ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
więcej ->

 
 

Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja

W latach sześćdziesiątych z irytacją słuchałem Radia Wolna Europa.
"A przyjed?cie do Polski i tu na miejscu realizujcie swoje wezwania" - myślałem.
Łatwo jest szczekać z Monachium, kiedy my mamy zupełnie inne problemy życia codziennego.

Ta irytacja powiększyła się kiedy Jeziorański swoim stylem, już po zamknięciu RWE, dalej „nadawał” z USA.
Raz nieopatrznie broniłem go przed atakiem Moskala.
Wygląda na to że w tym wypadku myliłem się, bo Jeziorański należy do tych krętaczy, którzy w każdym systemie znajdą dla siebie miejsce.
Tak jak to miało miejsce w wypadku współpracy z nazistami, pó?niej Amerykańskim Żydami, a dziś ......

"Sądzę, że stawka jest tak wielka, a stopień poinformowania niestety tak niski, że prezydent słusznie chce stworzyć pewną klapę bezpieczeństwa" - powiedział Jan Nowak-Jeziorański w poniedziałkowym "Salonie Politycznym Trójki". Podkreślił, że bardzo obawia się niskiej frekwencji.

Komentując ostatnią fazę negocjacji akcesyjnych do Unii Europejskiej Jan Nowak-Jeziorański uznał, że wszelkie spotkania, rozmowy i "ruchliwość" prezydenta, premiera oraz parlamentarzystów w ostatnim okresie jest, jak to określił, "symptomem woli walczenia do upadłego o dobre warunki".

Nowak-Jeziorański uważa jednocześnie, że patrzenie na wejście do Unii przez pryzmat dopłat dla rolników jest redukowaniem znaczenia historycznej szansy wejścia w największy rynek na świecie. Z drugiej strony, jak podkreślił gość "Trójki", jeśli Polska nie wejdzie do Unii, to właśnie rolnicy stracą najwięcej.

Politykę PSL, które uzależnia poparcie dla wejścia do Unii od dopłat dla rolników, Nowak-Jeziorański określił jako irracjonalną i sprzeczną z interesem rolników. "To tak, jakby ktoś powiedział - wolę nic, aniżeli półtora miliarda euro" - podkreślił rozmówca "Salonu Politycznego".


Nie będę bawił się w ceregiele i powiem wprost.
Jeziorański ma w d.... Polaków.
Niczym nie różni się od byłych sługusów Kremla, którzy twierdzili że Naród Polski jest ciemny i nie powinien sam decydować o sobie.
Jeziorański znalazł zresztą wspólny język z tymi lud?mi.

Co do kwestii rolnictwa to jest ono tylko papierkiem lakmusowym prawdziwych intencji Unii Europejskiej.
Intencji które maja charakter polityki neokolonialnej.
2 grudzień 2002

Artur Łoboda 

  

Archiwum

POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Asesor powinien pomagać sędziemu, a nie wydawać wyroki - niekonstytucyjność asesury - czas na nowy model sprawiedliwego sądo
listopad 6, 2006
Zdzisław Raczkowski
Kraków: Byli włodarze miasta staną przed sądem
lipiec 18, 2008
Bezgraniczne szaleństwo
lipiec 14, 2006
Michał Likowski
Kolejny przekręt Unii za posrednictwem ARiMR
lipiec 18, 2002
PAP
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
Problem gotowanego królika
marzec 20, 2005
Andrzej Kumor
Kwaśniewski: Europa ofiarą snów o panowaniu
maj 8, 2005
Tajemnica misteriów (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (9)
KTO ROZLICZY WAŁĘSĘ I "SOLIDARNOŚĆ ?

listopad 14, 2003
Leszek Skonka
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
My są... SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media