|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
więcej -> |
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
|
|

11 listopada przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu odbędzie się uroczystość wyrażenia hołdu i wdzięczności chłopom polskim za obronę wsi przed sowietyzacją. Chłopi polscy mimo doznawanych represji, szykan, cierpień, więzień i obozów pracy nie przerwali oporu przeciw narzucanej im siłą kolektywizacji i obronili wieś przed sowietyzacją. Niestety, do tej pory nie doceniono znaczenia ich odważnej, obywatelskiej i patriotycznej postawy, nie wyrażono im publicznego uznania i wdzięczności za doznane cierpienia, krzywdy, poniesione ofiary. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu wielokrotnie domagał się dla nich zadośćuczynienia moralnego, apelując o poparcie do instytucji, organizacji i osób związanych formalnie ze wsią. Niestety, partie, organizacje i osoby rodowodu stalinowskiego: ZSL, PZPR, ze zrozumiałych względów nie wyraziły zainteresowania tą inicjatywą. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu od lat zwracał się o współpracę w tej sprawie do Waldemara Pawlaka, Józefa Zycha, Janusza Dobrosza z PSL, a nawet do Andrzeja Leppera z Samoobrony, lecz nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Potwierdza się, więc przekonanie, że chłopi polscy nie mają żadnej własnej organizacji, która by ich rzeczywiście reprezentowała.
Dlatego Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu postanowił zorganizować tę narodową uroczystość, bo ktoś tym ludziom, których coraz więcej ubywa, w imieniu narodu, powinien podziękować i oddać hołd. Podczas uroczystości na cokole Pomnika Ofiar Stalinizmu odsłonięta zostanie tablica z proponowaną inskrypcją -
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed sowietyzacją Naród
Inicjatorzy zapraszają zainteresowane organizacje, instytucje i osoby w kraju i za granicą do współpracy w przygotowywaniu uroczystości, kontaktując się z Komitetem Pamięci Ofiar Stalinizmu ( z dr Leszkiem Skonką, tel. 0601760789, fax (71)7809081 lub e-mail pamiecnarodu@tlen.pl
Wrocław 9 sierpnia 2003
dr Leszek Skonka
Do Polaków w kraju i na świecie
apel o pomoc, wsparcie i współpracę !
Drodzy Rodacy
Sytuacja w kraju staje się coraz bardziej dramatyczna.Wysiłek wielu pokoleń Polaków jest marnowany, niszczony, majątek narodowy rozkradany przez rodzimych i obcych złodziei.
Nie można dłużej udawać, że się nie dostrzega zła dziejącego się w kraju: upadku gospodarczego, oświaty, nauki, kultury, opieki medycznej oraz innych sfer życia państwa i narodu.
Jednakże największym nieszczęściem i zagrożeniem dalszej egzystencji państwa i narodu jest powszechna frustracja, niewiara w możliwość naprawienia istniejącego zła, w sens, celowość i skuteczność przeciwdziałania powstawaniu nowych nieprawości. I nie jest istotne, w jakim stopniu postawa taka jest uzasadniona, lecz fakt, że ją wyraża większość społeczeństwa.
Konsekwencją takich postaw i przekonań jest zanikająca zupełnie aktywność obywatelska i patriotyzm, który został sprawdzony do hałaśliwej werbalnej deklaratywności i pustej deklamacji.
Społeczeństwo czuje się oszukane, zdradzone, odarte z godności, pozbawione cienia nadziei.
III-cia RP, w powszechnym odczuciu jest państwem niesprawiedliwym, sprzyja nieuczciwie wzbogaconym gangsterom gospodarczym, politycznym oszustom, rodzimym i obcym złodziejom, wszelkiej maści mętom, szumowinie społecznej, pospolitym łobuzom, miernotom wysługującym się każdej ekipie rządzącej.
Jednocześnie celowo i ostentacyjnie gnębi, szykanuje, niszczy i upodla się jednostki wartościowe, uczciwe, zaangażowane, aktywne obywatelsko, patriotycznie, społecznie, po to by zniechęcić je oraz innych do działania. Wielu najbardziej wartościowych Polaków musiało opuścić kraj lub wybrać emigrację wewnętrzną, bo nie było dla nich miejsca we własnej Ojczyźnie, w III RP.
Wbrew pozorom, rządzące lub zabiegające o zdobycie władzy kliki nie mają żadnej ideologii. Czyni im się zaszczyt nazywając komuchami, lewicą, prawicą, centrum, chadecją itp. Ich jedynym celem jest władza i korzyści z niej płynące. Łączy ich wszystkich jedno - dążenie do sprawowania władzy i potencjalne korzyści, jakie z nią się wiążą, a dzieli tylko walka o szerokość dostępu do kasy państwa i kieszeni społeczeństwa: a więc forsa, a nie różnice ideologiczne.
Obecnie grabież majątku narodowego odbywa się z reguły w świetle prawa, a nawet, jeśli jest ono naruszane, to także pozostaje bezkarne (vde afery FOZ, Telegraf, rublowa, alkoholowa, bankowa, prywatyzacyjna, celna, ostatnio Rywina i setki innych).
Naród z opóźnieniem, ale zaczyna nareszcie dostrzegać i oceniać prawidłowo zaistniałą sytuację, a wyraził to jednoznacznie w czasie ostatnich wyborów do Sejmu, prezydenckich, samorządowych. W ostatnich wyborach parlamentarnych, mimo nacisków kleru i propagandy mediów, tylko 48 proc. poszło do urn. Podobnie zachowała się większość Polaków wobec wyborców samorządowych.
