ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
więcej ->

 
 

Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu





Demograficzne dane wskazują, że w latach 2040 do 2050, w Rusji muzułmanie będą stanowić większość mieszkańców Rosyjskiej Federacji. Trudno sobie wyobrazić, żeby elita rosyjska zgodziła się na zmianę charakteru państwa, ze słowiańskiego na azjatycko izlamski. Moskwa, na długą metę, stoi wobec poważnego niebezpieczeństwa radykalizacji jej ludności muzułmańskiej i obecnie przy wielkich zarobkach dzięki wysokim cenom paliwa i rosnącej sile ekonomji Rosja, stara się ona działać zpobiegawczo.

Tak więc mimo korzyści z wysokich cen paliwa, Rosja ma powody, żeby przeciwdziałać destabilizacji Bliskiego Wschodu, która to destabilizacja wynika z polityki neokonserwatystów w USA i radykalnych sjonistów w Izraelu. Obecnie USA przeprowadza „zmianę reżymu” w Iraku a obydwa te państwa, USA i Izrael, planują atak na Iran.

Niedawny spadek wartości papierów wartościowych na giełdzie nowojorskiej o 500 punktów pochodził z zaburzeń na giełdzie w Chinach, podczas gdy Chiny robią wielkie inwestycje w infrastrukturę Iranu i podpisały wielo-miliardowe kontrakty na zakupy paliwa w Iranie. Jednocześnie tak Chiny jak i Rosja sprzedają nowoczesną broń Iranowi. Ostatnio Rosjanie zainstalizowali w Iranie system obrony przeciwlotniczej wartości 700 milionów dolarów.

Trzystronna tragedia pomyłek może przyczynić się do katastrofy na światową skalę. Zagrażenie Rosji przez USA, niby za pomocą tarczy obronnej wyrzutni pocisków i stacji radaru od Polski przez Bałkany, Bliski Wschód po Taiwan, ma sens wojskowy, tylko jeżeli te urządzenia, mają na celu zaskoczenie Moskwy, za pomocą przewagi USA i gro?by „szach-mata,” w wyścigu zbrojeń nuklearnych, rozpętanych przez neokoserwatywny rząd Bush’a.

Trudno przewidzieć konsekwencje pomagania Iranowi przez Rosję i Chiny przeciwko grożbom ataku ze strony osi USA-Izrael. Iran może pokładać przesadne nadzieje w wartość pomocy Rosji i Chin, i nie starać się wystarczająco o dyplomatyczne rozładowanie sprawy wzbogacania uranu, który może służyć do wytwarzania elekrtyczności, jak również do powolnego budowania bomb nuklearnych.

Trzeba pamiętać, że stosunkowo małe oczyszczanie uranu (około 5%) potrzebne jest w celu produkowania elektryczności, podszas gdy n.p. standrad amerykański wymana czystości uranu w wysokości około 95% . Naturalnie, dla Iranu różnica ta oznacza, że Iran może produkować elektryczność o szereg lat wcześniej, niż będzie mógł produkować bomby nuklearne, na podstawie swego procesu wzbogacania uranu. Natomiast Izrael otrzymał czysty w 95% unran dla swego arsenału nuklearnego z USA.

Tak dla Rosji jak i dla Arabji Saudyjskiej atak osi USA-Izrael na Iran grozi fatalnymi skutkami. Wladimir Putin był 11go lutego 2007 w Riyadh, stolicy Arabji Saudyjskiej, gdzie następnie 4go marca, 2007, gościem był prezydent Iranu Ahmadinedżad, przybyły tam na zaproszenie króla Arabji Saudyjskiej. Obaj ci goście byli zaproszeni na spotkania z rządem króla w nadzieji znalezienia sposobów uniknięcia katastrofy w Zatoce Perskiej.

Tymczasem w Iranie mają mają nadzieję na zmianę reżymu w Waszyngtonie, raczej niż w Teheranie, wtedy kiedy minie kadencja Bush’a i jak wyjaśni się, w jakim stopniu opierają się atakowi na Iran generałowie amerykańscy, którzy, według doniesień wypowiadanych w telewizji w USA, grożą masowym podaniem się do dymisji, w chwili otrzymania rozkazu ataku na Iran.

Teraz USA potrzebuje pomoc Iranu i Syrji w ustabilizowaniu sytuacji w Iraku, ale wątpliwe jest czy taka pomoc wystarczy, żeby oś USA-Izrael zostawiła Iran w spokoju. Megalomania radykalnych sjonistów stoji na przeszkodzie zwłaszcza, że po ich stronie jest zachłanna chciwość amerykańskich korporacji energetycznych, reprezentowanych przez wiceprezydenta Dick’a Chenney’a, które to korporacje, chcą obrabować Iran z paliwa, tak jak obecnie przygotowują rabunek rezerw paliwa Iraku.

Megalomania radykalnych sjonistów i zachłanność ludożerczych korporacji naftowych ?le wróżą dla stabilizacji Bliskiego Wschodu. Faktycznie realizacja planów kontroli rezerw paliwa na Bliskim Wschodzie przez korporacje amerykańskie, wydaje się możliwa dzięki niekończącej się obecności sił USA w regionie zatoki Perskiej, gdzie Moskwa chciałaby spokoju i stabilizacji.

Moskwa jest przerażona tykającą islamską bombą etniczną na terrytorium Federacji Rosyjskiej i zagrożniem islamizacji Rosji w następnych pokoleniach. Tak więc widmo Islamizacji Rosji, wiąże się z problemem destabilizacji Bliskiego Wschodu przez oś USA-Izrael.

www.pogonowski.com
6 marzec 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
Liberalni doradcy Watykanu
grudzień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
Czy przeproszą
sierpień 19, 2003
Tłum. Alex L.
Elity leczą się lepiej
październik 15, 2003
Janusz Rolicki
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Znam
marzec 5, 2003
Artur Łoboda
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne; postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
Ratuj się Europo
lipiec 19, 2004
Czy Traktat UE jest zdradą Polski?
kwiecień 23, 2003
Sharim
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
Psychopaci!
grudzień 15, 2006
Usprawiedliwiony
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Panosząca się Postępowa Ideologia
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media