ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
więcej ->

 
 

Dziwne ceny usług w USA

*Wieczór Wybrzeża* (5 lutego 2005) informuje -
***23-letni amerykański robotnik nie zauważył, że dwukrotnie nacisnął przycisk pneumatycznego młotka. Drugi gwó?d? trafił w jego głowę. Przez kilka dni skarżył się na kłopoty ze wzrokiem i ból zębów. Udał się do dentysty, który na rentgenowskim zdjęciu wykrył gwó?d? w czaszce, którego 4 centymetry tkwiły w mózgu pacjenta.***

Nie wypada śmiać się z owego faceta i z jego tragicznej (i niezauważalnej!) niefrasobliwości podczas pracy. Szokiem jest również owo zdjęcie, które niewątpliwie będzie hitem w fachowych czasopismach medycznych i chyba najcenniejszym trofeum stomatologa.

Jednak to nie koniec szokujących (raczej dla nas, Polaków) doniesień - ***Robotnik jest już wprawdzie po udanej operacji, ale nie był ubezpieczony i nie wiadomo kto zapłaci za usunięcie gwo?dzia. Lekarze oszacowali koszt operacji na 100 tys. dolarów.*** U nas nie zoperowano by gościa przed sprawdzeniem ubezpieczenia, chyba że w obliczu zagrożenia życia, ale i wówczas wożono by go pomiędzy szpitalami, co ostatecznie załatwiłoby niezgułę oraz tragiczny temat na kolejny program *Uwag*a (państwowe ośrodki tzw. zdrowia są szybsze w wyciąganiu nóg niż gwo?dzi, choć trzeba przyznać, że jeśli już pacjent dożyłby operacji, to byłaby ona u nas 10-20 razy tańsza). Jeśli lekarze biorą w USA za taką operację równowartość domku z działką w Polsce, to można mieć wątpliwości, czy istotnie na Zachodzie mają kilka razy większy dochód na głowę mieszkańca (może wszystkie usługi sobie liczą znacznie drożej niż my w Polsce i w ten sposób windują swój PKB?). A może u nich te operacje muszą być aż tak drogie, ponieważ po wykonaniu okazuje się, że co drugi pacjent jest nieubezpieczony, zatem inny (ale ubezpieczony) musi płacić za niesolidnego rodaka?
Podobnie u nas - jeśli ktoś nie płaci czynszu, to inni współmieszkańcy blokowiska płacą za niego...

PS Skoro już o szokujących proporcjach cenowych - 10 lutego 2005, w jednym z filmów o USA podano, że pewna Amerykanka nie miała drobnych i za parking zapłaciła czekiem o wartości... jednego dolara. Dwie niecodzienne sprawy dla nas, Polaków - ceny parkingów są porównywalne w obu krajach, co trudno będzie wytłumaczyć naszym słynnym ekonomistom oraz u nas by wyśmiano gościa wystawiającego czek na 3 złote (ten przykład zaprzecza niebotycznemu windowaniu PKB w każdej dziedzinie)...

10 luty 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)

grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
Ten - co to zawsze był "uczciwy" i "nieomylny"
marzec 10, 2007
PAP
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Ziemia czy ziemia?
lipiec 30, 2005
Mirnal
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
Od piwa głowa krzywa
kwiecień 17, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
Wielka stypa w 25 - lecie strajków sierpniowych
sierpień 14, 2005
Artur Łoboda
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
Katastrofa w Kaliforni
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
Bron geofizyczna
luty 9, 2005
Polan
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media