ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
więcej ->

 
 

"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=618

Do marszałka sejmu Ludwika Dorna.

Szanowny Panie Marszałku.

Obecny rząd polski stał się rzecznikiem idei budowy na terenie Państwa Polskiego amerykańskiego systemu tzw. Tarczy antyrakietowej. My jednak uważamy, że umieszczenie na naszych ziemiach wojskowych instalacji obcego państwa, w dodatku instalacji pozostających pod tegoż państwa kontrolą, jest sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i interesem polskiego narodu.



Imperialna polityka Stanów Zjednoczonych AP przysporzyła temu państwu miliony wrogów na całym świecie. Nie widzimy żadnego powodu, by stać się stroną w konflikcie, który nie jest naszym. Nie zgdzamy się na to, by dla zapewnienia bezpieczeństwa obcemu państwu wystawiać Polaków na ryzyko zemsty przeciwników Ameryki. Ich wrogowie nie są naszymi wrogami.



System antyrakietowy dobrze może służyć bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych, ale dla Polski stanowi jedynie poważne zagrożenie. Nie zamierzamy umierać za obce nam, cudze sprawy. Nie chcemy amerykańskiej tarczy antyrakietowej, bo nie zgadzamy się z terrorystyczną polityką amerykańską i nie mamy ochoty ponosić jej konsekwencji.



Jeśli obywatele USA akceptują postępowanie władz swojego państwa – mają do tego prawo. Tak jak my mamy prawo nie akceptować polityki uległości rządu RP wobez Stanów Zjednoczonych AP.



Amerykańska „Tarcza antyrakietowa” w Polsce to poważna sprawa, która rzutuje na los nie tylko nas, współczesnych, ale i na pokolenia przyszłe. A to już problem zbyt ważki, by pozostawić go wyłącznie w rękach polityków.



Dlatego też my, niżej podpisani obywatele RP, domagamy się, zgodnie z polskim porządkiem konstytucyjnym, przeprowadzenia REFERENDUM W SPRAWIE UMIESZCZENIA NA TERYTORIUM PAŃSTWA POLSKIEGO tzw. Amerykańskiej Tarczy Antyrakietowej.







W imieniu Inicjatywy Społecznej

Przeciwko Amerykańskiej „Tarczy Antyrakietowej” w Polsce:



Konrad Bednarski, Miłosz Karolczyk, Dawid Gaszyński, Jarosław Rajchert, Bartosz Biernat, Krzysztof Wenzel, Michał Lewandowski, Maciej Janicki, Grzegorz Krawczyński, Gustaw Piotrowski



Zbiórka podpisów - plik w formacie Word





Zebrane podpisy prosimy przesyłać na adres:



NOP (Inicjatywa Społeczna)

ul. Kredytowa 6/22

00-062 Warszawa
30 lipiec 2007

nop 

  

Archiwum

Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
Kałboy
luty 28, 2005
Artur Łoboda
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Germar Rudolf skazany na 30 miesięcy więzienia za "negowanie Holokaustu"
marzec 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
Emigrujcie mlodzi, zrobcie miejsce
maj 6, 2004
Elzbieta
Rozmowa niekontrolowana
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
Aby Kwaśniewscy mogli popisywać się swoją "dobroczynnością"
luty 13, 2004
PAP
Panosząca się Postępowa Ideologia
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do Polaków
czerwiec 3, 2003
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
Profesor Terrorysta, Czy Pochopne Oskarżenia?
grudzień 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media