ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Mit Kalifatu Swiatowego Terroru?






Dick Chenney, wice-prezydent USA oswiadczyl niedawno w Monachium, ze radykalni mahometanie staraja sie zjednoczyc w „swiatowym kalifacie” kraje od Polnocnej Afryki do Poludniowo Wschodniej Azji, a nastepnie zdominowac reszte swiata w „globalnym imperium.” Dzialacze zydowscy w USA pisza o „Islamo-Faszyzmie,” oraz o tak zwanym „terrorystycznym kalifacie.” Propaganda „kalifatu zla” sluzy podbudowie solidarnosci USA z Izraelem, przeciwko terrorystom islamskim.

Pisze o tym Tom Porteus, byly analityk w brytyjskim ministerstwie spraw zagranicznych, 13 lutego, 2006, w artykule „The Caliphate Myth,” ogloszonym na stronie internetowej „TomPaine common sense.” Autor zastanawia sie, jaki sens ma tego rodzaju propaganda neokonserwatystow w rzadzie Bush’a, ktorzy maja w rekach najwieksza maszyne wojenna w historii? Ani Alkaida ani Iran, nie maja zadnych mozliwosci stworzenia i kontrolowania „swiatowego kalifatu.” Wedlug Porteus’a nonsensem jest twierdzenie Bush’a, ze na wypadek ewakuacji Iraku przez wojska USA, Alkaida zawladnelaby Irakiem. Wieksze wplywy od Alkaidy w Iraku maja szyici iranscy.

Abstrachujac od mitu o „globalnym kalifacie,” Iran ma wplywy w Iraku, ale 25 lat po rewolucji szyitow, Teheran nie potrafil wprowadzi wladzy szyitow do jakiego kolwiek panstwa islamskiego, poniewaz panstwa te sa pod wladza sunnitow. Natomiast „wojna przeciwko terrorowi” sformulowana przez rzad Bush’a, na korzysc „wielkiego” Izraela od „Nilu do Eufratu” i przemyslu naftowego i zbrojeniowego, powoduje, ze muzulmanie uwazaja, ze Bush i Izrael przeprowadzaja „atak na Islam.”

W rzeczywistosci, przed wiekami, wielki kalifat byl kolebka kultury islamu i jego okres jest wspominany jako „zloty wiek islamu.” Dzisiejsza propaganda ekstremistow sjonistycznych, ze historyczny kalifat byl podobny do hitlerowskich Niemiec, jest falszywy i obraza muzulmanow. Natomiast Alkaida jest ruchem zagrazajacym interesom miedzynarodowych korporacji, ale nie jest smiertelnym zagrozeniem ani dla USA ani dla panstw w Europie. Alkaida glownie ma syboliczne i ideologiczne znaczenie wsrod wyalienowanej mlodzierzy islamskiej.

Znaczenie to jest wprost proporcjonalne do poczucia zagrozenia Islamu jako religii, oraz zagrozenia podbojem i pacyfikacja przez USA, w celu kontroli bogactw mineralnych krajow muzulmanskich, jak tego przykladem jest napad na Irak. Donald Rumsfeld, minister obrony, opowiada o uzyciu sil USA „od Afryki Polnocnej do Azji Poludniowo-Wschodniej,” jak i o dalszej rozbudowie zbrojen Izraela (ktory ma monopol broni nuklearnych na Bliskim Wschodzie w postaci kilkuset bomb). USA i Izrael obecnie odgraza sie, ze zaatakuja bogaty w nafte Iran.

Pacyfikacja Iraku zle idzie, poniewaz powstancy nie prowadza wojny regularnej, wiec walka przeciwko nim zdegenerowala sie do pacyfikacji i uzywania tortur, oraz wiezienia aresztowanych bez sadu, przez zolnierzy USA (pod kierunkiem specjalistow z Izraela). Co gorsze dziesiatki tysiecy cywilnych Irakijczykow zostalo zabite, okaleczone i doprowadzone do nedzy przez napad USA i zrujnownie ich kraju oraz jego starozytnych zabytkow.

Chroniczne powstania w Afganistanie, Iraku i Palestynie, jak tez powodzenie w wyborach islamskich partii politycznych, oraz protesty z powodu obelzywych karykatur rozpowszechnianych z Danii, dowodza jak dalece pomylona jest obecna konfrontacja zachodu, glownie USA i Izraela, z islamem. Konfrontacja ta podnosi autorytet Alkaidy i radykalizuje swiat islamu, szerzy nienawisc do zachodu, a zwlaszcza do Izraela, utrudnia postep i destabilizuje panstwa muzulmanskie.

Nasuwa sie pytanie, w jakim celu Zydzi i sprzymierzency Izraela jak i przemyslu zbrojeniowego, szerza nonensowna propagande o „globalnym kalifacie?” Czy jest to przykrywka niepowodzenia calego konceptu „wojny przeciwko terrorowi?” Czy „zagrozenie kalifatem,” jest wykretem od rzeczowego i humanitarnego postepowania wobce rzeczywistych ploblemow islamu w dzisiejszym swiecie? Czy propaganda ta ma na celu przedluzanie brutalnej oklupacji ziem Arabow w Palestynie przez Izrael?

Czy dzieje sie tak, zamiast pomagac w stabilizacji Iraku i Afganistanu, gdzie sytuacja pogarsza sie? Czy przesada w opisywaniu zagrozenia ze strony islamu przez migracje, terroryzm i „zderzenie wartosci kulturalnych” jest narzedziem politycznym, zeby zaciesniac nadzor polityczny nad obywatelami USA i UE, oraz zeby umacniac wplywy neokonserwatystow i skrajnych sjonistow? Czy tez chodzi o uzywanie strachu obywateli USA, zeby zgadzali sie na podboje zamorskie i ekspansje Izraela, wiec wlasnie dlatego publicznie glosi sie bajki o zagrozeniu cywilizowanego swiata przez „globalny kalifat.”

www.pogonowski.com
14 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Słowa Papieża, zmienione chytrze przez krętaczy ...
maj 21, 2003
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
Czy nastąpi zjednoczenie żydokomuny
październik 4, 2005
Życie
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
Wiarus znaleziony w sieci
marzec 1, 2006
Szukacz
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Woda zycia - zycia narodu
maj 7, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
POECI, ANIOŁY, DOBROĆ
listopad 19, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Majcher
marzec 9, 2005
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media