ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
więcej ->

 
 

"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"

Zdaniem członka RPP Bogusława Grabowskiego decyzja o redukcji stóp w lipcu byłaby wyrazem nieodpowiedzialności ze względu na istniejącą na rynku niepewność co do polityki fiskalnej nowego ministra finansów.

Posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej odbędzie się 18-19 lipca. W czerwcu RPP obniżyła stopy procentowe o 50 punktów bazowych.

Grabowski powiedział w radiowej Trójce, że utrzymująca się niejasność dotycząca polityki budżetowej, jaką będzie chciał realizować nowy minister finansów, poddaje w wątpliwość obniżkę stóp procentowych w lipcu.

Niech każdy odpowie sobie na pytanie, czy byłaby to odpowiedzialna decyzja w tak niepewnej sytuacji na rynkach finansowych - powiedział Grabowski.

Dodał jednak, że RPP będzie się starała przede wszystkim uspokoić rynki finansowe.

Na pewno to posiedzenie będzie odpowiedzialne. Nie podejmiemy żadnych decyzji, które by destabilizowały rynek, wręcz przeciwnie będziemy apelowali do rynku, by dał kredyt zaufania ministrowi finansów, aby rynek nie wstrzymywał żadnych decyzji inwestycyjnych - powiedział.

Grabowski powiedział także, że nawet krótkie wystąpienie Grzegorza Kołodki przerwałoby niepokój inwestorów. Jego zdaniem wystarczyłyby deklaracja, że będzie on kontynuatorem dotychczasowej polityki budżetowej.

Będziemy apelowali do Grzegorza Kołodki, by powiedział kilka najprostszych zdań. Nie chodzi o żaden skomplikowany program, ale o proste zdania, że będzie dalej kontynuował dotychczasowy program - powiedział.

Rynek nie oczekuje żadnego zwartego programu, ale kierunkowych deklaracji, które by się odcinały od tego, co premier przedstawiał jako publicysta - dodał.

Kołodko przed objęciem stanowiska ministra finansów przedstawił swoje poglądy na łamach gazet. Zasugerował wtedy, że rząd powinien przeprowadzić 15-procentową dewaluację złotego oraz powiązać polską walutę z euro.

W opinii Grabowskiego nowy minister finansów powinien reformować finanse publiczne, ale dążyć także do ograniczenia deficytu finansów publicznych.

Żeby powiedział, że w zakresie polityki fiskalnej będzie reformował finanse publiczne i ograniczał deficyt finansów publicznych, nie będzie w imieniu rządu napierał na zmianę systemu kursowego, będzie bazował na tych założeniach, choć moim zdaniem, powinien je poprawić i zmniejszyć deficyt - powiedział Grabowski.
12 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Polscy dziennikarze potraktowani jak przestępcy
listopad 18, 2003
www.onet.pl
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
List otwarty
marzec 21, 2003
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
Do trzech razy sztuka?
marzec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Dla jego bolesnej męki
październik 21, 2008
wikipedia.pl
Sesja na 750-lecie
czerwiec 6, 2007
milosz
sierpień 20, 2004
ala
Polsko, czy już nie masz gospodarza?
wrzesień 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bojownicy o "wolność"
kwiecień 7, 2007
Piotr Ciszewski
"Mistrz ceremonii" - David Rockefeller (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
Komu służy awantura wokół Wałęsy
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
Czy Kościół Katolicki stanie się dla Unii Europejskiej "użytecznym głupcem" ?
maj 31, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media