|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
więcej -> |
|
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
|
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej, Rodział Szósty.
"...Wiadomo jednak, że do ponad 67 % wzrosło prawdopodobieństwo że weteran wojny z Iraku, Afganistanu czy Jugosławii (a jeszcze większe jest dla mieszkańców tych państw), będzie miał dziecko z wadami najróżniejszego rodzaju, od braku rąk i nóg, niewłaściwej liczby palców po zmianę miejsca położenia organów (wewnętrznych na zewnętrzne i na odwrót), brak organów takich jak oczy, uszy, nos, kończyny, genitalia, mózg i organy wewnętrzne po inne liczne choroby spowodowane zniszczeniem konstrukcji łańcucha kodu DNA rodziców i nienarodzonych jeszcze dzieci. Olbrzymie guzy w różnych częściach ciała, gigantyczne narośla zamiast oczu, jedno oko pośrodku czoła, brak głowy, lub jej połowy to coraz częstsze deformacje występujące u nowonarodzonych dzieci osób, których rodzice mieli styczność ze zubożonym uranem.
Wiele z tych przypadłości w ogóle nie było dotąd znane. Jednak niektóre z nich opisano już wcześniej jako pojawiające się u ludności wysp Pacyfiku po przeprowadzeniu testów broni atomowej w tamtych rejonach.
Coraz częściej żołnierze udający się do Iraku czy Afganistanu zostawiają swoje nasienie w bankach spermy; wiedzą, że szanse na posiadanie zdrowego potomstwa po powrocie z Iraku są małe.
Kobiety z atakowanych przez Amerykę od ponad 15 lat krajów przy porodzie nie pytają już lekarzy czy to chłopiec czy dziewczynka, ale czy dziecko jest normalne.
http://media.isnet.org/kolom/DU/index.html
(Uwaga drastyczne zdjęcia!)
Geny tych ludzi zostały zniszczone na zawsze, a na skutki wystarczy poczekać parę krótkich lat.
We wszystkich przyszłych pokoleniach uszkodzenia są nieodwracalne, skrócą długość życia ludzi, ograniczą lub uniemożliwią dalsze rozmnażanie się jednostek zdrowych, a przetrwają tylko osoby z uszkodzeniami i będą przekazywać je następnym pokoleniom. Sytuacja już wkrótce może wyglądać tak, jak z najbardziej nieprawdopodobnych książek pisarzy science fiction z okresu zimnej wojny. To już się dzieje.
Zmienieni genetyczne ludzie, mutanty chodzący po ulicach, nie mający zdolności do walki z okupantem nie będą już przeszkodą w dobraniu się do surowców naturalnych suwerennych państw; jak ludzie bez rąk czy nóg mogą chodzić, biegać czy trzymać karabin? Zbrodnia doskonała, której dzięki przekazywaniu uszkodzonych danych w łańcuchu DNA nie ma końca.
Rządy USA oraz krajów NATO wciąż zaprzeczają faktom, mówiąc, że poziom radioaktywności ZU jest „niski i nieszkodliwy”, naginając dane do swoich potrzeb i traktując ludzi własnych krajów i krajów świata jak nieistotne pionki w ohydnej grze o władzę i pieniądze.
Tymczasem uznani naukowcy, ci nie przekupieni przez rządy, wykazują, że utlenione cząsteczki uranu uszkadzają komórki, pulsują radiacją i tym pulsującym promieniowaniem uderzają w sąsiadujące komórki wiele razy w ciągu jednej sekundy. Takie uderzenia uszkadzają DNA i powodują mutacje komórek co prowadzi do raka. Radioaktywne cząsteczki przemieszczają się wraz z płynami ustrojowymi powodując uszkodzenia innych komórek w dowolnym punkcie organizmu. Wynikiem tego są najróżniejsze, nie spokrewnione ze sobą choroby i uszkodzenia różnych organów, jak i różne inne przerażające dolegliwości.
