ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
więcej ->

 
 

KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - BILANS OTWARCIA


W dniu 6 marca odbywa się w Centrum Ogrodniczym "POLROS S.A." w Rzgowie - Kongres Polski Suwerennej

Za tydzień będziemy po pierwszym spotkaniu Kongresu Polski Suwerennej. Tak pierwszym spotkaniu , nie ma tu błędu stylistycznego. Kongres Polski Suwerennej to bowiem nie jednorazowe spotkanie gadających głów, to sejm nieustający , to polski czyn ogólnonarodowy , ruch obywatelski zmierzający do zatrzymania procesu niszczenia Polski , do pozyskania Polaków dla działań w trosce o swoją przyszłość , do czego mają nie tylko prawo , ale przede wszystkim obowiązek .

Pora na wstępny bilans przygotowań do Kongresu w Łodzi. Konieczny , aby raz jeszcze uzmysłowić wagę chwili , rzeczywiste zamierzenia inicjatorów , cele do spełnienia oraz przedstawić środki , którymi dysponujemy do realizacji tych celów.

U podstaw inicjatywy Kongresu Polski Suwerennej ( KPS ) leży wynik referendum w sprawie akcesji do struktur UE , działania antypolskich ( krajowych i zagranicznych ) środowisk liberalnych zwolenników akcesji oraz działania , a raczej niedostateczne działania tych środowisk patriotyczno - narodowych, które określając się jako antyunijne nie wykazały ani dostatecznej dalekowzroczności , ani dostatecznej determinacji i woli politycznej , aby pokazać narodowi polskiemu , co składa on na ołtarzu eurooszustwa , przedstawianego jako euronadzieja . Parlamentarne partie i środowiska antyunijne nie okazały żadnej skuteczności , aby zahamować polityczne działania władz polskich- prezydenta , rządu i koalicjyjnej większości sejmowej SLD-UP wspomaganych przez PO i PiS ; zaniechały działań o charakterze międzynarodowych koalicji środowisk antyunijnych ; zaniechały działań przed międzynarodowymi instytucjami prawnymi ilustrując naruszanie zasad demokratycznych w kampanii referendalnej . Parlamentarne partie i środowiska antyunijne nie skorzystały wreszcie z ostatecznego czynu, koniecznego dla udokumentowania gwałcących postanowienia konstytucji RP działań władz polskich - złożenia mandatów parlamentarnych , wezwania do bojkotu referendum , stworzenia ogólnonarodowego nacisku na ogłoszenie nowych wyborów , przyjęcia nowej konstytucji i sformułowania programu społeczno gospodarczej odbudowy Polski.

W sytuacji porażki w referendum polityki parlamentarnych środowisk antyunijnych rozpoczęła się dyskusja , co dalej powinny robić środowiska narodowo-patriotyczne , najbardziej świadome konsekwencji referendum w sprawie akcesji do UE . Podjęto dyskusję , w której wielu próbowało zawęzić scenę narodową do środowisk związanych z LPR i Radiem Maryja, niepotrzebnie polaryzując środowiska narodowo-patriotyczne. Zupełnym wynaturzeniem było sprowadzenie kwestii polskiego interesu narodowego do personalnych sporów , tego nie odpowiadającego prawdzie biegunowego układu sił .

Polska racja stanu , suwerenność narodu i państwa polskiego jest formułą ogólniejszą , wykraczającą ponad formułę środowiskową , czy partyjną . Wspomniana wyżej biegunowość byłaby czymś niszczącym dla polskiego interesu narodowego , fałszowałaby rzeczywistość , rozpraszałaby siły narodowe , co szczególnie niebezpieczne w obecnej chwili historycznej , w której jedynie zjednoczeni Polacy - sprawdzeni lokalnie działacze społeczni i polityczni , przedsiębiorcy polscy , rolnicy , twórcy kultury narodowej , naukowcy i nauczyciele , pracownicy służb publicznych , wojska i policji , jednym słowem najbardziej świadomi Polacy , zjednoczeni wokół koniecznego do sformułowania programu Polski Suwerennej mogą obronić swoją ojczyznę , niszczoną przez czternaście lat z wielką konsekwencją . Mogą obronić Polskę z myślą o przyszłości swoich rodzin , swoich dzieci i wnuków.

Skuteczność obrony suwerennej Polski wymaga myśli te formułują program, ; słów te służą rozpowszechnieniu programu , ale siłą sprawczą , narzędziem realizacji programu jest czyn ogólnonarodowy . Żadna z parlamentarnych , pozaparlamentarnych partii , organizacji , czy środowisk narodowo-patriotycznych samodzielnie nie jest w stanie , jak pokazało doświadczenie , skutecznie przeciwstawić się dobrze zorganizowanej machinie liberalnego neototalitaryzmu . Mającego swoich krajowych zwolenników zadeklarowanych , bąd? skorumpowanych , zasilanych ideowo oraz finansowo ze ?ródeł zagranicznych , bąd? krajowych bankowo-finasowych ekspozytur niepolskich po przejęciu polskiej bankowości .

