|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
więcej -> |
|
Anatomia katastrofy w Iraku
|
|

Ideologia neokonserwatyzmu, stworzona przez trockistów nawróconych na radykalny sjonizm, znalazła żyzny grunt między działaczami kompleksu wojskowo-przemysłowego i przemysłu energetycznego. Budowa wielkiego Izraela i wpływy Żydów na politykę światową planowana przez takich ludzi jak Richard Perle, dała okazję do robienia kariery obecnemu wiceprezydentowi Dick’owi Chenney’owi jak i zdymisjonownemu dziś ministrowi obrony USA Donald’owi Rumsfeld’owi do dziś przezywanemu „Field Marshal von Rumsfeld,” jako autora „najbardziej zdumiewającego fiaska w wojskowo-geopolitycznej historji naszych czasów.”
Już w marcu 1971 Donald Rumsfeld był określony przez prezydenta Richard’a Nixon’a jako „bezwzględny mały łajdak” („ruthless little bastard”) i dziś jego krytycy w USA uwają że te słowa powinny, być wyryte na nagrobku Rumsveld’a, ponieważ opisują go oni jako bezwzględnego oportunistę i egotystę, który wyrobił sobie taktykę wykańczania przeciwników politycznych, za pomocą sesji wielogodzinnych, nie związanych ze sobą pytań, w celu diskredytowania zarzutów jego krytyków w jakiejkowiek sprawie, tak żeby z pozycji siły zawsze postawić na swoim.
Prawnik James Turner napisał że „Rumsfeda nie obchodzą ani fakty, ani prawda, ani faktyczny stan rzeczy. Natomiast dąży on do przeforsowywania swoich celów, o które zaciekle walczy mobilizując dostępne mu siły.” Kariera i majątek Rumsfelda zostały zbudowane w przemyśle farmaceutycznym, w którym pchał on sztuczne słodziki na rynek, przy czem Rumsfeld zarobił swoje pierwsze 10 milionów dolarów.
Na początku swojej kariery politycznej Rumsveld był ambasadorem USA przy NATO i był „zaciekle pro-europejski,” natomiast po latach kiedy Francja i Niemcy nie chciały popierać napadu na Irak i rabunku zasobów energetycznych tego kraju, Rumseveld zaczął nazywać pogardliwie te dwa państwa „starą Europą,” zwłaszcza kiedy propaganda pro wojenna neokonserwatystów zaczęła fałszywie przypisywać Irakowi wpółwinę z Alkaidą za napad terrotystyczny na wieżowce nowojorskie i Pentagon, 11go września 2001 roku.
Rumsveld odgrywał rolę prezydenta USA w grach strategicznych dotyczących „ciągłości władzy rządu” organizowanej przez planistów neokonserwtywnych i wyobrażał sobie, że dowodzi w Trzeciej Wojnie Światowej, w których to grach zawsze starał się odrazu uderzać wielką ilością bomb nuklearnych. Bombardowania Iraku w ramach taktyki „szok i przerażenie” miało być tylko wstępem do użycia bomb nuklearnych przeciwko Iranowi.
Jak wiadomo przerwanie traktatu rozbrojeniowego Start II przez Busha rozpętało cichy wyścig zbrojeń i spowodowało nieoczekiwanie bliskie powiązania obronne Rosji i Chin co z koleji stało się największą senzacją dwudzistego pierwszego wieku w Azji, fakt przemilczany przez media zachodnie kontrolowane przez radykalnych sjonistów. W USA wogóle publiczność nie rozumie grożby asymertycznej strategji, którą groził niedawno przez Putin w Monachium pod adresem USA. Asymertyczna strategie cechuje się tym że jest anonimowa.
Słowo „czerwoni” w strategicznych grach w Pentagonie pod kontrolą Rumsfelda, zostało wymienione ma „terroryści,” podczas gdy „wojna przeciwko terrorowi” miała zastąpić Zimną Wojnę, jako uzasadnienie kolosalnych zbrojeń USA. Tymczasem u progu 21go wieku fortuna Rumsfelda była oceniana między 50 a 200 milionów dolarów, podczas gdy był on czynny w neokonserwtywnej lobby, w czasie przygotowywania ataku na Irak na podstawie zafałszowanych raportów wywiadu USA.
Rumsfeld nabrał wprawy w fałszowaniu zagrożenia USA już w latach 1970tych w jako ówczesny szef Pentagonu gadzie używał tak zwanej „Team B,” która grubo przesadzała stopień zagrożenia USA ze strony Sowiety i sowieckich pocisków międzykontynentalnych w celu uzasadniania wielkich kontraktów zbrojeniowych. W podobny sposób Rumsfeld uzasadniał broń masowego rażenia w rękach Saddama Husseina, tym razem, z tragicznym skutkiem. Było to możliwe przy pomocy kontroli mediów.
Przezwisko „Księcia Ciemności” Rumsfeld przejął od sjonisty architekta starategji neokonserwatywnych podbojów, Żyda, Richard’a Perle, zwłaszcza kiedy jako przedstawiciel rządu Ronalda Regana ściskał serdecznie dłoń Saddam’a Hussein’a i promował rurociąg naftowy z Iraku do portu Akaba na granicy Izraela i Jordanii, który to rurociąg miała budować firma Bechtel. Wówczas Rumsveld zachęcał Saddam’a Hussein’a do współpracy ekonomicznej z Izraelem.
