ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
więcej ->

 
 

Cyrk w cyrku

UE aż po Azję i Afrykę - tak europejscy artyści widzą przyszłość europejskiej wspólnoty. Wizjonerską wystawę umieszczono w cyrkowym namiocie na Rondzie Schumana w europejskiej dzielnicy w Brukseli.

Jednych wizja przyszłej Europy może zachwycić, innych przerażać megalomańskim zacięciem. Już tytuł brzmi gro?nie: Unia Europejska jako nowe Cesarstwo Rzymskie. Wspólnota ma poszerzyć swoje granice daleko w stronę Eurazji, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. W najbliższych 30 latach będzie liczyć 50 krajów, stając się pierwszą światową potęgą.

Europejscy artyści uważają, że w najbliższej przyszłości stale trzeba będzie powstrzymywać "agresję Stanów Zjednoczonych". W związku z tym, siedziba ONZ zostanie przeniesiona do Gibraltaru (pytanie tylko, czy ONZ w ogóle przetrwa, bo organizacja jest de facto utrzymywana przez USA). Euro już za kilka lat przełamie monopol dolara, a swoje rezerwy zaczną liczyć w unijnej walucie także Chińczycy i Hindusi.

Niektóre sekwencje są dla nas lekko szokujące. Ale to przecież my będziemy budować przyszłość UE. Od strony formy to jest science fiction, ale jeśli chodzi o głębszą zawartość, trzeba w końcu zdać sobie sprawę z miejsca, jakie Unia zajmuje w świecie. Jako Szwajcarowi, trudno mi sobie wyobrazić mój kraj w UE 50 krajów. Szwajcaria jest bardzo przywiązana do tradycji swojej neutralności i bezpośredniej demokracji - mówią zwiedzający. Nowej Unii - według wyobrażeń z cyrkowego namiotu - będzie patronować Robert Schuman, były francuski minister spraw zagranicznych, którego za dwa lata papież ogłosi świętym.
17 wrzesień 2004

 

  

Archiwum

Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
The Ambiguous Symbolism of Wannsee for the Nazis and for Israel
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Recenzja dokonana przez czas Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Wywczasy
maj 19, 2008
Marek Jastrząb
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stanowisko środowiska ProPolonia.pl wobec sytuacji społeczno-politycznej
marzec 3, 2009
Dariusz Kosiur
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
Niech żyje Serbia!
luty 25, 2008
Adam Śmiech
John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Do widzenia ślepa Genia!
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bóg się rodzi, moc truchleje w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media