|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
więcej -> |
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
|
|
Jest najgłośniejszym publicystą Radia Maryja.
Stale pisuje w "Niedzieli", często w "Naszej Polsce" i dziesiątkach innych gazet. Jego ksiązki ukazujące rozmaite ciemne strony komunizmu znajduję wielu czytelników. Jerzy Robert Nowak stał się juz niemal sumieniem narodu, a przynajmniej jego prawicowej częsci. A jednak warto wiedziec,ze jesli nawet jest on sumieniem to wyjątkowo zburkanym.
Życiorys spisany na nowo.
Na tej stronie mozna zapoznac się równiez z biografią autora. Dowiedziec się mozna,ze JR Nowak urodzil się 8 wrzesnia 1940 w Terespolu nad Bugiem, ze jest historykiem i publicystą. Autorem 20 ksiązek i ponad 600 artykulów. Czołowym polskim specjalistom w zakresie historii Węgier, autorem m.in o powstaniu węgierskim w 1956. To wszystko oczywiscie prawda,ale.... z oficjalnej , mozna powiedziec kanonicznej biografii profesora niewiele mozna się dowiedziec. Pomija ona bowiem niejako milczeniem prawie 50 lat jego zycia, które spędzil na wiernej słuzbie polsce ludowej.
JR Nowak niechętnie wspomina o tym,ze przez większośc część swojego życia byl czlonkiem sojuszniczej dla PZPR partyjki nazywającej się Stronnictem Demokraycznym.
Pod koniec PRL-U udało mu się równiez nawet za niewątpliwe zasługi, wejść do władz.
Niezłomy bojownik o polskosc, wybitny antykomunista, sumienie polskich katolików i narodowcow w okresie PRL-U zajmowal się takze wierną słuzbą jego władcom. Był pracownikiem ambasady PRL na Węgrzech i podlegal MSZ czyli Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Obecnie kazdy pracownik tych instytucji musi przejść szczegółową kontrolę odpowiednuch służb.
Trudno sobie wyobrazic, by wtedy bylo inaczej i by opozycjonista i prawdziwy antykomunista mógł mieć dostęp do ściśle strzeżonych tajemnic dyplomacji komunistycznej
Spór o kolaboracje
Całkiem niedawno JR Nowak wydał kolejną powazną pracę, w której rozprawie się z mitem poety dla dzieci, Jana Brzechwy.
W ksiązce tej autor udowadnia,ze nie nalezy dzieciom czytac bajeczek o np.Lisie Witalisie, bowiem ich autor przez 10 kolaborowal z komunistami.
Szkoda,tylko ze ksiązkę napisał człowiek, który sam jeszcze w latach 80-tych , gdy za działanośc opozycjną trafialo się za kratki a nie skazywało się na śmierc, a myslenie samodzielne wydawło się bezkarne, bronil w sumie uczciwego człowieka czyli dyktatora komunistycznej Albanii Envera Hodży.
W opublikowanej pracy Nowak napisał "Niesłusznie wydają się sądy pomniejsze czy wręcz negujące, intelektualne i polityczne zdolnosci Hodży". To wszystko co się dzialow w Albanii nie przeszkodzilo Nowakowi uznac wielkosci politycznej Hodży.Powstaje jednak pytanie, czy jeden z jeden z najwybytniejszych historykow wspóczesnosci nie wiedzial o terrorze w Albanii, czy nie chcial wiedziec?
Jestli to pierwsze, to trudno uwierzyc w rzetelnośc obecnych jego prac. Jesli to drugie, to trzeba sobie zadac pytanie czy autor "Sporu o kolaboranta Brzechwę" sam takze nim nie byl?
Hungarysta na uslugach
Za tą drugą mozliwoscią przemawia inna cześc twórczosci JR Nowaka.
W większosco swoich zyciorysów podkreśla on, ze jest znakomitym znawcą historii i kultury Węgier.
Uwazny czytelnik tych jego prac, gdy już się otrząsnuie z zachwytu nad bogatwcem bibliograficznych szczegolów, musi jednak zauwazyc, ze ksiązki te pisane byly wyra?ne na zamówienia wladz-albo przynamniej ze swiadomością, ze muszą byc napisane tak by podobały się komunistom.
W opublikowanej w 1988 pracy "Węgry burzliwe lata 1953-1956", wydanej w wydawnictwie Związku studentów polskich ZSP, Nowak niezwykle ostro ocenil bohaterskiego węgierskiogo kardynała Mindszyentynego.
