|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
więcej -> |
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
|
|

11 listopada przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu odbędzie się uroczystość wyrażenia hołdu i wdzięczności chłopom polskim za obronę wsi przed sowietyzacją. Chłopi polscy mimo doznawanych represji, szykan, cierpień, więzień i obozów pracy nie przerwali oporu przeciw narzucanej im siłą kolektywizacji i obronili wieś przed sowietyzacją. Niestety, do tej pory nie doceniono znaczenia ich odważnej, obywatelskiej i patriotycznej postawy, nie wyrażono im publicznego uznania i wdzięczności za doznane cierpienia, krzywdy, poniesione ofiary. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu wielokrotnie domagał się dla nich zadośćuczynienia moralnego, apelując o poparcie do instytucji, organizacji i osób związanych formalnie ze wsią. Niestety, partie, organizacje i osoby rodowodu stalinowskiego: ZSL, PZPR, ze zrozumiałych względów nie wyraziły zainteresowania tą inicjatywą. Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu od lat zwracał się o współpracę w tej sprawie do Waldemara Pawlaka, Józefa Zycha, Janusza Dobrosza z PSL, a nawet do Andrzeja Leppera z Samoobrony, lecz nie otrzymał żadnej odpowiedzi. Potwierdza się, więc przekonanie, że chłopi polscy nie mają żadnej własnej organizacji, która by ich rzeczywiście reprezentowała.
Dlatego Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu postanowił zorganizować tę narodową uroczystość, bo ktoś tym ludziom, których coraz więcej ubywa, w imieniu narodu, powinien podziękować i oddać hołd. Podczas uroczystości na cokole Pomnika Ofiar Stalinizmu odsłonięta zostanie tablica z proponowaną inskrypcją -
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed sowietyzacją Naród
Inicjatorzy zapraszają zainteresowane organizacje, instytucje i osoby w kraju i za granicą do współpracy w przygotowywaniu uroczystości, kontaktując się z Komitetem Pamięci Ofiar Stalinizmu ( z dr Leszkiem Skonką, tel. 0601760789, fax (71)7809081 lub e-mail pamiecnarodu@tlen.pl
Wrocław 9 sierpnia 2003
dr Leszek Skonka
Do Polaków w kraju i na świecie
apel o pomoc, wsparcie i współpracę !
Drodzy Rodacy
Sytuacja w kraju staje się coraz bardziej dramatyczna.Wysiłek wielu pokoleń Polaków jest marnowany, niszczony, majątek narodowy rozkradany przez rodzimych i obcych złodziei.
Nie można dłużej udawać, że się nie dostrzega zła dziejącego się w kraju: upadku gospodarczego, oświaty, nauki, kultury, opieki medycznej oraz innych sfer życia państwa i narodu.
Jednakże największym nieszczęściem i zagrożeniem dalszej egzystencji państwa i narodu jest powszechna frustracja, niewiara w możliwość naprawienia istniejącego zła, w sens, celowość i skuteczność przeciwdziałania powstawaniu nowych nieprawości. I nie jest istotne, w jakim stopniu postawa taka jest uzasadniona, lecz fakt, że ją wyraża większość społeczeństwa.
Konsekwencją takich postaw i przekonań jest zanikająca zupełnie aktywność obywatelska i patriotyzm, który został sprawdzony do hałaśliwej werbalnej deklaratywności i pustej deklamacji.
Społeczeństwo czuje się oszukane, zdradzone, odarte z godności, pozbawione cienia nadziei.
III-cia RP, w powszechnym odczuciu jest państwem niesprawiedliwym, sprzyja nieuczciwie wzbogaconym gangsterom gospodarczym, politycznym oszustom, rodzimym i obcym złodziejom, wszelkiej maści mętom, szumowinie społecznej, pospolitym łobuzom, miernotom wysługującym się każdej ekipie rządzącej.
Jednocześnie celowo i ostentacyjnie gnębi, szykanuje, niszczy i upodla się jednostki wartościowe, uczciwe, zaangażowane, aktywne obywatelsko, patriotycznie, społecznie, po to by zniechęcić je oraz innych do działania. Wielu najbardziej wartościowych Polaków musiało opuścić kraj lub wybrać emigrację wewnętrzną, bo nie było dla nich miejsca we własnej Ojczyźnie, w III RP.
Wbrew pozorom, rządzące lub zabiegające o zdobycie władzy kliki nie mają żadnej ideologii. Czyni im się zaszczyt nazywając komuchami, lewicą, prawicą, centrum, chadecją itp. Ich jedynym celem jest władza i korzyści z niej płynące. Łączy ich wszystkich jedno - dążenie do sprawowania władzy i potencjalne korzyści, jakie z nią się wiążą, a dzieli tylko walka o szerokość dostępu do kasy państwa i kieszeni społeczeństwa: a więc forsa, a nie różnice ideologiczne.
Obecnie grabież majątku narodowego odbywa się z reguły w świetle prawa, a nawet, jeśli jest ono naruszane, to także pozostaje bezkarne (vde afery FOZ, Telegraf, rublowa, alkoholowa, bankowa, prywatyzacyjna, celna, ostatnio Rywina i setki innych).
Naród z opóźnieniem, ale zaczyna nareszcie dostrzegać i oceniać prawidłowo zaistniałą sytuację, a wyraził to jednoznacznie w czasie ostatnich wyborów do Sejmu, prezydenckich, samorządowych. W ostatnich wyborach parlamentarnych, mimo nacisków kleru i propagandy mediów, tylko 48 proc. poszło do urn. Podobnie zachowała się większość Polaków wobec wyborców samorządowych.