Dzięki wiceprezydentowi USA, Dick’owi Chenney’owi, Rumsfeld był mianowany ministrem obrony w rządzie Groge’a Bush’a, którego ojciec pogardzał Rumsfeldem, podczas gdy z koleji Bush Jr. nienawidzi swego „ojczulka,” według poltek w USA. Wobec George’a Bush’a Rumsfeld zawsze zachowywał się jakby niby był jego wiernym dworzaninem, i utrzymywany był w przekonaniu że Bush sam o wszystkim decyduje. Pozycja ta pozwalała Rumsfeldowi narzucać prezydentowi nagłe zmiany wcześniejszych decyzji rządowych nawet przed kamerami telewizyjnymi.
Zarozumialstwo Rumsfelda znalazło wyraz w jego tak zwanej „Rewolucji w Sprawach Wojska” w Pentagonie („Revolution in Military Affairs” - RMA), która to rewolucja miała za cel znalezienie odpowiedniego wroga USA, po upadku Sowietów. W końcu sjoniści przeważyli i RMA zadecydowała, że wrogiem tym należy ogłosić radykalny islam, co dawało możliwość radykalnym Żydom kierowania atakówa na dowolnie wybranych wrogów „wielkiego” Izraela.
Sytuacja ta nie zmieniła się z chwilą dymisji Rumsfeld’a mimo katastrofy w Iraku. Rumsfeld’a wsponają jego podwładni jako „megalomana, który musi mieć kontrolę nad każdym szczegółem” – najgorszego w historii ministra obrany USA, który wcześniej w swej karierze, używał za swego głównego mentora Richard’a „Księcia Ciemności” Perle’a.
Atak terrorystyczny „9/11” uratował karierę Rumsfelda, któremu już wówczas groziła dymisja i wtedy zamiast dymisji, stał się reprezenantem polityki zagranicznej rządu Bush’a, przed kamerami telewizyjnymi, gdzie podawał fałszywe i mylące informacje, pomijające n.p. masowe rabunki kiedy Bagdad znalazł się pod kontrolą wojsk USA oraz Rumsfeld popierał tortury stosowane na uwięzionych w Guantanamo Bay i w Abu Gharib. Fałszował on opisy sytuacji w Afganistanie i w Iraku.
Komunikaty Rumsfelda reporterzy nazywali „hubris w akcji.” Taktyka „RMA” Rumsfelda wogóle nie wygrywała żadnych bitew w Afganistanie, gdzie całe prowincje przechodziły do rąk powstańców ,.bez jednego strzału ze strony wojsk okupacyjnych,” według książki napisanej przez Andrew Cockburn’a pod tytułem: „Rumsfeld: Jego Kariera, Upadek i Katastrofalny Spadek Pozostawiony po Nim.” („Rumsfeld: His Rise, Fall and Catastrofic Legacy,” Scribner, New York, 2007, ISBN-13: 978-4165-3674-4; 247 stron).
CIA dawało stu dolarowe banknoty dla dezerterów z lokalnych band, w zamian za donosy i aresztowanie bezradnych pasterzy Afganów i Pakistańczyków których dostarczano do Guantanamo jako „kombatantów poza prawem.” Rumsfed zawsze przekręcał fakty i nigdy n.p. nie przyznał, że Osama bin Laden uciekł z osaczenia go w Tora Bora.
Cockburn opisuje idiotyczny „konflikt cywilizacji” wymyślony przez dziewięćdziesięcio- letniego sjonistę Bernarda Lewis’a z Princeton University i nonsensowne oskarżenia, że nieistniejący arsenał nuklearny w Iraku, zagrażał USA, jak też fałszywe obietnice Lewis’a że można było obalić Saddam’a Hussein’a za pomocą 10,000 do 15,000 żołnierzy, oraz równie fałszywe twierdzenie, że służby specjalne USA ujażmią Afganów za pomocą „niekonwencjonalnych taktyk.”
Rumsfeld ukrywał fakt, że właśnie okupacja spowodowała opór Irakijczyków – fakt ten nikt nie śmie powiedzieć otwarcie w mediach w USA. Imperialistyczny odbój Iraku przez neokonserwatywny rząd Bush’a nie udał się z powodu arogancji i braku sprawności Pentagonu. Możliwe, że chaos w Iraku był spowodowany na korzyść megalomanów rządzących w Izraelu i przemysłu zbrojeniowego i naftowego, przez neokonserwatystę-megalomana jakim był Rumsfeld, jak tworzył on anatomię katastrofy w Iraku.
Katastrofa napadu USA na Iraku dokonała ruiny tego kraju, gdzie ponad 600,000 cywilów zostało zabitych pod okupacją amerykańską i kilka milionów Irakijczyków starciło dach nad głową; milion ich ucieklo do Syrji i blisko million do Jordanji, około100.000 do Iranu. Według wypowiedzi telewizyjnej jednego z senatorów USA ponad 100,000 Amerykanów ucierpiało permanentne zaburzenia mentalne spowodowane brutalną akcją pacyfikowania Iraku, 20,000 jest okaleczonych na całe życie i ponad 3000 poległo na „wojnie z wyboru” a nie z konieczności, jak wielu w USA określa napad na Irak. Gdyby USA uznawało Międzynarodowy Sąd Kryminalny to tak George Bush, jak jak Dich Chenney oraz Donald Rumsfeld wraz z Richardem Perle’m, Paul’em Wolfowitz’em i Duglas’em Feith’em i innymi neokonserwatystami, znale?li by się na ławie oskarżonych o zbrodnie wojenne.
www.pogonowski.com |
|
22 marzec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
|
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
|
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
|
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
|
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
|
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
|
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
|
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ateiści chcą pokazać pornografię w kościele!
listopad 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
|
W interesie Wielkiego Izraela
sierpień 12, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
więcej -> |
|