|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
więcej -> |
|
Zamiast relacjonować, media generują konflikt
|
|
Ze zdumieniem przeczytałem informację, powołującą się na PAP, zamieszczoną w portalu onet.pl, o proteście Stowarzyszenia Primum Non Nocere, przeciwko nowemu rozporządzeniu ministerstwa zdrowia, dotyczącemu dokumentacji medycznej:
http://info.onet.pl/998173,11,1,0,120,686,item.html
gdyby ten lnk powyżej przestał działać kopię umieściłem na naszym swerwerze:
http://www.sppnn.org.pl/dok/dokumentacja.htm
Informacja powyższa ma być rzekomo oparta na serwisie PAP którego treści nie znam. Mija się ona z prawdą i jest próbą generowania konfliktu pomiędzy nami a ministrem zdrowia.
List do min Marka Balickiego przekazaliśmy w czwartek 21 pa?dziernika, nie znając i przed opublikowaniem nowego rozporządzenia, podpisanego w sobotę 23 pa?dziernika.
W tej sytuacji, wobec prób generowania konfliktu, treść wystosowanego przez nas pisma, przekazujemy do publicznej wiadomości:
http://www.sppnn.org.pl/dok/bl.doc
O liście media poinformowaliśmy przekazując komunikat:
http://www.sppnn.org.pl/dok/md.doc
Nasze wystąpienie do ministra zdrowia, było m. innymi apelem o nowelizację rozporządzenia, co równolegle nastąpiło, mimo iż trochę inaczej niż to sugerowaliśmy ( wedle onet.pl)
O nowym rozporządzeniu nie wypowiadamy się na razie, ponieważ go nie znamy.
Zdumiewają próby tworzenia nie istniejącej obecnie wrogości pomiędzy nami a ministerstwem.
Jako że z podawaniem nieprawdziwych czy konfliktujących informacji o Stowarzyszeniu w parze występuje pełna blokada medialna wszelkich działań czy oświadczeń Stowarzyszenia, należy zastanowić się nad przyczynami i mechanizmami.
Odnosimy wrażenie iż dla realizacji "kolejnych reform systemu ochrony zdrowia" nastąpiło prawdopodobnie porozumienie trzech wpływowych grup interesu:
http://www.sppnn.org.pl/oswiad/osw11.htm
To co się dzieje, wygląda na próby marginalizowania i wciągania w konflikty niezależnej organizacji jaką jest Stowarzyszenie Primum Non Nocere.
By uniknąć posądzeń o kultywowanie"spiskowej teorii dziejów" na razie publicznie nie kontynuuję tego wątku.
Przypominam wcześniejszą przekręconą ale za to mocno nagłośnioną informacje o tym że Stowarzyszenie się rozwiązało.
Pretekstem była informacja którą przekazaliśmy wtedy mediom. Można ją przeczytać tutaj:
http://www.sppnn.org.pl/oswiad/osw10.htm
W-wa 24 pa?dziernika 2004 r.
przew. Stowarzyszenia Primum Non Nocere |
|
24 październik 2004
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
|
Nie przestrzegali przed Balcerowiczem, Bieleckim, Buzkiem
marzec 15, 2004
PAP
|
SDP nagle przypomniało sobie o moralności
luty 3, 2003
PAP
|
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
|
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
|
Przetargi o Zeznania w Sprawach Kryminalnych w USA
styczeń 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
RODOWÓD POWSTANIA OLIGARCHII W KRAJACH POSTKOMUNISTYCZNYCH.
maj 26, 2008
Klaudiusz Wesołek
|
Nastała grobowa cisza
październik 22, 2007
Artur Łoboda
|
Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku
styczeń 31, 2003
PAP
|
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
|
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
|
Drwiący śmiech pokoleń, czyli- o duchowym niewolnictwie
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
|
Kilka uwag odnośnie Kosowa
luty 26, 2008
Artur Łoboda
|
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
|
Demokratyczna Republika Wołomińska uznana!
luty 27, 2008
przysłał przyjaciel
|
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
|
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|