Jedyną siłą mogącą się jeszcze oprzeć procesowi kolonizacji jest ogólnonarodowy ruch obywatelski., wymagający współdziałania Polaków w kraju i za granicą .

Z takich przesłanek wyszliśmy my , inicjatorzy Kongresu Polski Suwerennej.

Żywe przyjęcie , a także siła przeciwdziałania i przemilczania , niestety także w środowiskach i mediach określających się jako narodowo- patriotyczne wskazują , że inicjatywa Kongresu Polski Suwerennej trafia w potrzeby chwili i oczekiwania Polaków . Świadczy o tym skala zainteresowania tak w kraju , jak i za granicą . Chcemy już teraz podziękować za głosy poparcia i chęć uczestnictwa w Kongresie Polakom z Australii( szczególnie środowisku z Melbourne ), z Kanady( Toronto ), Stanów Zjednoczonych ( Seattle, Nowy Jork ), Niemiec ( Hamburg , Berlin , Kolonia ). Dystansowanie się niektórych krajowych mediów narodowych chcemy w dobrej wierze rozumieć jedynie jako życzliwe wyczekiwanie na rezultaty pierwszego spotkania . Raz jeszcze deklarujemy , że Kongres Polski Suwerennej nie jest wymierzony w żadną z działających partii narodowych i patriotycznych , o tym świadczy lista osób , do których wysłaliśmy zaproszenia , o tym świadczą także deklaracje uczestnictwa spośród członków różnych partii i organizacji ( LPR , ONP-LP , SN „ Patria, RKN , KOPZ „Placówka, Stowarzyszenie Rodzina Polska, FORUM POLSKIE , Polskie Lobby Przemysłowe i inne). Są to jednak w każdym przypadku ci , którzy właściwie zrozumieli ideę Kongresu , jego formułę narodowego sejmu nieustającego ( ale nie sejmikowania) , ideę polskiego ogólnonarodowego ruchu obywatelskiego a zatem idę czynu narodowego. Są to wszyscy ci , którzy pomimo swojej przynależności organizacyjnej , którą szanujemy zgodzili się uczestniczyć w KPS jako Polacy z imienia i nazwiska .Formuła osobowa pozwoli po pierwsze - oceniać przydatność każdego dla ogólnonarodowych obowiązków przez jego indywidualne czyny , jego osobistą opinię, po drugie pozwoli nie przenosić współzawodnictwa partii i organizacji na forum kongresowe . Takiej formuły wymaga polski interes narodowy . KPS ma być dziełem obecnego pokolenia Polaków dla Polski i Polaków przyszłych pokoleń.

KPS szanuje także wszystkie dotychczasowe inicjatywy mające na celu realne odzyskanie suwerenności przez naród i jego instytucje. Chcemy te inicjatywy połączyć , osoby w nie zaangażowane włączyć do ogólnonarodowej formuły suwerenności , to pozwoli stanąć ponad partykularyzmem zawodowym i regionalnym i traktować wszystko w perspektywie polskiej racji stanu. Nie ma innej drogi dla realizacji potrzeb zawodowych , czy regionalnych . Musi być jeden ogólnonarodowy program odbudowy i rozwoju Polski.

Jesteśmy zdecydowanymi , nie tylko deklaratywnymi przeciwnikami włączenia Polski do Unii Europejskiej , dotychczasowe działania władz polskich i tych parlamentarzystów , którzy akceptowali praktykę referendalną , uważamy za sprzeczne z konstytucją RP , co udokumentuje Kongres . Uczestnictwo w wyborach do PE jako instytucji niepolskiej , nie działającej z definicji i z dającej się przewidzieć praktyki z uwzględnieniem interesu polskiego uważamy za akt zdrady narodowej . Wzywamy zatem do totalnego bojkotu wyborów do PE. Udział w wyborach do instytucji z definicji niepolskiej , przy ordynacji nie uwzględniającej progu wyborczego dla wiążącej mocy prawnej , to akt hańby narodowej , który zostanie jednoznacznie osądzony przez suwerenny naród polski.

6 marca 2004
Kongres Polski Suwerennej



Łód?. , 29 luty 2004 r.
6 marzec 2004

dr Paweł Ziemiński 

  

Archiwum

Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
Pamięci oszczędnego przedwojennego Fiskusa
marzec 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
Anglicy nie pozwolą Irakowi uniknąć wojny
grudzień 16, 2002
PAP
Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
Surowce Ziemi to nasze wspólne dobro
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ośmieszenie pewnego doniesienia PAP
marzec 3, 2008
tłumacz
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
"Egzekutorzy" czy gangsterzy?
luty 7, 2003
PAP
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media