła w tych wyborach drugie miejsce, przed wyborcami ukryła swój program, bo jest bardzo radykalny. Jest to program dalszego zubożenia narodu. Wybory wygrało PiS ale rządzić będzie PO. Po raz kolejny perfidnie oszukano wyborców.
W naszym Okręgu Wyborczym kampania wyborcza kandydatów LPR do Sejmu RP rozpoczęła się w Wałbrzychu 22 sierpnie br. od konferencji prasowej, na której poseł Janusz Dobrosz, prezes Okręgu Dolnośląskiego LPR, przedstawił licznie zgromadzonym dziennikarzom kandydatów LPR do Sejmu i do Senatu RP. Natomiast Paweł Sulowski i Paweł Zanin przedstawili program gospodarczy LPR. Udział w konferencji wziął również Artur Paprota, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego. Po konferencji odbyło się zebranie Sztabu Wyborczego Okręgu Wałbrzyskiego, któremu przewodził Paweł Sulowski. Następne konferencje prasowe i posiedzenia Sztabu Wyborczego się odbyły: 27 sierpnia br. w Świdnicy i 3 września br. w Kłodzku. Natomiast 5 września w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Sylwestra Chruszcza, posła do Parlamentu UE, pod nazwą „Złoty tak”. Uczestniczyli w niej również kandydaci LPR do Sejmu RP. Kilka dni pó?niej tj. 10 września br. na wałbrzyskim Rynku i w Świdnicy na Rynku odbyły się wiece wyborcze z udziałem lidera LPR posła Romana Giertycha. 15 września br. w Ziębicach kandydaci LPR do Sejmu uczestniczyli w pikniku rodzinnym., który został zorganizowany przez miejscowe Koło LPR. 16 września Paweł Zanin uczestniczył w debacie w Książu. Ostatnia konferencja i zebranie Sztabu Wyborczego odbyły się 17 września br. w Dzierżoniowie. 20 września Paweł Sulowski i Bogusław Szpytma, obok kandydatów z innych partii politycznych, uczestniczyli w debacie gospodarczej w Centrum Rozwoju Regionalnego w Wałbrzychu. Kilka godzin wcześniej Paweł Zanin i Mariusz Barcicki wzięli udział w debacie w Świdnicy. Kandydaci LPR odbyli w sumie kilkadziesiąt spotkań wyborczych. Członkowie, sympatycy wolontariusze rozkleili tysiące plakatów i rozdali ponad pól miliona ulotek. W okręgu wałbrzyskim przegraliśmy bitwę ale wojna trwa nadal. W skali ogólnopolskiej LPR wprowadziła do Sejmu 34 posłów i 7 senatorów.
W pracy narodowej, tej oddolnej, nie wolno się załamywać, trzeba być cierpliwym i wytrwale dążyć do celu. Porażka powinna mobilizować do jeszcze większego wysiłku. Wszak rzecz idzie o Polskę, o naszą umiłowaną Ojczyznę, która jest naszą Matką. Tylko pracą, ogromną pracą i poświęceniem możemy osiągnąć założone cele. Przegrana bitwa to tylko przygotowanie do przeniesienia w wyższy stan organizacyjny. Mamy ideę i wiara w nią powinna umacniać nas w przekonaniu, że Polska niechybnie, jeszcze wspanialej się odrodzi a my razem z nią powstaniemy do życia prawdziwego. Naród to wielka Rodzina rodzin. Jeżeli rodzina będzie silna to i Naród będzie silny. LPR to Koła, bo podstawową komórką organizacyjną LPR są właśnie Koła i w nich od teraz musi ruszyć ta wielka praca organiczna. Dla sprawy narodowej liczy się każdy uświadomiony Polak gdyż już Cyprian K. Norwid uważał, że Naród jest „dziełem miłości”, najpierw natchnionej a następnie uświadomionej. Wszystkim zatroskanym o los Ojczyzny, którzy trwożliwie pytają „Co robić?”, odpowiadamy słowami Norwida:

Pojrzeć ku górze – pod ołtarz narodów,
Gdzie z całej armii został strażnik schodów,
Z korony blaski odleciały święte,
Berła nie widać, chorągwie zwinięte
I usunięta kraina spod stopy.
-A czy się wdarł kto na ducha okopy.
A czy i gwałcić kto śmiał nieostrożnie
Gdy cierpią czujni – i milczą wielmożnie?

Jeżeli przeto ta ojczyzna Twoja
Jest historyczna...(a nie jest, jak Troja)
Niech jak Rzym będzie i Mszy – dziejów słucha,
Tak, jak on, perląc różaniec łańcucha,
Milcząc, jak milczą, trwając, jak tam trwają,
Pokąd się harfy nie ponastrajają...

Lub – jeśli, wzory przenosząc realne (obce),
Ojczyzna jest to bagno lakustralne –
A ludów prawem są kości Mamuta,
To – niech zdepczą, i zgnije zepsuta.
8 październik 2005

Stanisław Bulza 

  

Archiwum

Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
Ekologia a prawda
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
SYSTEM BANKOWY (Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
Geneza...
maj 17, 2007
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTO­RÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
Mieć czy być?
grudzień 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!

listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
"Dewaluacja"
czerwiec 28, 2005
piotr gilek
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Komu do śmiechu?
styczeń 18, 2006
tadeusz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media