ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
więcej ->

 
 

Przycichają gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi i cena paliwa spada





Niedawno na giełdach spekulanci mówili, że standartowa baryłka ropy naftowej wkrótce będzie wynosić 150 dolarów. Stało się inaczej. Odkąd przycichły gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi, cena paliwa spada z dnia na dzień, tak, że 29go lipca, 2008 cena ta wynosiła już tylko 122 dolary. Jest nadzieja, że świat uniknie katastrofy związanej z napadem sił osi USA-Izrael na Iran, oraz zablokowaniu eksportu paliwa z Zatoki Perskiej na rynek światowy (około 25% dostaw globalnych).

Jak wiadomo za pomocą zbrodni, Izrael zbudował potajemnie arsenał kilkuset bomb nuklearnych i od lat stara się dominować Bliski Wschód swoim monopolem nuklearnym. Prezydent Kennedy i jego brat Robert przypłacili życiem ich sprzeciw w tej sprawie (zob. google „JFKMontreal”). Faktem jest natomiast, że Iran w niczym nie narusza warunków traktatu podpisanego kiedyś przez Teheran i ma wszelkie prawo wzbogacać uran w celach produkcji elektryczności.

Natomiast neo-konserwatywny rząd Bush’a nie tylko narzuca zmiany tekstu podstawowego traktatu o nie rozpowszechnianiu broni nuklearnych, ale jednocześnie traktat ten gwałci, otwarcie szantażując Iran - państwo, nie posiadające broni nuklearnych, amerykańskim i izraelskim atakiem nuklearnym na Iran.

Nic dziwnego ludzie nastawieni pokojowo w USA przekręcają słowo „neocon” czyli neo-konserwatysta na słowo „neocrazy” czyli „neo - wariat,” który gotów jest rozpętać nuklearną katastrofę. Wśród syjonistów neo - wariatów w Waszyngtonie przoduje senator Joe Liberman, który manipuluje starym senatorem McCain’em. McCain z kolei często cierpi na tak zwane „starcze momenty starty pamięci” (t. zw. „senior moments”).

Przykład „starczych momentów straty pamięci” McCain’a znalazł się w dzienniku telewizyjnym. Kilka tygodni temu McCain był pod opieką Lieberman’a w Iraku i przed kamerami telewizyjnym upierał się, że Iran zbroi Al-qaidę, która jest śmiertelnym wrogiem rządu w Teheranie. Lieberman publicznie musiał McCain’a wyprowadzać z błędu i ze „swojego starczego momentu” McCain musiał publicznie wycofać się.

Lieberman, kiedyś niby demokrata, a zawsze krańcowy syjonista, dziś kontroluje McCain’a i nawet jest wymieniany wśród kandydatów na republikańskiego wiceprezydenta. Lieberman i ekstremiści z lobby Izraela wywindowali McCaina na kandydata partii republikańskiej na prezydenta USA, w wyborach na jesień 2008.

Ekstremiści żydowscy, skutecznie manipulują McCain’em. Naturalnie gdyby ten leciwy człowiek umarł po zwycięstwie w wyborach, to Żyd-Liebarman byłby pierwszym żydowskim prezydentem USA. Zobaczymy czy Lieberman będzie faktycznie republikańskiem kandydatem na wice prezydenta w wyborach w 2008 roku, tak jak wcześniej pełen chucby był on kandydatem na wice prezydenta partii demokratycznej, w wyborach w roku 2000.

Mimo tego, że dwie trzecie Żydów w Izraelu chce pokoju z Arabami, rządzą tam ekstremiści, spadkobiercy Bejtaru, organizacji faszystów żydowskich w przedwojennej Polsce. Obecnie oni nazywani są Likudnikami. Podobnie jak w Izraelu, sytuacja układa się w USA, gdzie „partia wojny” pod Bush’em nie jest popularna, a on sam cieszy się tylko 28%wym poparciem wyborców. Tak, więc USA i Izraela są demokracjami fasadowym, w których wola pokoju większości wyborców jest porostu marginalizowana.

