ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Pewna Polonijna Inicjatywa


KRYSTALIZUJE SIE PEWNA POLONIJNA INICJATYWA

"Jestem rowniez mlodym Polakiem, ktorego los zeslal na obczyzne. W Polsce wyksztalcilem sie i jak wielu moich kolegow wobec braku perspektyw ucieklem z kraju.
Tak jak w naszej histori mielismy do czynienia z kilkoma falami emigracji, tak i obecnie zaobserwowac mozemy ruchy emigracyjne kwiatu mlodziezy. Polowa moich kolegow i kolezanek z roku po zakonczeniu studiow wyjechala z kraju do europy zachodniej, Australii, Kanady czy USA. To najczestsze kierunki emigracji. Nie bede wylewal tu zolci na tych, ktorych winie za ten stan rzeczy. W procesie kolonizacji naszego kraju nie uzywa sie juz zolniezy czolgow i armat, teraz wyrzuca sie nas z naszych domow za pomoca polityki ekonomicznego zniewolenia realizowanej przez obcokrajowcow i warszawkich sprzedawczykow. A Ty mlody Polaku wybierz sam albo siedz i przymieraj glodem albo pakuj sie bo tu dla ciebie nie ma juz miejsca.

REMEDIUM na to cale zlo moglaby byc inicjatywa, stowarzyszenie badz partia polityczna z dwoma siedzibami, sponsorowana na zasadzie lobbingu przez Polakow z kraju i zagranicy.
Taka inicjatywa mialaby wielkie szanse powodznia i ogromna sile przebicia. Uzyskalaby powszechne zaufanie i poparcie zarowno Polonii jak i Polakow w kraju.
Isnieje grupa ludzi, mlodych jak i doroslych (w tym naukowcow), zywo zainteresowana realizacja tej idei.
Oferuja oni zarowno swoj kapital materialny jak i intelektualny. Gotowi jestemy stworzyc komorki na Pomorzu i w Poznanskim. (czekamy na pozostale regiony).
Potencjalne koszty (w skali makro) zarejestrowania, stworzenia komorek, struktury a takze przeprowadznia kampanii wyborczej nie sa az tak wysokie.
Sa to srodki osiagalne do zgromadznia przy pomocy adresatow tej odezwy.
Ruch ten ma byc NOWA JAKOSCIA, NOWA FALA, ktora zmiecie uklad, ktory niewoli nasz narod.

Zjednoczmy sie, zorganizujmy, i tak dla zasady pokazmy im ze glowy mamy nie od parady. Idea juz sie krystalizuje.
Celem naszym zniszczyc polski Matrix. - od Ciebie zalezy czy dolaczysz! Lewiatan "
27 listopad 2003

patriota.pl Forum 

  

Archiwum

Gra o Izrael od Napoleona do Hitlera i Stalina
październik 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego Unii zalezy na Polsce?
maj 19, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Inz. Weronika Falikowska - Wroclaw - Solidarnosc
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
Kiedy logiczne myślenie przerasta możliwości delikwenta
lipiec 26, 2008
Artur Łoboda
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
Żydowskim rodzinom "ofiar Holokaustu" należy się jeszcze 175 miliardów dolarów
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Umarł człowiek
Zbylut Grzywacz 1939-2004

lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
Zaostrzone mają być przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
maj 4, 2007
Marek Olżyński
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media