Wielu z tych, którzy poszli do urn, nie głosowało na tzw. postkomunę, ale przeciw oszustom z obozu, „Solidarności, tzw. prawicy którzy po zdobyciu władzy odwrócili się od robotników, ludzi pracy, od społeczeństwa, dbając jedynie o własne prywatne kieszenie. Zdezerterowali z partii, które sami skompromitowali z: Unii Wolności, AWS, ZCHN i stworzyli nowe dziwolągi mające zmylić społeczeństwo - Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Liga Polskich Rodzin. Wśród zdradzonych oszukanych ludzi coraz częściej pojawiają się dramatyczne wołania - komuno wróć i apoteozowanie okresu rządów PRL, zwłaszcza Edwarda Gierka.
W przekonaniu myślącej większości społeczeństwa, naprawić III-ciej RP już się nie da, więc nie ma sensu podejmowanie bezskutecznych prób. III RP przejdzie do przeszłości jako Rzeczypospolita Złodziejska, Rzeczypospolita Niesprawiedliwości Społecznej o ustroju jednoznacznie kleptokratycznym ( złodziejskim)..
Rodzi się, więc myśl o tworzeniu IV-tej Rzeczpospolitej wolnej od wad PRL i III RP. Przed kilku laty zaczął się już ukazywać na Śląsku, w Kętach, miesięcznik „ IV Rzeczypospolita" przedstawiający wizję nowej Polski, która byłaby zaprzeczeniem zarówno PRL, jak i skompromitowanej Złodziejskiej III RP.
W tej tragicznej sytuacji, w jakiej znajduje się obecnie nasz kraj zachodzi pilna i bezwzględna potrzeba zachowania i funkcjonowania już nielicznych niezależnych, obywatelskich instytucji: stowarzyszeń obywatelskich, niezależnych placówek naukowych, twórczych, artystycznych, wydawnictw oraz niezależnego systemu łączności społecznej, z pominięciem oficjalnych, skorumpowanych, serwilistycznych i w rękach obcych, środków masowego przekazu.
Do tego rodzaju nielicznych instytucji, które ostały się, mimo stwarzanych przeszkód i trudności, należy m.in. działający od ponad 15 lat we Wrocławiu Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce i wchodzące w jego organizacyjną strukturę: Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, miesięcznik "Pamięć Narodu" i wydawnictwo pod tym samym tytułem.
Oficjalne środowiska naukowe uciekają od problemów jakimi żyje naród i zajmują się tematami bezpiecznymi, zastępczymi, oderwanymi od rzeczywistości. Natomiast Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy w miarę swoich możliwości prowadzi lub inicjuje od kilku lat badania naukowe aktualnych problemów społecznych i narodowych w kraju oraz organizuje naukowe spotkania z udziałem gości zagranicznych, łączy naukowców, badaczy, niezależnych twórców, którzy nie chcą ulegać naciskom politycznym i administracyjnym państwa.
Z tego też powodu, zarówno Komitet, Instytut, wydawnictwa, nie korzystają ani z żadnej formy pomocy państwa, ani samorządów lokalnych, lecz funkcjonują wyłącznie w oparciu o nielicznych, biednych i wciąż ubożejących sponsorów w kraju, głównie osób prywatnych. Dalsza działalność, zakres, zasięg społeczny, stopień aktywności i efektywność Komitetu jego, przedsięwzięć zależeć będzie od poparcia światłej części rodaków w kraju i poza jego granicami.
Dlatego członkowie Komitetu zwracają się do wszystkich Polaków o obywatelskich i patriotycznych postawach o wsparcie zarówno moralne, jak i materialne.
Poparcie materialne choćby najskromniejsze, symboliczne, owym "wdowim groszem ", będzie także jednoznaczną formą poparcia moralnego.
Stowarzyszenie zamierza prowadzić rejestr sponsorów i za zgodą darczyńców upubliczniać go w różnych formach, a także wydawać obywatelskie podziękowania.
Komitet prosi o wsparcie oraz organizowanie pomocy dla jego działalności we własnym otoczeniu. Tym bardziej żebrze o tę pomoc, gdyż władze centralne są ,ze zrozumiałych względów obojętne dla spraw, którym Komitet służy, a miejscowe czynniki wręcz szykanują go Stowarzyszenie , włócząc po sądach, grożą eksmisją, nasyłają komorników, rozciągają cenzurę w środkach masowego przekazu (sic ).
Dlatego apelujemy do obywatelskich sumień o wspieranie działalności Komitetu w takim zakresie, w jakim Darczyńców stać. Będzie to także wyraz pamięci i hołdu Ofiarom Stalinizmu !
Przewodniczący Zarządu Głównego KPOS dr Leszek Skonka
ADRES - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce - Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy
5O-95O Wrocław 2, Box 8O7, Tel/fax (71)7809081 lub 0601760 789
Konto PKO II/O Wrocław, 10205239-310789-270-1
http://www.pamiec.narodu.prv.pl
|
|
5 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego...
Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
|
Wybór bieżącej prasy izraelskiej
luty 18, 2007
tłumacz
|
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
|
"Wojny Gwiezdne" i Obrona Przeciw Pociskom Balistycznym
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTORÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
|
Głupich nie sieją
kwiecień 17, 2005
|
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
|
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Pius X - papież polskiego pochodzenia
grudzień 14, 2002
|
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
|
Brawo LPR!!!!
styczeń 24, 2007
ula
|
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
|
Rasowy analfabeta
luty 20, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
|
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
|
Kryzys podminowuje prestiż USA
październik 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
|
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Czy Traktat UE jest zdradą Polski?
kwiecień 23, 2003
Sharim
|
więcej -> |
|