ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Bankructwo Ukrainy 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
więcej ->

 
 

Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione

Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere solidaryzuje się i popiera pacjentów z Radomia którzy okupując szpital, żądają przerwania protestu lekarzy odmawiających leczenia chorych:
http://wiadomosci.onet.pl/1592305,11,item.html

Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere przypomina iż obecne władze jeszcze chwilę temu twierdziły że prawa pacjenta w Polsce są wystarczająco chronine wobec czego rząd PiS nie udzielił poparcia poselskiemu projektowi ustawy o Rzeczniku Pacjenta:
http://tinyurl.com/ycl7mp
Projekt ten niegdyś był przygotowany przez nasze Stowarzyszenie i częsciowo przekazywał monitorowanie systemu ochrony zdrowia instytucji powoływanej przez Parlament i niezależnej od ministerstwa zdrowia czy Izby Lekarskiej.
W obec opinii rządu iż prawa pacjenta w Polsce są wystarczająco dobrze chronine, projekt ustawy utknął w komisji sejmowej i najprawdopodobniej nie będzie rozpatrzony.
Wobec zbliżających się wyborów parlamentarnych, wobec obecnej sytuacji w systemie ochrony zdrowia, Stowarzyszenie przypomiana ten fakt.
21 sierpień 2007

dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia 

  

Archiwum

Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą ....
listopad 11, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Sikorski - wodzu prowad? na Waszyngton!
luty 28, 2008
marduk
Skandal w Krakowie - Wojskowe święto w Krakowie
maj 17, 2008
Artur Łoboda
Czy Polska jest państwem demokratycznym?
listopad 12, 2004
Grzegorz Jagodziński
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
Niemiecki egoizm służy europejskiej solidarności
listopad 12, 2006
Aleksander Dugin
Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media