Powod byl niezwykle prosty ; węgierski hierarcha w odroznieniu od Nowaka byl za czasów komunizmu antykomistą.
Jak na obecnego antykomunistę Nowak dośc dziwnie ocenia "zaslugi" Armii Czerwonej dla rozwuju Węgier. Załamanie się hortystowskiej struktury państwa i wejście wojsk radzieckich stworzylo mozliwosc radykalnych zmian gospodarczych i społecznych niezbędnych dla zdrowego rozwuje kraju.
A zatem zdaniem JR Nowaka-socjalizm czy wręcz komunizm jest zdrowym kierunkiem rozwju kraju.
Nad fałszerstwami i oszustwami,dzięki ktorym komunisci doszli do władzy na Węgrzech, Nowak przechodzi do porządku dziennego!!!!.
Równie interesujący jest język jakim posługuje sie autor.
Ludzi,którzy walczyli o wolnośc Węgier,zwalczająć wojska radzieckie oraz komunistow, określi "siłami ekstermistycznymi" czy wręcz "prawicowymi ekstremistami", zaś przywódcę jednego z odziałow "typowym awanturnikiem i watazką" .
Trudno takie stanowisko pogodzić z obecnymi wypowiedziami Nowaka,ale cóż, czasy się zmienily-więc poglądy pewnie tez.
Oszukiwani i oszusci.
JR Nowak juz w latach 90-tych z luboscią pisał ukazywaniem rozmaitych ciemnych sprawek, w jakie uwikłanie byli czlonkowie obecnej klasy politycznej.
W broszurce pt "Jak oszukano Naród" omawial kolejne "zdrady polskich elit" począwszy od okrąglego stołu i znowu wszystko było by piękne, bowiem są one świetnym udokumentowane , gdyby nie jedno ale....
Otoz - gdy inni walczyli o Polskę, kłocili się skutki "magdalenkowych" rozmow, probówali wydawac nowe gazety, czy budowali przyczólki wolnej mysli - JR Nowak wszedł do naczelnych władz PZPR-zwanej Stronnictwem Demokratycznym.
Jest to tym bardziej intrygujące, ze uczestnikom okrągłego stołu zarzuca zdradę, podczas gdy on sam bynajmniej nie protestowal przeciwko temu - ale wytrwale wraz z PZPR budował nowy lad, w którym opozycja wprawdzie przęjeła na jakis czas wladzę, ale partia, przejeła caly majątek.
Kilka retorycznych pytan
Panie profesorze, czy Pan juz o tym zapomnial?
Czy nie wstyd panu ludzi, któzy budowali wolną Polskę? mieszac z błotem, a samemu zgrabnie zapominac o wlasnej przeszłosci?
Czy nie wstyd panu , ze przez lata zakłamywal pan historię Polski i swiata?
Jaką pana obecni czytelnicy mają pewnośc, ze teraz nie jest podobnie?Czy nie warto do swych publikacji poswięconym "Zyciorysom bez retuszu" dorzucic nie mniej interesującą pozycję pod tytulem JERZEGO ROBERT NOWAKA-AUTOBIOGRAFIA bez retuszu?
Czy nie warto wógole napisac nowej ksiązki, która-jak wiele innych- tez na pewnie stanie się z angielska bestsellerem, zatutułowanej "Burzliwe i zmienie poglądy Jerzego Roberta Nowaka?".
Tylko bowiem samemu stojąc w prawdziwe mozna oceniac innych.
Tylko samemu mając czyste sumienie mozna wystawiac laurki kto jest, a kto nie jest "prawdziwym Polakiem", "Patriotą", czy "Narodowcem".
|
|
20 październik 2003
|
|
Adrian Dudkiewicz
|
|
|
|
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
|
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
|
Na usługach korporacji
październik 30, 2005
PAP
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Neonazistowskie gówno
kwiecień 12, 2006
Artur Łoboda
|
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
|
Spisek w NFZ
październik 9, 2006
IT
|
List otwarty do Edwarda Moskala
Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
listopad 7, 2005
|
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
|
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
|
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odwijamy z bawełny
sierpień 29, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
|
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
Tezy i pytania
Partia, czyli obrońca ancien re
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Interes Kościoła
marzec 6, 2004
SOBCZAK I SZPAK
|
więcej -> |
|