ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
więcej ->

 
 

sejm

Komornik na Wiejskiej

Kolejka szpitali pod Sejmem - domagają się wielomilionowych odszkodowań za wadliwą ustawę. Lecznica z Inowrocławia z prawomocnym wyrokiem sądu już wysyła na Wiejską komornika - pisze "Gazeta Wyborcza".

Pięć lat temu, tuż przed gwiazdką, posłowie rządzącej AWS przegłosowali podniesienie średniej pensji pracownikom ZOZ-ów o co najmniej 203 zł miesięcznie. Zapomnieli o przekazaniu pieniędzy, więc przychodnie i szpitale popadły w długi. Kilkadziesiąt złożyło pozwy - przeciw Ministerstwu Zdrowia albo NFZ. Kolejne sądy odrzucały roszczenia, wreszcie Sąd Najwyższy wskazał, kto może być właściwym adresatem pozwów - parlament.

Szpital w Inowrocławiu, który pozwał Sejm jako pierwszy, wygrał ponad 6 milionów w dwóch kolejnych instancjach. Sejmowa kancelaria nawet nie podjęła obrony przed sądem. Wyrok się uprawomocnił, a termin zapłaty odszkodowania minął w poniedziałek. Szpital wystąpi więc dziś o nadanie klauzuli wykonalności - to sądowa formalność poprzedzająca wizytę komornika na Wiejskiej - wyjaśnia dziennik.

Wicemarszałek Sejmu Tomasz Nałęcz nie chce płacić: Naszym zdaniem obowiązek spoczywa na Ministerstwie Skarbu. Zgodnie z nowym kodeksem cywilnym ten resort odpowiada za zobowiązania skarbu państwa. Ale wyrok sądowy mówi, że płacić ma Sejm, nie my - odpowiada Andrzej Król z biura prasowego ministerstwa.

Podzieleni są też specjaliści: Sejm ewidentnie zawinił, ale trudno go obciążyć finansowo, bo nie ma osobowości prawnej - mówi konstytucjonalista prof. Piotr Winczorek. Skarbu należy szukać w Ministerstwie Skarbu - mówi "Gazecie Wyborczej". (PAP)
8 czerwiec 2005

aaa 

  

Archiwum

Jaruzelski otrzymał order Lenina za stłumienie rebelii w Polsce
grudzień 20, 2006
Patriota
Zmniejszyć koszty pracy - oszukańcze hasło "postępowych" liberałów
styczeń 29, 2007
Dariusz Kosiur
Walka szyitów z sunnitami
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
Jews in Poland: A Cocumentary History
marzec 13, 2008
Przysłał I.C. Pogonowski
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
Stan Tymiński
Przepis na nową Polskę

kwiecień 8, 2004
Stan Tymiński
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
Antypolska ksenofobia
czerwiec 22, 2006
Mieczysław Ryba
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media