ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
więcej ->

 
 

Włosi częściej czeszą swoje włochy


Czytamy na podekranowych paskach z wieściami TVN24 (4 lipca 2005)-
*Burmistrz Rzymu zezwolił na otwarcie zakładów fryzjerskich w poniedziałki. To pierwsze miasto, które wyłamało się z wieloletniej tradycji.*

Być może nasza tradycja była dłuższa, choć upadła kilkanaście lat temu - u nas były nie tyle bezwłose poniedziałki, co bezmięsne (ale przecież fonetycznie podobne, bo... bezwłośnicowe, a potocznie można w obu przypadkach - bezwłośne). Podczas zwyciężania systemu rynkowego tłumaczono nam, że administracja nie będzie się wtrącała w sprawy handlu i usług (chyba że to sprawa najwyższej wagi, np. praca w niedziele i święta, czyli z dziedziny kodeksu pracy), a tu taka niespodzianka - włoscy fryzjerzy nie wyczesują Włochom poniedziałkowych włochów. Coś na rzeczy jest z tą nazwą apenińskiego buta - Włochy zamiast Italia... Może to nie od Wołochów, ale ich nagłownych włochów... Nikt tego wątku nie bierze pod włos, sorki - pod uwagę. Oby tylko wyłamało się miasto, ale nie wyłamały się zęby włoskich grzebieni, które były przyzwyczajone do poniedzielnego fajrantu. Prawdopodobnie Watykan - jako niepodległe państwo - nie musi respektować przepisów większego sąsiada i prowadzi suwerenną fryzjerską politykę... Czesi czeszą swoje włochy w Czechach i cieszą się odwiedzając Włochy wraz ze skromnie owłosionymi Włochami.

*USA nie poprą na szczycie G-8 jakiegokolwiek porozumienia o ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych.*

Zdaje się, że nasi sojusznicy wybiórczo popierają wszelkie cywilizacyjne propozycje, i to raczej te, które przynoszą im zyski, a co bardziej kosztowne - nie popierają. Pewnie dlatego od lat bojkotują umowy ograniczające podgrzewanie klimatu Ziemi, ale stale podgrzewają nastroje dotyczące rygorystycznego ściągania tantiem za korzystanie z programów komputerowych.

*Demonstracje przed bazą okrętów podwodnych w Szkocji. Łodzie te wyposażone są w pociski atomowe.*
Okręty nie są łodziami...

*Byli pracownicy "Biedronki" żądają 2 mln zł. odszkodowania.* Po skróconych nazwach rodzimych jednostek monetarnych nie stawiamy kropki.

*Wylot do Iraku 1,5 tys. żołnierzy piątej zmiany.* Dość poprawnie, ale gdyby byli transportowani drogą morską, to można byłoby napisać Odpływ naszych żołnierzy? A Azjaci niecierpliwie oczekiwaliby na ich przypływ, skoro dzisiaj wypatrują przylotu? Czy załoga samolotu tuż przed startem jest na wylocie i jak się czuje z takim określeniem w aspekcie trudności utrzymania się z tej ryzykownej profesji i utrzymania się na stanowisku pracy, a już po wylocie - jak bezpiecznie ma utrzymać się w powietrzu?

*Nadal nie znany jest los porwanego ambasadora Egiptu.* I nadal klawiszowcowi sympatycznej telestacji nieznana jest pisownia nazbyt literowo porwanych słów.

Dwa dni wcześniej zdenerwowanie zignorowaniem naszego państwa (przez Putina) udzieliło się wiodącemu informacyjnemu programowi; otóż zamiast - *Z okazji 750-lecia Kaliningradu odbywają się uroczystości, ale bez nas i Litwinów*, 'Teleexpress' głosem lektora informuje, że *z okazji 705-lecia*... Prawdopodobnie tekst przygotował kolega, popełnił roszadę dwóch cyfr i... wpadka. Tak to bywa, jeśli dziennikarz nie ma czasu zapoznać się z tekstem przed wejściem na antenę - jak zwykle oberwie się chochlikowi... Można byłoby zrewanżować się wschodnim Słowianom i Kaliningrad określać jako 'Królewiec', zaś ową królewiecką enklawę ('Obwód Kaliningradzki' określany dziwacznie jako 'obwód kaliningradzki') nazywać 'Królewia' (gdyby Kaliningradem nazwano jakiekolwiek stare rosyjskie miasto, to już dawno zniknęłaby ta z nazwa z mapy świata).
5 lipiec 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE. Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
Czy już wkrótce międzynarodowe listy gończe za Polskim Przezydentem, Premierem, Prokuratorem Generalnym...
czerwiec 9, 2007
tłumacz
Utrata Niepodleglosci 13 grudnia 2007 List otwarty polskich intelektualistow
listopad 29, 2007
...
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bliski Wschód Bez Broni Nuklearnej?
czerwiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebawem decyzja Polski w sprawie prośby USA dotyczącej MTK
sierpień 27, 2002
PAP
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media