|
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
|
|
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
|
|
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
|
|
David Icke w LondonReal TV |
|
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
"patriotyzm" po 1989 roku |
|
komentarz zbędny |
|
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
W obronie Naszej wolności |
|
Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
Po prostu zobaczcie |
|
Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
|
|
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
|
|
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
więcej -> |
|
Europa, Europa
|
|
"Europa - Tak, dumping socjalny - Nie"
40 tys. niemieckich związkowców protestowało w Berlinie przeciwko liberalizacji rynku usług w Unii Europejskiej. "Europa - Tak, dumping socjalny - Nie" - to najczęściej spotykane hasło na transparentach.
Podczas wiecu na Placu Zamkowym w centrum Berlina przewodniczący Federacji Niemieckich Związków Zawodowych (DGB) Michael Sommer zarzucił zwolennikom liberalizacji chęć wprowadzenia w Europie "dzikiego kapitalizmu" i likwidację socjalnej gospodarki rynkowej. Nowa Komisja Europejska pragnie, podobnie jak poprzednia, Europy liberalnej, a nie socjalnej - powiedział. Nie dopuścimy do tego - dodał.
REKLAMA Czytaj dalej
W demonstracji uczestniczyli wiceprzewodniczący Bundestagu Wolfgang Thierse (SPD) i przewodniczący Zielonych Reinhard Buetikofer.
Zasada kraju pochodzenia musi zostać skreślona - oświadczył Michael Sommer. Jego zdaniem skutkiem liberalizacji rynku usług byłby "dumping socjalny", prowadzący do likwidacji "ciężko wywalczonych" praw pracowniczych, obniżenia standardów socjalnych i spadku wynagrodzeń. Na pewno nastąpiłoby równanie w dół bez ograniczeń. Nie chcemy tego - mówił. Ocenił też, że skutkiem wprowadzenia dyrektywy będzie "likwidacja kilkudziesięciu tysięcy miejsc pracy, fala bankructw rzemieślników i kryzys systemu zabezpieczeń socjalnych".
Niemieckie związki zawodowe oraz SPD uważają, że działający w Niemczech zagraniczni usługodawcy powinni przestrzegać niemieckich przepisów socjalnych, płacowych oraz ekologicznych.
Francuzi, Niemcy i Belgowie także w Strasburgu
Przeciwko liberalizacji rynku usług w Unii Europejskiej protestowano także w Strasburgu (na wschodzie Francji). Na wiecu przeciwnicy dyrektywy ostrzegali przed poświęceniem sprawiedliwości społecznej na ołtarzu konkurencji.
Do akcji protestacyjnej wezwała antyglobalistyczna organizacja Attac i wiele związków zawodowych. Według organizatorów w demonstracji, uczestniczyło 15 tys. ludzi z Francji, Niemiec i Belgii.
Celem dyrektywy usługowej jest umożliwienie unijnym usługodawcom świadczenia usług na rynku unijnym, bez barier narodowych. Na opór natrafia przede wszystkim tzw. zasada kraju pochodzenia, która zakłada, że przedsiębiorca, który chce świadczyć usługi w innych krajach UE, może działać na podstawie przepisów kraju, w którym zarejestrował firmę. Polska popiera ten przepis i obstaje przy jego utrzymaniu. Jego krytycy obawiają się, że będzie to prowadzić do dumpingu płacowego i socjalnego.
Dwie największe frakcje w Parlamencie Europejskim - chadecy i socjaliści - porozumiały się w połowie tygodnia w kwestii zmian w dyrektywie usługowej. Zamierzają usunąć zasadę kraju pochodzenia i dopuścić możliwości stosowania restrykcji wobec firm.
Parlament Europejski ma głosować w czwartek nad dyrektywą w pierwszym czytaniu. Następnie w sprawie dyrektywy wypowie się Komisja Europejska i kraje UE. |
11 luty 2006
|
PAP
|
|
|
|
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
|
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
|
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kongres Polski Suwerennej żyje!
grudzień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
|
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
|
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
|
Profesór od obietnic
maj 22, 2004
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu
luty 29, 2004
PAP
|
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
|
Kosztowny kredyt
czyli "łapaj złodzieja"
kwiecień 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czesi zrobią to, co się nawet Stalinowi nie śniło
luty 28, 2008
marduk
|
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.
lipiec 26, 2007
pnlp
|
Dariusz Benedykt Ciesielski - ZAŻALENIE
grudzień 4, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Czy doczekamy się Polskiego kongresmena w USA?
luty 28, 2009
Gregory Akko
|
więcej -> |
|