ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Apel

Panie, Panowie!

Szanowni odwiedzacze Portalu "zaprasza.net". Niniejszym pragnę wyrazić swoje najgłębsze ubolewanie z powodu poziomu dyskusji toczonej szczególnie w ostatnich dniach na tych stronach.
Nigdy nie byłem i nie jestem członkiem tego zespołu redakcyjnego, ani nic mnie z nim nie łączy. Nie mam więc żadnego ukrytego interesu w tym oświadczeniu i apelu jednocześnie, oprócz jednego - własnego. Oświadczam, że taki sposób prowadzenia dyskusji, gdzie jedynym argumentem jest wyzwisko wobec adwersarza "ty żydzie" i sprawdzanie kto jest obrzezany a kto nie, jest niekulturalny i mnie całkowicie nie odpowiada.
Temu Portalowi udawało się przez długi czas unikać takich wypowiedzi i mimo pojedyńczych wyskoków, ten poziom był "na poziomie". To zapewne zdecydowało, że wiele miesięcy temu zdecydowałem się na w miarę stałe uczestnictwo. Rozumiem, że dyskusje mogą być ostre, jednak powinny odbywać sie na argumenty, a nie na inwektywy. Nie chciałbym aby podpis "Jakub Mariawicz", którego użyłem po raz pierwszy wiele lat temu w prasie drugiego obiegu w PRL-u, był kojarzony z pojawiającym się bełkotem. Zaręczam, że jestem 100% Polakiem i, jak mniemam wynika to z publikowanych przeze mnie tekstów na stronach tego Portalu, prezentuję poglądy nacjonalistyczne. Jednak szlag mnie trafia, gdy członków tej, bąd? innej mniejszości narodowej obarcza się winą za nasze polskie porażki! Trzeba mieć niewątpliwe deficyty umysłowe aby nie zauważyć, że znaczna część naszego narodu jest po prostu mniej wydolna umysłowo i fizycznie od innych. Głównie w tym tkwią ?ródła naszych porażek. Zamiast podjąć pracę nad sobą, rozwijać się i doskonalić zawodowo i społecznie, wylewają oni swoje frustracje. Zaręczam też, że w swoim długim życiu spotkałem wielu obywateli polskich innych narodowości, od których wierności naszemu krajowi część tak zwanych Polaków (a lepiej, jak to ktoś określił - "polaczków") mogłaby się długo uczyć. Z tego miejsca dziękuję im za tę wierność.
Ludzie, chcecie przeciwstawić się zniszczeniu kraju? Bąd?cie mądrzejsi od przeciwników i nie dajcie się zrobić "w jajo". A jeśli przegramy to, zgodnie z teorią Darwina, znaczy że jako słabszy gatunek/nacja musimy wymrzeć! I żadne zaklęcia nic tu nie pomogą, a tym bardziej obelgi pod cudzym adresem.
Nie jest dla mnie również zrozumiałe "czepianie się" Redakcji lub indywidualnie członków Zespołu za głoszone poglądy. ¬le komuś? Przedstawić ARGUMENTY albo założyć własny portal i pisać co uważacie za stosowne. Jeśli dla kogoś ten przekaz jest zbyt trudny, przejść na "wp". Tam można opublikować każde rzygowiny tylko nie nazwę: "zaprasza.net". A to o czymś świadczy. Wnioski są oczywiste. Zamiast wzajemnago obrażania się kontynujmy budowę Programu Społecznego Polska 2005, kontynujmy informowanie społeczeństwa, abyśmy byli ZAWSZE GOTOWI!
Pozdrawiam wszystkich i apeluję: więcej logiki i spokoju, mniej emocji.
(pisane:11/12.10.2003)
13 październik 2003

"Jakub Mariawicz" 

  

Archiwum

Pożar Reichstagu już był
Czy potrzebna będzie prowokacja z radiostacją Gliwice

kwiecień 14, 2003
PAP
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
PZU przejmuje zarządzanie 269 mln zł z funduszu EEF IV
wrzesień 6, 2002
eM
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
No passarant : "Front obrony demokracji przed Lepperem"
czerwiec 24, 2002
PAP
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie znośne błędy...
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia www.mirnal.neostrada.
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
Strzały w Wirginii i Skandal w Banku Światowym
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
nawroty
wrzesień 28, 2004
Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media