|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
więcej -> |
|
Wynarodawianie XXI wieku
|
|
Miller miał odwagę powiedzieć to, co jego poprzednik robił po kryjomu.
”Gruszki na wierzbie”
Tak można nazwać wszystkie działanie rządu Buzka.
Niektóre z nich nosiły jednak charakter kryminalny.
Jedną z obłąkańczych koncepcji Buzka i jego niedorozwiniętych umysłowo ministrów, była tak zwana „reforma edukacji”, której najperfidniejszym elementem była likwidacja tysięcy szkół wiejskich.
Tylko osoba nie-mająca zielonego pojęcia o szkolnictwie wiejskim mogła wymyślić coś równie absurdalnego.
Skutkiem tej pseudo-reformy o charakterze wybitnie antypolskim jest ogólne obniżenie poziomu szkolnictwa wiejskiego oraz powiększenie zagrożenia życia dzieci dojeżdżających do wyznaczonych szkół. Dzieci pokonują znaczne odległości środkami komunikacji publicznej.
Obiecane przez Buzka tysiące "gimbusów", dowożących dzieci, pozostały tylko w jego chorej wyobra?ni.
Ale nie wszyscy poddali się przestępcom z Ministerstwa Oświaty.
Niektórzy rozpoczęli walkę o prawa swoich dzieci do nauki.
Dzisiejszy PAP donosi o jednym z takich ognisk walki.:
„Komisja wojewody kujawsko-pomorskiego zaapelowała w czwartek, aby budynek w Szafarni k. Golubia-Dobrzynia, w którym - mimo formalnej likwidacji - funkcjonuje podstawówka władze gminne przekazały zarządowi województwa.
Przekazanie obiektu miałoby stworzyć szansę dalszego istnienia szkoły, która obecnie z prawnego punktu widzenia jest nielegalna. Władze gminy Radomin, na terenie której leży Szafarnia, nie zgadzają się na jej reaktywowanie. Argumentują to, podobnie jak w momencie likwidacji placówki, brakiem funduszy. Prowadzeniem szkoły jest zainteresowana jedna z fundacji oświatowych.
Wojewoda kujawsko-pomorski podjął się ostatnio roli mediatora pomiędzy komitetem protestacyjnym rodziców uczniów i władzami gminnymi. Dzieciom bowiem grozi niezaliczenie ostatniego semestru nauki, gdyż uczęszczali do nielegalnej - z prawnego punktu widzenia - szkoły.
Kurator oświaty zobowiązał się przygotować zajęcia wyrównawcze dla uczniów szkoły w Szafarni i przeprowadzić egzamin, aby zalegalizować półroczną naukę "na dziko".
Komisja Dialogu Społecznego przy wojewodzie oprócz zwrócenia się do władz gminnych o przekazanie budynku szkolnego zaapelowała do rodziców, aby skorzystali z propozycji kuratora.
Sceptycznie do możliwości przekazania budynku szkolnego przez władze gminne zarządowi województwa podchodzi przewodniczący komitetu protestacyjnego rodziców, a zarazem radny gminy Radomin Roman Sławkowski.
"Nie sądzę, aby wójt i radni szybko zgodzili się na przekazanie budynku. Większość rady jest przeciwko Szafarni. Prędzej stąd nas wykurzą" - powiedział Sławkowski.
Szkoła w Szafarni formalnie nie istnieje, a dzieci powinny uczęszczać na naukę do oddalonej o dwa kilometry wsi. Pomimo to, od 2 września uczy się w niej grupa miejscowych dzieci. Budynku pilnują rodzice zrzeszeni w komitecie protestacyjnym, a nauczyciele uczą za darmo.
Dwie osoby z komitetu protestacyjnego rozpoczęły w Wigilię głodówkę, ale zakończyły ją po Nowym Roku na prośbę wojewody.” PAP |
|
10 styczeń 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Czwartej władzy potrzebna piąta
marzec 10, 2003
TERESA KUCZYŃSKA
|
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
Jak mydlić oczy po żydowsku?
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
|
Czy jesteśmy skazani na bezsilność
październik 14, 2003
Adam Zieliński
|
Trzymamy się zasad(y) - Jak kraść to miliony
wrzesień 3, 2007
Marek Głogoczowski
|
Tak się manipuluje społeczeństwem
sierpień 11, 2004
PAP
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fundacja Batorego odrzuciła...
wrzesień 28, 2005
Witold Filipowicz
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
Ujawniać dane podejrzanych i przestępców!
wrzesień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
|
Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
|
Przestrzegamy Amerykanów
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
O Szampani i Orunii
lipiec 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
|
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|