|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
więcej -> |
|
Czas przed referendum
|
|
Czas dla Polski przed referendum do UE kurczy sie. Rozpoczecie procesu akcesyjnego do UE rozpoczeli ludzie pelniacy obowiazki Wladzy w Polsce bez wypowiedzenia sie i zgody calego naszego Narodu. Wszelkie zatem uzgodnienia byly i sa prowadzone bez poparcia polskiego spoleczenstwa.
Ogrom zagmatwanych przepisow, aktow tzw. prawnych przekacza TRZYDZIESTOTYSIECZNO stronicowa sterte papierow, ktore nikt z zaangazowanych w proces integracyjny nie jest w stanie przeczytac a co dopiero powiedziec wynegocjowac zgodnie z interesem naszej Ojczyznytam. Slepe natomiast akceptowanie zamieszczone w dokumentach uE obostrzenia, wytyczne, ograniczenia, nakazy i zakazy dobitnie swiadcza o procesie ZDRADY NARODU i totalnego procesu - wyroku eksterminacji na wszystko to co polskie: Wiare katolicka, tradycje, godnosc i poszanowanie zycia oraz troske o Ojczyzne.
Od lat jedynym "pomocnym" argumentem dla euronegocjatorow jest doprowadzanie Polskiej gospodarki do dewastacyjnego stanu i manipulowanie mediami jakie to zawsze czynily te same wrogie Narodowi sily w czasach komunistycznego Rezimu i partyjnej recydywy rodem z PZPR. Za parawanem tworzonych przez Rzady SLD-Upowskie warunkow prawnych czlonkowie tych organizacji dopuszczaja sie grabienia majatku narodowego wypracowanego przez caly Narod w okresie powojennym. Stwarza sie medialne wyobrazenie, ze poprawa sytuacji w Polsce moze nastapic jedynie po wejsciu Polski do Unii Europejskiej. Odsuwa sie w ten oto sposob mysl podciagniecia najpierw do odpowiedzilanosci karnej wszelkiej masci politycznych gangow. Jezeli polityczne gangi czuja sie wlascicielami Polski coz moga zapewnic, przygotowac milionom Polakow, kiedy dopuszcza do Wladzy obce kapitaly.
Jedynym celem tych antynarodowych poczyniach jest zniewolenie milionow Polakow i oddanie ich w newolnicza tyranie a Polske skolonializowac na wieki.
Nowoczesna inżynieria psychologiczna i socjotechniczna została wykorzystana do nowej propagandy i indoktrynacji. Za pośrednictwem opanowanych i zawłaszczonych środków masowego przekazu zdołano oszołomić przemianami i okłamać znaczną część naszego społeczeństwa. Powstały nowe ruchy społeczne i polityczne, ale Naród Polski (a w tym i polska nauka) nie został dopuszczony do jakiegokolwiek wpływu na kierunek i charakter dokonywanych u nas przemian gospodarczych. (pisze: prof. Wl.Bojarski))
To jest to do czego moze dopuscic obojetnosc Polakow u uspienie marzeniami, ze "ktos" zyczy i zyczy i zrobi Polsce dobrze. Po raz kolejny Polacy musza liczyc na siebie. Era zdrajcow i agentow obcych interesow musi byc raz na zawsze zakonczona. Polska musi zaczac oddychac wlasnymi silami i nie w oparach zaklamania politycznego ale zyc Duchem Tysiacletniego Chrzescijanstwa.
Opatrznosc Boza dala Polakom na 1000-Lecie Chrzescijanstwa: Prymasa 1000-Lecia, Ojca Swietego i sierpniowa SOLI-DAR-NIOSACA w Wierze, Nadziei i Miosci w budowaniu Polski Serc Polakow.
To z taka POLSKA mozna okazac sie przed Europa ale nigdy nie wchodzenia na kolanach niewolnika i to przed tymi dla ktorych godnosc czlowieka i wiara w Boga zalicza sie do paragrafow nie do zaakceptowania. Kiedy Polska wejdzie na kolanach do UE tym bardziej nikt nie pozwoli sie jej nigdy podniesc !
Czas definiowania sytuacji Polski i Polakow koncza patologie spoleczne, miliony bezrobotnych, bezdomnych, grabiez majatku narodowego i bezradny Wymiar tzw. Sprawiedliwosci, ktory nie jest w stanie wygzekwowac zatwierdzone paragrafy prawa. Oto przyklad:
Art. 127. § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
Drogi Moj Rodaku !
Okres jaki nam pozostal do przeprowadzenia referendum wykorzystaj maksymalnie do poglebienia swojej wlasnej swiadomosci. Przyczyn sie za wszechmiar do tego aby kazdy z Twoich najblizszych rowniez nie lekcewazyl tego obowiazku. Musisz wiedziec, ze tylko media tworza obled dobrobytu o Unii Europejskiej. Juz fakt naklaniania do UE jest SYGNALEM OSTRZEGAWCYZM. ze wejscie do UE jest podstepem. Ta sprawe musi rostrzygnac Twoja swiadomosc. Nadziei o dobrobycie nie mozesz budowac dreczeniem jej swoja naiwnoscia. Obietnicami nie nakarmisz siebie ani swojej rodziny.
