ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie


Irański minister edukacji Manouchehr Mohammadi powiedział we wtorek, że organizowana w Teheranie w dniach 10-12 grudnia konferencja na temat 'Holokaustu' ma na celu umożliwienie badaczom i intelektualistom przedstawienie swoich argumentów według naukowych kryteriów.

Międzynarodowa konferencja zatytułowana: 'Holokaust ze światowej perspektywy", organizowana przez Międzynarodowy Instytut Studiów Politycznych przy Ministerstwie Spraw Zagranicznych (Foreign Ministry's Institute for Political and International Studies - IPIS) ugości 67 zagranicznych intelektualistów z 30 krajów, w tym z Francji, Wielkiej Brytanii, Australii, Szwecji, Niemiec, Kanady, Japonii, Rosji, Belgii, Austrii, Wloch, Indii, Afganistanu, Tadżykistanu, Węgier, Bahrain, Kenii, Malezji, Turcji, Syrii i Algerii. Z samego Iranu zaprezentowanych zostanie 34 prac.

Prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinejad twierdzi, że zorganizowana w zeszłym roku podobna konferencja spotkała się z wielkim sprzeciwem oponentów obowiązującej wykładni historycznej, jednak przeciwnicy unikali ustosunkowywania się do konkretnych pytań. Minister Mohammadi powiedział, że nie tylko unikano odpowiedzi na pytania prezydenta Iranu, ale wręcz usilowano powstrzymać go od zadawania pytań. Minister Spraw Zagranicznych odbywający niedawno rozmowy w krajach europejskich był wielokrotnie zapytywany o cel organizowania przez Iran takiej konferencji. "W odpowiedzi na takie pytania odpowiadałem, że jeśli akceptują oni Holokaust jako wydarzenie historyczne, to powinno się umożliwić naukowcom swobodne prowadzenie badań nad tym zagadniem. Wskazywałem na ich działania uniemożliwiające [w świecie zachodnim] prowadzenie badań nad Holokaustem, i to przy twierdzeniu o wolności wypowiedzi na Zachodzie. Powiedziałem im, że gdy nasze religijne wartości są naruszane, twierdzą oni, że jest to skutek wolności wypowiedzi, ale kiedy chodzi o sprawy historycznie, to twierdzą oni, że tu jest zakreślona jakaś czerwona linia, której nie można przekroczyć."

http://www.irna.ir/en/news/view/line-22/0612056688190644.htm
7 grudzień 2006

bibula 

  

Archiwum

Peres chwali się, że Żydzi wykupują Manhattan, Polskę i Węgry.
październik 16, 2007
Dorota
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Wolny rynek w Iraku
kwiecień 11, 2003
IAR
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)

grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
Delfiny dla arsenału nuklearnego Izraela
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media