|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
więcej -> |
|
Eksport demokracji po amerykańsku
|
|

Próba narzucania demokracji za pomocą wojny i pacyfikacji jest rzeczą absurdalną i prowadzi do ekscesów, rasizmu i aroganckich wystąpień. Kiedy większy procent Irakijczyków przystąpił do wyborów, niż dzieje się to w USA, neokonserwatyści głosili, że jest to sukces demokracji w pacyfikowanym Iraku, podczas gdy w rzeczywistości, ludzie głosowali w nadzieji przyśpieszenia końca okupacji amerykańskiej. „Wolne i sprawiedliwe” wybory w Iraku dałyby zwycięstwo większości szyickiej, która siłą rzeczy sprzymierzyłaby Irak z Iranem.
Hannah Arendt, pisarka żydowskiego pochodzenia, specjalistka od filozofii polityki pisała krytycznie o używaniu konceptu demokracji do oszukiwania ludzi. Pisarz Chalmers Johnson uważa, że demokracja musi opierać się na poszanowaniu opinii wyborców, bez którego to poszanowania „rytuał amerykańskiej demokracji” tworzy tylko demokrację fasadową. Podział władzy musi wykluczać możliwość przejęcia władzy przez dyktatora, który chciałby działać ponad prawem, na podstawie na przykład „wojny przeciwko terrorowi.” Równie ważną sprawą jest sprawna procedura usuwania od władzy człowieka łamiącego prawo.
Trzeba zauwazyć, że w dzisiejszym świecie przeszło połowa pieniędzy jest we wschodniej Azji. W Japonii dochód per capita, jest wyższy niż w USA, a w Chinach gospodarka rośnie w rekordowy sposób, mimo tego zupełnie, że dzieje się to niezależnie od amerykańskich teorii ekonomicznych. Zbrojenia odgrywają podstawową rolę w kształtowniu się gospodarki USA, podczas gdy w Japonii układy pozarynkowe odgrywają zasadniczą rolę w rozwoju gospodarczym.
Doświadczenia Japonii pomagają rządowi Chin w ustalaniu planów i kontroli gospodarczej. Ameryka natomiast osiągnęła swój dobrobyt za pomocą wysokich ceł i dzięki przyjazdowi do pracy w USA około 60 milionów ludzi, za których dzieciństwo i szkolenie zapłaciły kraje ich pochodzenia.
Federacja Amerykanskich Naukowców sporządziła listę ponad 200 zamorskich wojskowych interwencji USA, po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej, do ataku na wieżowce w Nowym Jorku 11go września, 2001 roku. Gore Vidal podsumował listę tych interwencji pod tytułem: „Permanentna Wojna dla Permanentnego Pokoju: Dlaczego Jesteśmy Znienawidzeni” („Perpetual War for Perpetual Peace: How We Got To Be So Hated”). Lista ta nie zawiera podboju Iraku i Afganistanu, natomiast zawiera ona nazwiska dyktatorów narzucanych przez USA na długie lata innym krajom, począwszy od szacha Iranu przez Amerykę Łacińska do Cambodży.
Chalmers Johnson uważa, że USA prowadziło na największą skalę w historii, akcje terrorystyczne przeciwko Kubie i Nicaragua, ponieważ ich walka o niepodległość była ?le widziana w Waszyngtonie. Natomiast w Japonii generał Douglas McArthur, działał jak dyktator od 1945 do 1951 roku i posługiwał się marionertkami o kolaborantami i sam narzucił Japończykom demokratyczną konstytucję.
Dziś Japonia i Chiny są państwami najdłużej na świecie rządzonymi przez reżymy jedno-partyjne. Stabilność Japonii opiera się głównie na garnizonie wojsk USA i ochronie amerykańskiej maszyny wojennej, podczas gdy rząd w Waszyngtonie zawsze popiera oligarchię w Tokjo, raczej niż ruchy polityczne, mające na celu niezależność Japonii od kontroli USA.
W czasie Zimnej Wojny Japonia była pokornym satelitą USA. Podobnie było na Koreii Południowej do Olimpiady 1988 roku, wobec której pro-amerykański dyktator Chun nie mógł użyć przemocy i masowch aresztów przeciwko dysydentom. Przejściowy rezym trwał od 1979 do 1993, kiedy pierwsze wolne wybory wyłoniły tam demokratycznego prezydenta Kim Young-sam’a.
Hannah Arendt słusznie stwierdziła już w 1963 roku w książce „O Rewolucji” że wielkie znaczenie dla stabilności kraju ma sposób ustalenia konstytucji, czy była ona narzucona z góry, czy wypracowana przez przedstawicieli ludności. Po Pierwszej Wojnie Światowej w Europie, według niej, w każdym kraju gdzie typ konstytucji był narzucony, doszło do dyktatury, lub słabej i nie stabilnej władzy.
Krawa pacyfikacja Iraku i islamski nacjonalizm utrudniają stworzenie tam rzadu demokratycznego. Generałowie po wykladach neokonserwatystów, przeważnie Żydów w Amercan Enterprise Institute, byli w stanie jedynie stworzyć chaos, lub w stylu Libanu wojnę domową, na korzyść Izraela.
John Negroponte, Żyd grecki, były ambasador w Honduras, gdzie było najwieksze skupisko agentów Central Intelligence Agency, prowadził brudne akcje, żeby zdławić demokrację w Nikaragua, a pó?niej żeby ustawić operacje CIA w okupownym Iraku. Obecny ambasador USA w Iraku, Khalizad, był członkiem neokonserwatywnej pro-izraelskiej grupy nacisku: „Project for a New American Century,” która to grupa żądała najazdu na Irak. Izraelscy tłumacze z angielskiego na arabski przyczynili do okrucieństw żołnierzy amerykańskich w więzieniu Abu Gharib.
Według Johnson’a Amerykanie w Iraku dorobili się długotrwałej nienawiści upokorzonej ludności. Uważa on, że sytuacja w Iraku jest gorsza dla USA, niż skutki okupacji Japonii i Koreii i niestety jest równie zła, jak stworzona przez pacyfikację amerykańską sytuacja Wiet-Namu. Chalmers Johnson jest autorem książki pod tytułem „Smutki Imperium” („The Sorrows of Empire”). Do smutków imperialnych według Johnson’a należy eksport demokracji przez USA.
www.pogonowski.com
|
|
4 maj 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
|
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak pozbyć się 80 tys. bezrobotnych i ogłosić, że bezrobocie spada
styczeń 7, 2005
aaa
|
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
|
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
|
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
|
Accor złożył ofertę wiążącą na zakup 4,06 proc. akcji Orbisu
listopad 18, 2002
PAP
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
|
Oszczędzajmy na paliwie i nerwach!
październik 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą.
list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
|
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
|
Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
|
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
|
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
|
Chiny wykorzystują echa zimnej wojny
marzec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|