|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
więcej -> |
|
"Ty żydzie"
|
|
W wywiadzie przeprowadzonym ze mną w styczniu 2005, Andrzej Kumor-wydawca torontońskiego "Gońca" zadał pytanie, "czy uważam że żyją uczciwi Żydzi?".
Na co odpowiedziałem twierdząco ....
Kiedy, pó?niej czytałem treść wywiadu - pomyślałem: jakimi wielkimi skrótami myślowymi operujemy w trakcie wymiany myśli.
Zarówno zadane pytanie, jak też odpowied? były raczej idiomami.
Trzeba bowiem zastanowić się, wobec kogo mają być owi Żydzi uczciwi: nacji, państwa Izrael, współmieszkańców? oraz czy mówimy o żydach (wyznawcach religii) czy Żydach (osobach wywodzących się z narodu żydowskiego).
Aby pisać na tematy żydowskie trzeba nie tylko znać, ale przede wszystkim rozumieć historię tego narodu. Nie wystarczy wyciągnąć z Talmudu najbardziej szowinistyczne elementy tradycji, czy masochizować się "Protokołami Mędrców Syjonu", trzeba zrozumieć życie codzienne żydów w wiekach przeszłych i konfrontować je z życiem naszych przodków. Całkowicie wystarczająca jest historia Żydostwa na terenie Polski- z wszystkimi problemami jakie w związku z ich pobytem na naszej ziemi wynikły.
Cała posiadana wiedza skłania mnie do przekonania, że z Żydami należy przede wszystkim dyskutować, ponieważ jest to naród szczególnie dotknięty piętnem indoktrynacji talmudycznej. Nawet ci, którzy odżegnują się od ortodoksji religijnej niosą niejednokrotnie w swej psychice cień zabobonu.
Z drugiej strony widzę ogromną rzeszę rozumnych i świadomych ludzi, którzy nie ujawniają swych poglądów by nie narażać się na prostackie określenie "ty żydzie", które ma zastąpić cały zakres dyskusji.
W chwili obecnej światem i Polską rządzi żydowska mafia.
Swoje interesy realizuje za pośrednictwem bardzo różnorodnych struktur - od syjonistycznych partii politycznych, przez masońskie struktury, fundacje i stowarzyszenia na przestępczej działalności Mosadu kończąc. Mielibyśmy w nosie ten stan rzeczy gdyby nie wynikłe z niego zagrożenie dla bezpieczeństwa ludzkości. Zagrożenie, które jak twierdzą niektórzy jest pochodną antyludzkich treści religii żydowskiej wpajanej otumanianemu przez tysiąclecia Narodowi Żydowskiemu.
Kiedy jednak słyszę szowinistyczne, antyżydowskie wypowiedzi nie rozróżniające katów od ofiar - bo wśród Żydów również było wiele ofiar syjonizmu, żydomasonerii i żydokomuny zadaję sobie pytanie ku czemu podążają ludzie, którzy śmią siebie nazywać obrońcami Polski, obrońcami wiary?
Przebywając niedawno w Toronto spotkałem Polkę - śliczną, inteligentną dziewczynę, która związała z murzynem.
Zadałem sobie wtedy pytanie: czy już wśród Polaków nie mogła znale?ć partnera?
Pytanie raczej retoryczne, ponieważ ja - osobiście - mając dość prostactwa i wszechobecnego chamstwa wolę dyskutować z Żydami, którzy poważnie traktują moje obawy dotyczące przyszłości Świata i nie odżegnują się od dyskusji nad zagrożeniem płynącym ze strony żydowskich struktur przestępczych.
Artur Sandauer napisał kiedyś:
"Odwaga staniała, rozum podrożał"
Do rozumu dojść możemy tylko przez naukę. A tą zdobyć możemy również przez wspólną dyskusję i wymianę myśli.
|
|
15 luty 2005
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
|
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
|
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
|
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
|
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
|
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
Ingerencja ambasadora Turcji w sprawy Kosciola Ormianskiego
marzec 9, 2004
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski
|
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
|
Prosze o zgloszenie tego do Trybunalu Konstytucyjnego za dyskryminacje obywateli polskich w stosunku do nierezydentów
styczeń 3, 2008
ewa
|
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
|
USA będą w styczniu gotowe do ataku na Irak
grudzień 8, 2002
|
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
|
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
|
więcej -> |
|