Wielu z tych, którzy poszli do urn, nie głosowało na tzw. postkomunę, ale przeciw oszustom z obozu, „Solidarności, tzw. prawicy którzy po zdobyciu władzy odwrócili się od robotników, ludzi pracy, od społeczeństwa, dbając jedynie o własne prywatne kieszenie. Zdezerterowali z partii, które sami skompromitowali z: Unii Wolności, AWS, ZCHN i stworzyli nowe dziwolągi mające zmylić społeczeństwo - Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Liga Polskich Rodzin. Wśród zdradzonych oszukanych ludzi coraz częściej pojawiają się dramatyczne wołania - komuno wróć i apoteozowanie okresu rządów PRL, zwłaszcza Edwarda Gierka.
W przekonaniu myślącej większości społeczeństwa, naprawić III-ciej RP już się nie da, więc nie ma sensu podejmowanie bezskutecznych prób. III RP przejdzie do przeszłości jako Rzeczypospolita Złodziejska, Rzeczypospolita Niesprawiedliwości Społecznej o ustroju jednoznacznie kleptokratycznym ( złodziejskim)..
Rodzi się, więc myśl o tworzeniu IV-tej Rzeczpospolitej wolnej od wad PRL i III RP. Przed kilku laty zaczął się już ukazywać na Śląsku, w Kętach, miesięcznik „ IV Rzeczypospolita" przedstawiający wizję nowej Polski, która byłaby zaprzeczeniem zarówno PRL, jak i skompromitowanej Złodziejskiej III RP.
W tej tragicznej sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj zachodzi pilna i bezwzględna potrzeba zachowania i funkcjonowania już nielicznych niezależnych, obywatelskich instytucji: stowarzyszeń obywatelskich, niezależnych placówek naukowych, twórczych, artystycznych, wydawnictw oraz niezależnego systemu łączności społecznej, z pominięciem oficjalnych, skorumpowanych, serwilistycznych i w rękach obcych, środków masowego przekazu.
Do tego rodzaju nielicznych instytucji, które ostały się, mimo stwarzanych przeszkód i trudności, należy m.in. działający od ponad 15 lat we Wrocławiu Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce i wchodzące w jego organizacyjną strukturę: Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, miesięcznik "Pamięć Narodu" i wydawnictwo pod tym samym tytułem.
Oficjalne środowiska naukowe uciekają od problemów jakimi żyje naród i zajmują się tematami bezpiecznymi, zastępczymi, oderwanymi od rzeczywistości. Natomiast Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy w miarę swoich możliwości prowadzi lub inicjuje od kilku lat badania naukowe aktualnych problemów społecznych i narodowych w kraju oraz organizuje naukowe spotkania z udziałem gości zagranicznych, łączy naukowców, badaczy, niezależnych twórców, którzy nie chcą ulegać naciskom politycznym i administracyjnym państwa.
Z tego też powodu, zarówno Komitet, Instytut, wydawnictwa, nie korzystają ani z żadnej formy pomocy państwa, ani samorządów lokalnych, lecz funkcjonują wyłącznie w oparciu o nielicznych, biednych i wciąż ubożejących sponsorów w kraju, głównie osób prywatnych. Dalsza działalność, zakres, zasięg społeczny, stopień aktywności i efektywność Komitetu jego, przedsięwzięć zależeć będzie od poparcia światłej części rodaków w kraju i poza jego granicami.
Dlatego członkowie Komitetu zwracają się do wszystkich Polaków o obywatelskich i patriotycznych postawach o wsparcie zarówno moralne, jak i materialne.
Poparcie materialne choćby najskromniejsze, symboliczne, owym "wdowim groszem ", będzie także jednoznaczną formą poparcia moralnego.
Stowarzyszenie zamierza prowadzić rejestr sponsorów i za zgodą darczyńców upubliczniać go w różnych formach, a także wydawać obywatelskie podziękowania.
Komitet prosi o wsparcie oraz organizowanie pomocy dla jego działalności we własnym otoczeniu. Tym bardziej żebrze o tę pomoc, gdyż władze centralne są ,ze zrozumiałych względów obojętne dla spraw, którym Komitet służy, a miejscowe czynniki wręcz szykanują go Stowarzyszenie , włócząc po sądach, grożą eksmisją, nasyłają komorników, rozciągają cenzurę w środkach masowego przekazu (sic ).
Dlatego apelujemy do obywatelskich sumień o wspieranie działalności Komitetu w takim zakresie, w jakim Darczyńców stać. Będzie to także wyraz pamięci i hołdu Ofiarom Stalinizmu !
Przewodniczący Zarządu Głównego KPOS dr Leszek Skonka
ADRES - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce - Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy
5O-95O Wrocław 2, Box 8O7, Tel/fax (71)7809081 lub 0601760 789
Konto PKO II/O Wrocław, 10205239-310789-270-1
http://www.pamiec.narodu.prv.pl
|
|
5 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
|
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Jakie przesłanki takie wnioski
listopad 1, 2007
Artur Łoboda
|
"Wykorzenić i wypalić"
marzec 16, 2006
|
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
|
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
|
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
|
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
|
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?
sierpień 17, 2004
PAP
|
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
|
więcej -> |
|