|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
więcej -> |
|
Przestępstwa nie było
|
|
Przestępstwa nie było
Warszawska Prokuratura Okręgowa uznała, że autorzy książek opisujących stosunki polsko-żydowskie nie popełnili przestępstwa i umorzyła śledztwo. Jak się okazało, w trakcie prowadzenia dochodzenia do dokonania oceny treści publikacji powołano stronniczego biegłego.
O umorzeniu śledztwa 30 czerwca br. poinformował wczoraj na posiedzeniu sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka przedstawiciel Ministerstwa Sprawiedliwości prokurator Ryszard Stefański. Stało się tak, gdyż prokuratura uznała, że ani autorzy publikacji, ani ich kolporterzy nie popełnili przestępstwa.
Stefański przypomniał, że postępowanie wobec prof. Jerzego Roberta Nowaka, Henryka Pająka, Jana Marszałka i Marcina Dybowskiego zostało wszczęte po jednej z publikacji prasowych.
W pa?dzierniku ubiegłego roku "Rzeczpospolita" zamieściła artykuł pt. "Antysemityzm w podziemiach Kościoła". Zdaniem jego autorki, w patriotycznej księgarni "Antyk", mieszczącej się w podziemiach kościoła Wszystkich Świętych w Warszawie, sprzedawane są książki rzekomo antysemickie, autorstwa Nowaka, Pająka oraz Marszałka. Natomiast za ich rozprowadzanie odpowiada Dybowski, właściciel księgarni.
Do zbadania treści pozycji prokuratura wyznaczyła tylko jednego biegłego. Został nim prof. Jerzy Tomaszewski, postać mocno kontrowersyjna. - Skąd akurat taka osoba, skoro wiemy, że jest to człowiek znany ze skrajnych poglądów, a wręcz czasami nieprzychylnych Polakom - dociekała Krystyna Grabicka, członek komisji sprawiedliwości, poseł koła Ruchu Katolicko-Narodowego.
Stefański odpowiedział, że został on wskazany przez ministra nauki i informatyzacji. Przyznał także, że nie zachodziła konieczność powołania innych ekspertów.
Jeden z opozycyjnych posłów zarzucił prokuraturze wsparcie środowisk lewicowych, które chciałyby likwidacji księgarni "Antyk" oraz wyeliminowania z publicznego obiegu autorów książek, którzy piszą nie tak, jak życzy sobie lewica. Postanowienie o umorzeniu śledztwa jeszcze się nie uprawomocniło.
Zenon Baranowski
Decyzję prokuratury komentuje prof. Jerzy Robert Nowak:
Skandal z wszczęciem tego postępowania był tym większy, że już rok temu zatrzymano kilka moich książek pod zarzutem antysemityzmu. Wówczas wiceminister resortu spraw wewnętrznych przyznał, w odpowiedzi na poselskie interpelacje, że w żadnej z moich książek nie znaleziono rzeczy godzących w prawo. Dziwnym trafem jakoś nie ściga się książek jaskrawie antypolskich, pełnych kłamstw, np. książki Leona Urisa, czołowego żydowskiego polakożercy w Stanach Zjednoczonych. Pisał on, jakoby Polacy przez tysiąc lat dokonywali ciągłych pogromów na Żydach.
Skandalem jest nękanie autorów bezpodstawnymi oskarżeniami, którzy próbują bronić prawdy o Polsce, tak potrzebnej, podczas gdy równocześnie na wielką skalę nagłaśnia się rzeczy atakujące Polskę, polskość lub blu?niercze. Dziwiłem się i oburzałem na to, że prowadzi się jakiekolwiek postępowanie wobec księgarni "Antyk", która prezentuje na swoich półkach bardzo dużą ilość książek patriotycznych, chrześcijańskich, broniących prawdy o Polsce, które jakże często są za mało znane.
Kolejnym skandalem jest to, że przeciwko autorowi wyznaczono jako biegłego człowieka, któremu tenże autor udowadniał fałszerstwa w jego książkach.
not. ZB
|
|
26 lipiec 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Pmiętaj synu
lipiec 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
|
Plastynanci w plastynarium
czerwiec 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
|
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
|
Rozszerzenie UE - teraz, albo nie wiadomo kiedy
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Największa mądrość..........
nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
|
Głodomór na Ukrainie Lazara Kaganowicza
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
|
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
|
Zgodnie z przewidywaniami - Prezydent nie przyszedł
marzec 15, 2005
(PAP/zaprasza.net)
|
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
|
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
|
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|