ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

Uniki jako strategia obronna




Uniki jako strategia obronna od dawna błyły używane, żeby zapobiec zderzeń frontalnych z przeciwnikiem posiadającym większe zasoby finansowe i wojskowe. Tego rodzaju strategia jest obecnie używana przez przymierze Chin i Rosji.

Obecne sierpniowe manewry sił Rosji, Chin, Kazakstanu, Tadżikistnu i Uzbekistanu międzu Wołgą i Uralem oraz w zachodnich Chinach noszą nazwę „Misja Pokojowa 2007” i są prowadzone przez „Shanghaj Cooperation Organization” (SCO), w której to organizacji oficjalnymi językami są chiński i rosyjski, a obserwatorzy USA są wykluczeni z SCO.

Propagandowo SCO wygląda na przeciw-wagę NATO, ale celem jest stosowanie uników oraz wymijanie kofliktu z USA, przy równoczesnej opozycji przeciwko „Tarczy” w Polsce i na Taiwanie, oraz staraniach przeprowadzenia „eksmisji” USA z Azji Centralnej. Akcji tej przewodzi Sergiej Iwanow, prawdopodobnie następny prezydent Rosji po Putinie.

Celem jest stworzenie niezależnego porządku na świecie, tak w handlu paliwem jak też przez stwarzanie „nowego typu” regionalnych organizacji, których celem jest zmiana tradycyjnych poglądów na bezpieczeństwo międzynarodowe i gry politycznej za pomocą równowagi sił.

Sieć organizowana przez SCO opiera się na zasadzie, że USA i Izrael ma inne kryteria walki przeciwko terroryzmowi i wręcz używają tę walkę, jako pretekstu dla zdobycia hegemonii. Każdy z członków SCO unika konfrontacji z USA, ale chcą swobody ruchów w świecie, niekontrolowanym przez Zachód. Narazie Indie nie przystępują do SCO i prowadzą polityką zbliżenia z USA.

Pojawienie się SCO na arenie światowej poważnie zmniejsza wpływy USA w Azji. A Rosja proponuje cooperację między NATO i Związkiem Niezależnych Państw, byłych sowieckich republik, w celu stworzenia „jasno zdefiniowanych granic odpowiedzialności” za unikanie kryzysów międzynarodowych na świecie, takich jaki obecnie ma miejsce w Afganistanie, który to kryzys przysparza coraz więcej trudności dla NATO.

Tymczasem Chiny i Rosja obiecują rządowi w Kabulu, że przyjdą mu z pomocą używająć mechanizmu SCO, już stosowanego przeciwko Talibanom. Rosja ma nadal duże wpływy w północnym Afganistanie, a Iran był niedawno chwalony przez Karzaja, prezydenta Afganistanu, za bardzo konstruktywną pomoc dla Kabulu w walve przeciwko Al-Qaidzie i Talibanom. Słowa Karzaja wywołały wielkie niezadowolenie przydenta Bush’a, co też natychmiast okazał przed kamerami telewizyjnymi.

Wygląda na to, że USA będzie zmuszone coraz bardziej współdziałać przeciwko „bałkanizacji świata” z potęgami w Azji, mimo ambicji Waszyngtonu działania jako superpotęga dyktująca politykę, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie „dla dobra Izraela” oraz podbojów zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego.

Manewry „Misja Pokojowa 2007” spełniają rolę sprawdzianu jak dalece „uniki jako strategia obronna” mogą w końcu doprowadzić do stworzenia „świata bez wtrącania się Zachodu.” Tymczasem Indie popierają jako gest dobrej woli i pokoju manewry floty USA, Japonii, Indii i Australji w Zatoce Bengalskiej pod nazwą „Malabar 07” jako czterostronną inicjatywę „osi demokratycznej.”

The Guardian cytował rosyjskiego analityka sytuacji strategicznej Rosji, Pawła Felgenhauera, który powiedział: „W miarę jak stosunki z Zachodem stają się coraz gorsze, Kremlin szuka oparcia w w Azji i rozbudowuje w tym celu SCO, przynajmniej jako propagandowa przeciw-waga NATO.” Dlatego wartość propagandowa manewrów „Misja Pokojowa 2007” będzie w pełni wyzyskana przez Rosję i Chiny. Sama nazwa tych manewrów jest przykładem, jak uniki są używane obecnie jako strategia obronna.


www.pogonowski.com
14 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
Czy Traktat UE jest zdradą Polski?
kwiecień 23, 2003
Sharim
"Samorządność" konferencyjna
wrzesień 28, 2003
Mirosław Zabierowski
Ogryzek leży w kałuży
lipiec 16, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media