ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę

Tegoroczną laureatką Nagrody im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę została Irena Sendlerowa, która w czasie wojny uratowała około 2500 żydowskich dzieci z Getta Warszawskiego.

Nagroda przyznawana jest corocznie przez Fundację Jana Karskiego, która działa przy Amerykańskim Centrum Kultury Polskiej w Waszyngtonie i korzysta z donacji od prywatnych sponsorów.

Panią Sendlerową zgłosiła do nagrody Światowa Federacja Dzieci Żydowskich Ocalonych z Holocaustu, zrzeszająca m.in. osoby uratowane przez nią ponad 60 lat temu z getta. Jej kandydaturę popierał Norm Conrad, nauczyciel historii w Kansas, autor szkolnego przedstawienia teatralnego o bohaterskiej Polce.

Fundacja Jana Karskiego została powołana dla uczczenia pamięci legendarnego kuriera AK, który bezskutecznie alarmował Zachód o zagładzie Żydów w okupowanej przez Niemcy hitlerowskie Polsce.

W komitecie Nagrody Karskiego zasiadają m.in. były doradca prezydenta Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego Zbigniew Brzeziński i była ambasador USA przy ONZ Jane Kirkpatrick.

Uroczystość wręczenia tegorocznej Nagrody Karskiego odbędzie się 23 pa?dziernika w Waszyngtonie. Organizatorzy ceremonii chcą zaprosić małżonkę prezydenta RP Jolantę Kwaśniewską, aby odebrała nagrodę w imieniu 93-letniej Ireny Sendlerowej. Kwota nagrody wynosi w tym roku 10 tys. dolarów.

Komentarz

Właściwie to mnie zatkało...
Mimo szerokiej wiedzy na temat stosunków polsko-żydowskich osoba Ireny Sendlerowej jest dotąd mało znana.
Nikt nie nakręcił o niej filmu, ponieważ motywowana miłością do bli?niego, w przeciwieństwie do Oskara Shindlera, ratowała dzieci, które nie płaciły sztabami złota a najwyżej litościwym spojrzeniem zaszczutej zwierzyny.
Przeszedłbym nad tą historią do porządku dziennego, gdyby nie fakt, że nagrodę ma odebrać Jolanta Kwaśniewska - osoba współodpowiedzialna za tragiczna sytuację polskich dzieci. Osoba czyniąca teatralne przedsięwzięcia dla podniesienia swego prestiżu, które realizowane są za pieniądze odebrane rodzicom głodnych dzieci.

Po prostu rzygać się chce gdy człowiek czyta taką informację.
(Artur Łoboda)
26 lipiec 2003

 

  

Archiwum

Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Głupi, bierny ale wierny"
listopad 29, 2006
za PAP
Bez etykietek (koalicje lokalne) Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
Brytyjski "Obman"
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
We are buying up Manhattan, Poland, Rumania and Hungary
grudzień 16, 2007
PB
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Israelis ‘blew apart Syrian nuclear cache’
wrzesień 16, 2007
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
Popieramy czy nie popieramy postutaty lekarzy?
maj 21, 2007
dr Adam Sandauer
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
Bezpieka coraz bardziej niebezpieczna
wrzesień 4, 2003
Romuald Bury
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media