ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
więcej ->

 
 

Kiedy przylecą pierwsze trumny...

Saddam Husajn żyje (amerykański wywiad daje tej informacji 70-procentowy margines wiarygodności), Irakijczycy wciąż walczą, i to na własnych warunkach, amerykańskie obietnice o zaprowadzeniu stabilizacji można między bajki włożyć.
Wojna w Iraku rozwija się według prognoz emerytowanych wojskowych (ci w służbie czynnej mają związane języki).
USA nie zrealizowały strategicznego celu; nie doprowadziły do "dekapitacji reżimu", czyli nie zabiły Husajna - i to mimo ponawianych prób; nie doprowadziły do wyodrębnienia z poprzedniego reżimu grupy "liberałów" zdolnych zorganizować skuteczną władzę i nie uruchomiły autonomicznych instytucji "wyzwolonej" ludności (z obawy przed wpływami islamistów).
Stare podręczniki wojskowe mówią, że dysponując niewielką siłą, można doprowadzić okupującego przeciwnika do "psychozy nerwowej". Rumsfeld porównał kiedyś obecne kłopoty swego wojska w okupowanym Iraku do kąsania wszy. Każdy żołnierz wie jednak, że wszy mogą zagry?ć... Amerykanie są w Iraku coraz bardziej wystraszeni, poirytowani i sfrustrowani. Są to żołnierze frontowi, którym wydawało się, że po zdobyciu Bagdadu zabiorą suweniry i pojadą do domu. Tymczasem każe się im rozdawać butelki z wodą ludziom, do których strzelali kilka tygodni temu. (Polecam portal "Żołnierze na rzecz prawdy" - W to bagno wkrótce wpadną nasi kondotierzy znad Wisły. Polska propaganda głosi, że Polacy, w odróżnieniu od Amerykanów, będą przyjmowani przez Irakijczyków chlebem i solą - wiadomo, słowiańska dusza, słowiańska twarz etc. - jak można nas nie lubić?! Niebawem zobaczymy.
W końcu sprzątanie po Amerykanach to nie jest łatwa praca.
***
Cena krwi
Przy okazji 80-lecia Jaruzela, odżyli apologeci jenerała. Historię piszą zwycięzcy - komuniści wygrali, więc nie ma się co dziwić, że marszałek Sejmu bije czołem przed byłym gensekiem, chwaląc go za "patriotyzm". O generale powiem tylko to, że do pięt nie dorasta chilijskiemu patriocie - Pinochetowi, z którym często bywa porównywany. Niestety, nie ta klasa.
Głównym argumentem "proJaruzelskim" jest ponoć to, że "zapobiegł rozlewowi krwi". Tymczasem na świecie nie ma nic za darmo. Dlatego mamy dziś postkomunistyczne skapcanienie, zamiast niepodległości... Może jednak trzeba było utoczyć nieco komunistycznej krwi?
10 lipiec 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Przepychanki wokół mediów
luty 13, 2003
Artur Łoboda
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
300 zł za muzykę na prywatce
grudzień 29, 2005
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
Apel do POLONI I POLAKOW
luty 28, 2008
XXX
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
Pięć "reform" AWS
marzec 23, 2007
Artur Łoboda
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
"Jednoczenie Germanii"
styczeń 13, 2007
Bogdan Wilczewski Trzy Radła AK
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
Frasyniuk przeciw koncesji dla telewizji o. Rydzyka
styczeń 24, 2003
PAP
JAK UNIKAĆ MYŚLOZBRODNII I POZOSTAĆ BOHATEREM
listopad 6, 2003
Józef Darski
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
Retrospekcja, czyli rzecz o obłudnikach
kwiecień 4, 2006
Marek Olżyński
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media