Sentor John McCain kwalifikuje się na poparcie „partii wojny” w USA i w Izraelu, ponieważ obiecuje on stuletnią okupację Iraku przez wojska amerykańskie i kontrolę zasobów paliwa Iraku. Obecnie Irak produkuje dziennie dwa miliony standartowych baryłek ropy naftowej, głównie z pól na południu Iraku.

Rząd w Bagdadzie zarobił na eksporcie paliwa w 2007 roku 40 miliardów dolarów, a w roku 2008 zarobi prawdopodobnie około 75 miliardów dolarów, mimo planów narzucenia Irakowi wyzysku przez korporacje USA, w ramach lak zwanego „dzielenia się zyskami” („profit sharing agreements”).

Za czasów władzy, naprzód popieranego przez USA w wojnie przeciwko Iranowi, a pó?niej wydanego na śmierć przez USA, dyktatora Saddam’a Hussein’a, ministerstwo nafty w Bagdadzie kontrolowało całą produkcję pól ropy naftowej w Iraku. Napad USA na Irak układ ten zniszczył i ostatnio ministerstwo w Bagdadzie, nie miało władzy nad produkcją ropy z południowych pół w regionie Basra.

Ponieważ podbój Iraku przez USA odbywa się w ramach systemu neo-kolonializmu, więc, napad na Irak, miał nazwę „Wolność Iraku.” Budowa „demokracji fasadowej” w Bagdadzie zaczęła się od powszechnych wyborów. Wówczas okazało się, że dotąd rządząca partia, niby narodowo socjalistyczna Saddam’a Hussein’a, składała się z mniejszości ludności Iraku, ludzi z sekty sunnitów. Faktycznie Szyici stanowią znaczną większość ludności Iraku i tym samym stanowią oni większość wyborców w tej nowej „demokracji fasadowej.”

Ze znaczenia tego stanu rzeczy „neo-wriaci”- syjoniści w lobby izraelskim w Waszyngtonie w rządzie Bush’a, albo sobie nie zdawali sprawy, albo po prostu uważali, że powikłania polityczne i brak jedności w Iraku dobry jest dla dominacji Izraela na Bliskim Wschodzie „od Nilu do Eufratu.” Przy okazji należy wspomnieć, że Izrael jest zmuszony do importu wody statkami z Turcji i syjoniści zawsze mieli nadzieję na dostawy wody z Eufratu za pomocą rurociągu. Drugi rurociąg miał jakoby służyć do darmowego importu paliwa z Iraku do Izraela.

Kariera John’a McCain’a dziś zależy od skrajnych syjonistów, takich jak senator Joe Lieberman oraz maszyny politycznej lobby Izraela w Waszyngtonie, która przygotowuje zapominalskiemu staruszkowi slogany, którymi ma on atakować konkurenta, młodego i bystrego mulata, Baraka Husseina Obamę.

McCain ma jednak problem w tym, że Obama również szuka poparcia lobby Izraela, której przyrzekł w jej kwaterze głównej w Waszyngtonie, że wyrzuci Palestyńczyków z Jerozolimy, tak żeby miasto to było wyłączną stolicą Izraela. Tymczasem farsa wyborcza w USA posuwa się naprzód, a w miarę jak przycichają gro?by osi USA-Izrael wojny przeciwko Iranowi, cena paliwa spada na świecie.

WWW.pogonowski.com
31 lipiec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Tajne konszachty USA, Izraela i Iranu
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
Kraków żegna Papieża Jana Pawła II
kwiecień 7, 2005
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Poradnik Młodego Krakusa
listopad 28, 2005
www.krakow.pl
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
Ballada Wałbrzyska
luty 19, 2003
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
Czy Państwo musi być bezradne wobec koszmarnych cen mieszkań?
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wolny rynek w Iraku
kwiecień 11, 2003
IAR
Rozszerzenie UE - teraz, albo nie wiadomo kiedy
czerwiec 27, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media