ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
więcej ->

 
 

Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?

 
 
Niewielkie powiększanie sił okupacyjnych w Iraku niby ma na celu pogodził ze sobą unnitów i szyitów, ale zupełnie możliwe jest, że Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA, jak też istnieje nebezpieczeństwo że atak USA lub Izraela na Iran w końcu wzmocni pozycję Iranu. Chaos w Iraku był uważany za korzystny dla Izraela i ten stan rzeczy został osiągnięty.
 
Przemysł zbrojeniowy USA osiągnął bajeczne zyski i formalności prawne są przygotowywane do oddania irakijskich pól ropy naftowej i gazu ziemnego pod kontrolę amerykańskich firm naftowych. W tym celu potrzebne jest spacyfikowanie ruchu oporu przeciwko okupacji milicji radykalnych sekt Sunnitów i Szyitów.
 
Więszość Irakijczyków szuka ochrony i bezpieczeństwa za pomocą milicji z powodu zupełnej kompromitacji marionetkowego rządu, w amerykańskiej fortecy w Bagdadzie nazywanej ¥Strefą Zieloną," jak też fiaska zaprowadzenia porządku publicznego przez siły okupacyjne. Siły te niby krzewią demokrację, w ramach permanentnej wojny o demokrację, głoszonej przez neokonserwtystów, których ideologię stworzyli trockiści nawróceni na sjonizm.
 
Według wywiadu Arabji Saudyjskiej Iranowi udało się stworzył podziemne państwo szyitów, które ma przeciwników w zorganizowanych sunnitach, włącznie z sunnitami kurdyjskimi w północnej części Iraku. Sytuacja ta skrystalizowała się pod okupacją USA  
w formie regionalnej konfrontacji sunnitów przeciwko szytitom. Obecnie w obliczu przygotowywania nowej ofenzywy pacyfikacyjnej, sunnici i szyici łatwo mogą osiągnął taktyczne porozumienie przeciwko wojskom okupacyjnym i przeciwko marionetkowemu rządowi w Bagdadzie.
 
Marionetkowy rząd, w istocie pro-irański może próbował ratował się za pomocą żądania ewakuacji wojsk okupacyjnych, co spowodowałoby poważny kryzys dla USA i potrzebę "redeployment" czyli ewakuację. Wówczas w wojnie domowej rozegra się dramat walki o władzę albo szyitów wspomaganych przez Iran albo sunnitów wspomaganych przez Arabię Saudyjską. Wynikająca z tego polaryzacja całego Bliskiego Wschodu może był jednocześnie anty-amerykańska począwszy od Iranu do Arabji Saudyjskiej.
 
Obecna koncentracja sił morskich USA w Zatoce Perskiej prawdopodobnie nie jest tylko ostrzeżeniem dla Iranu, ale faktycznie przygotowaniem do ataku na Iran w kwietniu 2007, mimo instalacji rosyjskiej obrony przeciw lotniczej i przeciw rakietowej w Iranie. Tymczasem prasa w Chinach donosi że USA ¥jest przekonane że atak na Iran stworzy nową równowagę sił w Iraku i wzmocni projekt demokracji po amerykańsku... jak również uniemożliwi Iranowi wstrzymanie eksportu paliwa przez Cieśninę Hormuz," przez którą idzie 25% paliwa światowego.
 
Faktycznie USA nie jest w stanie utrzymał pokój występując przeciwko szyitom tak w Iraku jak i w Arabji Saudyjskiej, Libanie i Palestynie. USA, W. Brytania i Izrael rozniecają oburzenie muzułmanów przeciwko reżymom w Arabji Saudyjskiej, w Egipcie i w Jordanji oraz w Kuwejcie. Okupacja Iranu przez USA nie wchodzi w rachubę, tak że zniszczenia atakami z powietrza, spowodują szybką pomoc Chin i Rosji w odbudowie Iranu a Arabia Saudyjska, Jordania i Egipt będą widziane jako marionetki USA.
 
Destabilizacja Bliskiego Wschodu przez USA wzmacnia pozycję Rosji jako główne êródło paliwa na świecie, ważniejsze niż polityczne niestabilne regiony Afryki i Ameryki Łacińskiej zwłaszcza jeżeli Irakijczycy zjednoczą się przeciwko okupacji przez wojska USA.

www.pogonowski.com
19 styczeń 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
Korupcja
wrzesień 2, 2003
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
Dość rządów przestępców i kretynów
listopad 7, 2008
Dariusz Kosiur
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Rasiści w hucie
marzec 11, 2005
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media