|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
więcej -> |
|
Imperium
|
|

"Amerykanie, którzy chcą zmienić swoją republikę w imperium, powinni przeczytać książkę o Curzonie; książka ta świetnie objaśnia możliwości, chwałę i niebezpieczeństwa takiego przedsięwzięcia" - napisał Andrew Roberts w "The Wall Street Journal" z 11 czerwca br. w swojej recenzji monografii Davida Gilmoura pt. "Curzon". Recenzja nosi tytuł "Podręcznik dla Bremera" (zarządcy okupowanego Iraku). Roberts jest ponadto autorem obecnie przygotowanej do druku książki pt. "Napoleon and Wellington".
"Arc of Instability", czyli "łuk państw niestabilnych" - niedawno sformułowane nowe pojęcie strategiczne, zostało powtórzone w tytule artykułu Grega Jaffe'a z 27 maja br. opublikowanego także w dzienniku "The Wall Street Journal". Załączona mapa pokazuje aktualne i prawdopodobne bazy wojsk amerykańskich w Europie, Azji, Afryce i Australii. Jako obecne strategiczne i wysunięte bazy pokazane są Niemcy, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Uzbekistan, Kirgistan, Afganistan, a także Południowa Korea, Filipiny i Australia. Jako prawdopodobne bazy wymieniono Azerbejdżan (wraz z olbrzymimi złożami ropy naftowej w Baku), Kazachstan, Arabię Saudyjską, Mali i Kenię. Mapa nosi tytuł "Rozprzestrzeniona obrona" ("Dispersed Defense").
Artykuł Jaffe'a przysłany został z posowieckiej bazy lotniczej Manas w Kirgistanie, która jest obecnie używana przez lotnictwo amerykańskie. Tam w grudniu 2001 roku weszła w życie nowa strategia wojsk amerykańskich. Pułkownik James Forrest, zastępca dowódcy bazy, powiedział autorowi artykułu: "Ta baza lotnicza jest tak głęboko w Azji Centralnej, bardzo bym nie chciał, żebyśmy ją stracili". Amerykanie odbierają honory na spotkaniach z miejscową generalicją kirgiską, która nadal nosi sowieckie umundurowanie i rozmawia po rosyjsku.
Dawna obawa przed rosnącą potęgą Chin zmieniła się radykalnie w obawę przed "łukiem państw niestabilnych" - od Kuby, przez Kaukaz, Afrykę, Azję centralną, Bliski Wschód po Koreę Północną - krajów pozostających poza nawiasem ekonomicznej globalizacji.
Przekonane o sile terrorystów i w poczuciu zagrożenia, że państwa te mogą wejść w posiadanie broni masowego rażenia, dowództwo amerykańskie przygotowuje swoje siły do walki bez pardonu w dalekich i niebezpiecznych krajach. Dotąd ponad 80 proc. - 1,4 miliona - wojsk amerykańskich stacjonowało w USA, Niemczech i Południowej Korei. W niedalekiej przyszłości żołnierze amerykańscy będą rozmieszczeni w wielu odległych bazach: w Kirgistanie, na Filipinach, w Singapurze, Przylądku Afryki i w środkowowschodniej Europie.
Kilka dni pó?niej, 10 czerwca, Greg Jaffe opublikował na łamach "The Wall Street Journal" następny artykuł pt. "Wielkie zmiany. USA planują zmniejszyć stan swoich wojsk w Niemczech", w którym cytuje generała Charlesa Walda, zastępcę dowódcy amerykańskich sił zbrojnych w Europie: "Zachowanie przywództwa NATO jest dla nas bardzo ważne. Potrzebujemy mieć dosyć wojsk w Europie, żeby utrzymać taki stan rzeczy".
Urzędnicy amerykańscy spodziewają się, że w Polsce stacjonować będzie 5 do 10 tys. żołnierzy USA. Mają tu dostęp do wielkich posowieckich poligonów ćwiczebnych i baz, które mogą używać bez takich ograniczeń związanych z ochroną środowiska, na jakie napotkali w Niemczech. Kluczowe bazy lotnicze w Hiszpanii i we Włoszech mają pozostać bez zmian.
Ciekawe, jak ta nowa strategia amerykańska jest widziana w Moskwie.
|
|
2 lipiec 2003
|
|
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Podobne kariery polityczne Bush’a i Putina
czerwiec 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
Morderstwo Kennedy'ego w świetle propagandy rzeczywistych zabójców-podwójne dno skandalu
luty 7, 2008
Dawid Jakubowski
|
Masoni i cykliści 2. Kwaśniewski wkracza do akcji
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
|
7 mld zł deficytu Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
maj 18, 2004
|
Anarchists Endorse Wolfowitz for World Bank President
marzec 20, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Pogromy
lipiec 6, 2006
Marcin Zaremba
|
Apel do prezydenta
lipiec 16, 2007
Kobieta tytan
|
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
|
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
|
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)
ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE
grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
|
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
|
Kielce 1946
Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
|
więcej -> |
|