ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Jak Kanada odrzuciła (Tarczę...}

System wyrzutni "Tarczy" ma być ukończony i gotowy do akcji za kilka lat, około 2012 roku. Niemniej system ten był nieskutecznie proponowany Kanadzie, już w 2005 roku, co było fiaskiem rządu Bush'a, opisanym w gazecie Washington Post z 25 lutego, 2005. Określano to niepowodzenie Bush'a, jako symboliczną klęskę eksperymentalnego projektu i odrzucenie starań prezydenta Bush'a, który osobiście je?dził w tej sprawie do Kanady.
 
Niestety do Polski w tej sprawie Bush nie musiał fatygować się do Warszawy, gdzie służalczo prezydent Kaczyński oraz premier Tusk, wyrazili na zgodę na instalowanie "Tarczy," niby w zamian za układ o wspólnej obronie, jak też bezwartościowy system obrony typu "Patriot," który ?le działa w 80% sprawdzianów i w ogóle nie nadaje się do obrony przeciwko rakietom krótkiego zasięgu jak dystans z regionu Królewca do Słupska.
 
W rzeczywistości Kaczyński i Tusk idiotycznie pogodzili się z gro?bą bombardowania nuklearnego Polski, obiecanego przez szefa sztabu armii rosyjskiej, w sierpniu 2008. Natomiast odrzucenie nalegania ze strony Bush'a było tłumaczone głęboką niechęcią Kanadyjczyków do Bush'a skompromitowanego napadem na Irak i stosowaniem tortur. Kanadyjczycy powiedzieli, że w przyszłości będą pozytywnie nastawieni w sprawie obrony Ameryki północnej przed atakiem pocisków rosyjskich. Natomiast fikcji na temat zagrożenia Kanady przez Iran oszczędzono Kanadyjczykom.
 
Tymczasem Kaczyński i Tusk zgadzają się, z poważnymi minami, na fikcyjną potrzebę obrony Polski, przed pociskami z Iranu, która to bajka, ma służyć jako przykrywka zwariowanego pomysłu, zadawania Rosji szacha i mata, za pomocą zagrożenia ośrodków kontroli i dowodzenia w Rosji, nuklearnym bombardowaniem z terenów Polski, pociskami położonymi o kilka minut lotu pocisku od Moskwy. W epoce nuklearnej tego rodzaju gra jest w najwyższym stopniu nieodpowiedzialna.
 
Nic dziwnego, że już w 2005 roku, premier Kanady, Paul Martin, powiedział, że Kanadyjczycy będą koncentrowali swe wysiłki obronne w innej formie, niż obrona przed pociskami balistycznymi Rosji. Faktycznie Kanada udziela informacji Północno Amerykańskiemu Dowództwu Obrony Przestrzeni Powietrznej, ponieważ rząd kanadyjski nie chce zbytnio narażać się rządowi USA.
 
Natomiast Kanada odmówiła brania udziału w systemie "Tarczy" i ponoszenia tak ryzyka bombardowania nuklearnego przez Rosję, jak i płacenia za koszty budowy tego systemu, oraz udzielania własnych załóg do obsługi i kontroli "Tarczy" na ziemi kanadyjskiej. Polsce USA nie proponowało obsługi "Tarczy" przez Polaków, a sam Tusk prosi o obsługę amerykańską rakiet typu "Patriot," które wobec istnienia bazy rosyjskiej w Królewcu, są dla obrony Polski zupełnie bezwartościowe. Obecność załóg amerykańskich w Polsce byłaby naruszeniem suwerenności Polski.
 
Dodatkowa różnica między Kanadą i Polską polega na tym, że Kanadyjczycy potępili najazd USA na Irak i odmówili udziału żołnierzy kanadyjskich, w pacyfikacji Iraku, podczas gdy prezydent Aleksander Kwaśniewski poparł napad na Irak, naraził życie żołnierzy polskich tam wysłanych i jest odpowiedzialny za torturowanie jeńców, tajemnie przywożonych za jego zgodą na lotnisko w Szymanach, według międzynarodowego ruchu obrony praw człowieka.
 
Opisywane są starania Kwaśniewskiego o pozycję, wygodnego dla USA, sekretarza ONZ z poparciem prezydenta Kaczyńskiego. Sprawa ta się nie udała, z powodu ujawnienia współpracy Kwaśniewskiego, z sowieckim aparatem terroru. Nie pomógł mu żydowski ruch roszczeniowy, w zamian za jego oczernianie Polaków paleniem Żydów w Jedwabnem, którego to oszczerstwa Kwaśniewski dokonał jako prezydent Polski, za pomocą niezwykłej metody. Mianowicie uczynił on to za pomocą publicznych fałszywych przeprosin i skruchy, przed mediami z całego świata.
 
Trzeba pamiętać, że mimo dobrze znanych nam z historii zbrodni dokonanych na państwie polskim i na Polakach przez Rosjan, w obecnej sytuacji Rosji, dotkniętej bezprzykładną zapaścią demograficzną, Polsce nie zagraża żaden napad Rosji, jak długo Polska nie ma na swoim terenie uzbrojenia amerykańskiego, grożącego Rosji amerykańskim "szachem i matem," rakietami ogłaszanymi, jak niby system obronny, przeciwko nieokreślonemu wyra?nie wrogowi.
 
