|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
więcej -> |
|
Walka o państwo...bezprawia
|
|

Ograniczanie swobód obywatelskich, hamowanie wolności gospodarczej, m.in. poprzez PiT owanie podatników. Tworzenie, nie wiadomo po co i komu, silnego systemu kontroli i nadzoru (szpiegowanie obywatela na każdym jego kroku) podobnego na wzór razwiedki - rodzi niebezpieczeństwo zapędów budowy państwa bezprawia.(!)
Takiemu modelowi państwa (silnego policyjnie) zdaje się hołdować obecny rząd z panami Kaczyńskimi na czele.
Co najmniej kontrowersyjną może być wypowied? prezydenta (Lech Kaczyński) z dnia 7 marca dotycząca zmian (lub nie) zapisu w Konstytucji (już prawie) IV RP. Stwierdzenie: „państwo obecnie działa w granicach prawa...”
Zdaje się iż była to, już kolejna, próba obrony koalicjantów rządu brata prezydenta. W jakich granicach prawa działają koalicjanci każdy widzi. Afera za aferą. Koalicjanci nie mają nic wspólnego z głoszonymi tezami o obronie wartości rzekomo chrześcijańskich, czy nawet narodowych. To zwyczajny blef dla ciemnego ludu.
Girtychjungen. Co potrafią pokazały bojówki ministra oświaty. Jakie wychowanie takie zachowanie
Lepperband. Tu z zasadzie komentarz staje zbyteczny. Jeśli trzymać się słów prezydenta: uznać, że państwo działa w granicach prawa mając za sprzymierzeńców takich przedstawicieli „prawicowych” ugrupowań jak Giertych i Lepper, to każdemu skazanemu prawomocnym wyrokiem sądu przysługuje prawo do sięgania po najwyższą władzę w tym kraju jeśli tylko takiemu przyjdzie na to ochota.
W tym kraju na powrót zrobiło się, jak za dawnych czasów, trochę „smieszno i straszno”
Jaki jest koń każdy widzi.
Przypatrując się poczynaniom „jungen” i „bandu”, a też tych którzy reprezentują prawie prawo i prawie sprawiedliwość, to rzeczywiście można się pośmiać, bo humor jest przedni - a to, że z serii czarnego humoru, to jak widać, nikomu zbytnio nie przeszkadza. Nie przeszkadza gro?ba dalszego rozpadu państwa, albowiem póki co wszyscy najważniejsi w państwie mają się dobrze.(!)
Ta część społeczeństwa, którą posłał do urn ojciec (nie mylić z innym ojcem) Tadeusz, mimo woli i udawanej ślepoty, a też głuchoty, musi się czuć oszukana. Musi się czuć zawiedziona wyczynami swoich idoli.
Rządzący tanim kosztem populistycznej paplaniny o podwalinach demokratycznego państwa, o Polsce: suwerennej, bezpiecznej i czystej od wszelakiej agentury, zdobyli zaufanie tych od Rydzyka. Autorzy tych populistycznych bezeceństw wcale nie mają kaca moralnego. Najwyra?niej elektorat jest po to by nabijać go w butelkę, natychmiast po złożonej obietnicy gruszek na wierzbie.
W myśli idei - cel uświęca środki obsadzają wszystko co się da swojakami. W tym obsadzaniu swojakami dawno prześcignęli postkomunistów, których mieli (ponoć) chęć za coś tam rozliczyć...
Jak widać uczeń przerósł mistrza, jak widać uczeń z mistrzem ma się dobrze „niech żyje bal....”
|
|
21 marzec 2007
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
|
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
|
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
|
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
|
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Dajmy się zaskoczyć miłości
luty 14, 2005
Agnieszka Osiecka
|
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
|
A która wojna była straszliwsza?
wrzesień 1, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komentarz na komentarz
luty 4, 2005
Gregory Akko
|
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
|
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
|
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
|
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyktatura łajdaków 2002
styczeń 2, 2003
przyjaciel portalu
|
Jan Józef Lipski
Ojciec Różowego Salonu
lipiec 11, 2006
Karol Górski
|
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
|
więcej -> |
|