Obietnicami nie zrobisz zanych zakupow dla siebie i rodziny, nie zaplacisz rachunkow, nie wyksztalcisz swoich dzieci. Polak max. dla otarcia lez zdrady samego siebie i Ojczyzny dostanie 87 Eurodol. w czasie kiedy na Zachodzie beda otrzymywac 300 Eurodol. Polska zostanie dostrzetnie zagrabiona a okolo 600 tysiecy polskich rodzin nie majacych prawa wlasnosci stanie przed faktem opuszczenia swojego miejsca zamieszkania. BRONMY SOLIDARNIE POLSKI DLA SIEBIE I PRZYSZYCH POKOLEN.
B R O N M Y M O W I A C W R E F E R E N D U M
N I E dla UNII na warunkach niewolniczych !!!
Opowiedzmy sie: POLSKA NAJPIERW DLA POLAKOW !
... To zadne przestepstwo miec wlasny dom Polske. Tak jak zadne przestepstwem nie jest Niemcy najpierw dla Niemcow... Francja najpierw dla Francuzow... Izrael najpierw dla Zydow.
Etapem zorganizowania sie kazdego z Polakow to odnalezienie organizacji patriotycznej w Polsce juz dzialajacej z ktora bedzie mozna sie w spokoju swojego patriotycznego sumienia utozsamic.
- Wyboru tymczasowego Honorowego Patriotycznego Rzadu Polski.
Honorowy Urzad Prezydenta Polski i Gabinetu, ktory bedzie opieral
swoje decyzje wylacznie na ludziach glebokiej wiedzy, autorytetu, logiki i daru analitycznego przewidywania konsekwencji waznych dla Polski decyzji.
- Zadac wspolnie poddania sie do dymisji obecnych ludzi u Wladzy i ujawnienia przed spoleczenstwem wszelkich mechanizmow jakie doporowadzily Polske i zycie Polakow do nedzy, wzrostu narkomanii, przestepstw gospodarczych.
- Zawieszenia realizacje wszelkich dotychczasowych umow i ich rewizji
pod wzgledem interesu Panstwa polskiego. Zakaz doktrynacji mlodziezy
szkolnej i zakazanie propagandowego tworzenia pseudo-rzeczywistosci
pod grozba czasowego lub stalego zamkniecia kazdego czasopisma.
- Zawieszenia dzialalnosci Bankow, Instytucji z kapitalem zagranicznym, ktore doszly do prowadzenia swojej dzialalnosci z naruszeniem Europejskich standardow zawierania umow.
- Zawieszenie placenia jakichkolwiek dlugow, ktore zostaly w czasie juz splacone a obecnie pozostaje jedynie lichwiarskie odsetki.
- Zakaz zmian jakichkolwiek Umow Miedzynarodowych, ktore dzis sa i moga byc zagrozeniem bytu Narodowego Polski.
- Stworzenie podstaw prawnych dla przeprowdzenia pelnoprawnych Wyborow
Patriotycznej Wladzy w Polsce z automatycznym wyeliminowaniem bylych
czlonkow komunistycznych organizacji, ludzi doprowadzajacych swoim zachowaniem do zdegerenowania roli Wladzy, Administracji i Wymiaru Sprawiedliwosci.
Wyeliminowaniem ludzi jawnie lub skrycie oddanych propagandowym zasadom wprowadzania spoleczenstwa polskiego w haos i dezinformacje.
Do Wladz Polski nie moze kandydowac zaden mieszkaniec Polski, ktory posiada podwojne obywatelstwo a w kraju jego drugiego obywatelstwa, Prawo czynne dla Polakow nie istnieja badz nie sa respektowane.
- Stworzenie spolecznych programow silnego umocnienia samorzadow lokalnych i nadania im mozliwosci decydowania o wlasnych losach i planach rozwojowych.
Stworzenie takich mechanizmow demokratycznych aby Polacy czuli sie w pelni gospodarzami we wlasnym miejscu zamieszkania i dzialali z mysla o dobru Polski.
- Otwarcie sie na wspolprace miedzynarodowa na zasadach wylacznie patnerskich.
- Tworzenie wszelkich warunkow dla rozwijania przyjacielskich stosunkow ze wszyskimi Narodami i pietnowanie wszelkiego rodzaju wyzysk, handel bronia, polityczny i gospodarczy terroryzm.
|
|
18 maj 2003
|
|
Marek Rowicki
|
|
|
|
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Jak funkcjonują największe gangi (4)
PKO BP i reszta świata
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
(...)
lipiec 4, 2006
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Spór o jedną literę w wulgaryzmach
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
|
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polacy ratowali Zydów
sierpień 19, 2003
Adam Białous, Białystok
|
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
8 MARCA
marzec 8, 2006
zaprasza.net
|
Apartheid in Isarel
styczeń 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
|
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni
uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
|
KOPZ "Placówka"
sierpień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|