W rzeczywistości system "Tarczy" może służyć do szachowania Rosji bombami nuklearnymi. Z tego właśnie powodu Rosjanie grożą Polsce bombardowaniem nuklearnym. Żadnych tego rodzaju gró?b pod adresem Polski w ostatnich dziesięcioleciach nie było. Dopiero zgoda na instalacje systemu "Tarczy" przez Kaczyńskiego i Tuska spowodowała, pierwsze od lat 1970tych zagrożenia Polski bombami nuklearnymi.
 
W latach siedemdziesiątych Polska miała być obrócona, przez bomby amerykańskie, w radioaktywną zaporę między Rosją a Europą zachodnią, z powodu zagrożenia ówczesną przewagą sowieckich wojsk pancernych nad NATO. Obecnie zagrażają Polsce rosyjskie bomby nuklearne, w odpowiedzi na instalacje w Polsce wyrzutni pocisków amerykańskich, położonych o kilka minut lotu pocisku, od rosyjskich ośrodków kontroli i dowodzenia. Polski sejm nie powinien ratyfikować zgody na instalacje systemu "Tarczy" i powinien pójść za przykładem odmowy na ten system przez rząd Kanadyjczyków w 2005 roku.



 
 
" ... ... a Russian general said last week that by approving the deal Poland was opening itself to a potential Russian nuclear attack. ... ... "
 
U.S., POLAND SIGN MISSLE DEAL
Poland agrees to house 10 U.S. interceptor missiles, a program that has angered Russia.
By Paul Richter, Los Angeles Times Staff Writer
August 21, 2008
WARSAW -- Secretary of State Condoleezza Rice signed a missile defense deal with Poland on Wednesday and predicted that future presidents would not undo the controversial program.

Speaking to reporters, Rice said that though legally the pact could be voided by a future White House, it has a rationale and diplomatic momentum that make that unlikely.


 
NATO calls Russia's use of force in Georgia 'disproportionate'
Eastern Europe gets jittery over Russia
U.S., Poland reach deal on missile base

"I believe that the administrations of the future will recognize both the threat that we face and the substantial commitment that our allies have now taken for missile defense," she told a Polish journalist.

When the Bush administration entered office, it placed top priority on the goal of developing the missile defense program in such a way that it could not be dismantled.

The U.S.-Polish effort is part of a controversial worldwide antimissile program that critics consider unworkable and destabilizing. In the late 1990s, the Clinton administration slowed the program because of concern about its value.


Rice cited U.S. concern about Iran's nuclear ambitions as the rationale for the antimissile program, and the willingness of Poland and the Czech Republic to participate as the momentum for the effort.

Rice signed the deal, which culminates a year and a half of talks, with Polish Foreign Minister Radoslaw Sikorski. Polish President Lech Kaczynski and Prime Minister Donald Tusk were also present.

Kaczynski declared that the deal "strengthens the global positioning of the most powerful country in the world." Rice called it a "landmark."

Under the agreement, the United States will build and operate 10 interceptor missiles in Poland that the administration says are intended for shooting down any long-range missiles from nations such as Iran.

Russian officials believe that though the plan is modest, it is the first step in construction of a huge interceptor system that could neutralize Russia's vast missile force, leaving it vulnerable to a first-strike nuclear attack.

They have reacted angrily, and a Russian general said last week that by approving the deal Poland was opening itself to a potential Russian nuclear attack.

Rice responded Wednesday to that threat by saying such comments "border on the bizarre."

The Poland-based interceptors would work in conjunction with a planned U.S. radar system in the Czech Republic that would track missiles.

Two Polish governments have weighed the U.S. proposal, in light of the risk of antagonizing a powerful neighbor that previously has overrun their nation. Polish officials intermittently suggested that the deal might be scuttled.

But Russia's military advance into Georgia on Aug. 8 has strengthened Polish public support for the deal. It was less than 50% for many months, but is now more than 60%, a Polish poll showed.

Polish officials believe that though their country is already a member of the North Atlantic Treaty Organization, this program will give them an added measure of commitment from the United States. Along with the 10 long-range interceptor missiles, they will receive a Patriot missile battery, staffed by the U.S. Army, that will be designed to protect against short-range missiles and warplanes.

The Patriot battery is to be deployed next year, and by 2012 the U.S. is to build a garrison to protect it.

The deal as signed was exactly as it was when announced last week, officials said.

Rice and Sikorski also signed a separate "strategic cooperation agreement" that the State Department said would "elevate cooperation to a new and higher level."

A statement said that the U.S. remained committed to helping improve Poland's military forces.

paul.richter@latimes.com

WWW.pogonowski.com
22 sierpień 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
Zdjęcia nowego fiata sprzedam. Za 600 zł
luty 12, 2007
INTERIA.PL
Teraz kolej na ziemię rolną
luty 18, 2008
Artur Skoneczko
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
Prawidło tylko do obuwia
marzec 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nienawiść Żydów do Polski
luty 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
Starty w Iraku i nadzieje na koniec okupacji
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media