ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
więcej ->

 
 

"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"

Rząd może już za 3 dni rozpocząć rozmowy o sprzedaży warszawskich zakładów FSO ukraińskiej firmie AvtoZAZ. Poinformował o tym dziennik "Financial Times", powołując się na wiceministra gospodarki Jacka Piechotę.

Wiceminister powiedział gazecie, że brytyjska firma Rover i chiński koncern SAIC, które też chciały kupić FSO, przysłały tylko list intencyjny, a nie oferty. FSO jest w takiej sytuacji, że nie może czekać - powiedział Piechota. Jedynym negocjatorem jest AvtoZAZ.

Rzeczniczka holdingu UkrAvto,do którego należy AvtoZAZ, Irina Michalewa, powiedziała z kolei, że AvtoZAZ nie chce z nikim współpracowac przy przejęciu FSO. Gdyby do niego doszło, to byłaby to jedna z największych ukraińskich inwestycji w Unii Europejskiej.
(PAP)


Pamiętam jak ten matoł odgrażał się :
co by było w Polsce gdyby nie jego działalność.
No i mamy ....
W ramach rzekomej "prywatyzacji" rozkradzione resztki fabryki na Żeraniu wykupi państwowe przedsiębiorstwo ukraińskie.
Mamy w Polsce tysiące prokuratorów i ani jeden nie ruszy tego bandziora. Tak samo jak przez lata Kurczuk był nietykalny.
Wszystko do czasu ...
Mam nadzieję, że wraz z Balcerowiczm do kryminału trafi cały rynsztok polityczny i medialny, który go ochraniał.
(Adam)


Warto dodać kolejny nius :

Przywódcy wszystkich krajów Unii Europejskiej wezwali Ukrainę do stworzenia warunków do wolnych i uczciwych wyborów. To przede wszystkim sukces i zasługa Polski, która zabiegała o taki apel. Starania naszych dyplomatów nie poszły na marne.

Pod dokumentem w tej sprawie podpisali wczoraj wszyscy przywódcy 25 krajów UE. Tak jak proponowała Polska, Unia poprosiła też władze w Kijowie, by kandydaci na prezydenta Ukrainy mieli przed drugą turą wyborów „równy dostęp do państwowych mediów”.

„Takim zapisom początkowo bardzo przeciwna była Holandia, która przewodniczy teraz Unii. Polskę popierali Szwedzi i Duńczycy oraz kilka innych krajów” – mówił w Brukseli premier Marek Belka. Wczoraj przywódcy UE uznali też Ukrainę za „kluczowego sąsiada i partnera”. Co więcej – w dokumencie końcowym Rada Europejska wyraziła żal, że pierwsza tura wyborów prezydenckich „nie spełniła międzynarodowych standardów demokratycznych wyborów”. To bardzo mocne słowa w języku dyplomacji. Druga tura wyborów na Ukrainie 21 listopada

Sprzedajemy fabrykę ubogiemu państwu, które odbiega od standardów demokracji
Czy ktoś z Państwa wie, o co w tym wszystkim chodzi.
(Zaprasza.net)
6 listopad 2004

 

  

Archiwum

Czy Zachód ukrywa przed nami swoje prawdziwe intencje?
czerwiec 2, 2003
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Edukacja
luty 21, 2008
Marek Jastrząb
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Niegdyś media pełniły misje informowania, obecnie same kreują rzeczywistość
listopad 1, 2006
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
Chcą być policjantem świata. Reakcje prasy światowej na wojenne deklaracje USA
marzec 19, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
I am an angry man
grudzień 15, 2003
Samobójstwo z dzieckiem
lipiec 28, 2004
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
Zagadka dla "gieniuszy yntelektu"
maj 14, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media