Więcej niż 500 ton amunicji z ZU zostało wystrzelone w Afganistanie. Profesor Katsuma Yagasaki z Japonii z Uniwersytetu Ryukyus w Okinawie obliczył, że 800 ton ZU to atomowy ekwiwalent 83 tysięcy bomb zrzuconych na Nagasaki.
Ilość ZU użytego w Iraku jedynie w roku 2003 to odpowiednik 250 tysięcy takich bomb.
Różnego rodzaju broń z ZU została rozprowadzona w Iraku od roku 1991 do teraz, w Kosowie i Afganistanie zabijając bezpośrednio, ale również pozostawiając po sobie koszmarne dziedzictwo na czas dłuższy niż dotychczasowy czas istnienia planety ziemia.
ZU znajduje się w powietrzu, ziemi i systemach wodnych naszej planety i cały czas rozprzestrzenia się po wszystkich kontynentach. Z dnia na dzień przybywa radioaktywnego odpadu, bo dzień w dzień tysiące tych atomowych pocisków wybuchają w Iraku i Afganistanie (być może niedługo także w Iranie i Syrii).
Pył uranowy zawiera cząsteczki wielkości 0,5-5 mikronów. Kiedy pył ten znajdzie się w powietrzu lub kurzu cząsteczki są wdychane lub wchłaniane jako pokarm ze skażonej gleby. Kiedy jedna (!) mniejsza niż mikron cząsteczka znajdzie się w płucach pochodzące z niej promieniowanie odpowiada robieniu zdjęć rentgenowskich co godzinę do końca życia. Ponieważ usunięcie jej jest niemożliwe, ofiara jest stopniowo coraz bardziej napromieniowywana. Nieżywe płody, uszkodzenia płodu, białaczka, uszkodzony lub zniszczony centralny system nerwowy i różne odmiany raka są powszechne u dzieci urodzonych po roku 1991. Liczba zachorowań na białaczkę dziecięcą zwiększyła się o 600 % w rejonach Iraku gdzie zrzucano bomby i pociski uranowe. W drugiej wojnie w Zatoce działania wojenne przeniosły się z wiejskich i pustynnych w miejskie rejony kraju i tam jednostki amerykańskie zrzucają broń uranową na ludność cywilną. (raport Netherland Visie Foundation).
Jest to obosieczna broń “cichej” masowej zagłady. Jest stosowana nie wybiórczo; zarówno wobec atakowanych, głównie lub tylko przez Stany Zjednoczone, na, z reguły, wyznawcach Islamu – Muzułmanów z Afganistanu, Jugosławii i Iraku, ale również dokonujący tej zbrodni ludobójstwa żołnierze armii amerykańskiej są jej ofiarami. Broń uranową stosuje się na olbrzymią, niewiarygodną wręcz skalę, co pogwałca wszystkie Konwencje Praw Człowieka.
Tora Bora, Kabul, Paktita, Karises, Bośnia-Hercegowina, Irak, również sąsiadujący z nim Iran, a także Turcja, Afganistan, Indie i inne pobliskie kraje zostały skażone na zawsze.
George W. Bush i jego reżim skazali żyjących teraz ludzi i przyszłe pokolenia obywateli tych narodów na zakodowaną, przedwczesną śmierć, najczęściej w wielkim cierpieniu bez dostępu do leków i pomocy medycznej.
“Po tym, jak Amerykanie zniszczyli naszą wieś i zabili wielu z nas, nie mamy domów ani nic do jedzenia. Jednakże, znieślibyśmy te nieszczęścia, a nawet zaakceptowali je, gdyby Amerykanie nie skazali nas wszystkich na śmierć. Kiedy zobaczyłem mojego zdeformowanego wnuka zdałem sobie sprawę, że moje nadzieje na przyszłość znikły na zawsze, inaczej niż beznadziejność Rosyjskiego barbarzyństwa, mimo, że wtedy straciłem starszego syna Shafiqullah. Tym razem jesteśmy częścią niewidzialnego ludobójstwa, sprowadzonej przez Amerykanów cichej śmierci przed którą nie uciekniemy.” Jooma Khan z prowincji Laghman, marzec 2003. Takie sprawozdania dochodzą również z innych prowincji na przykład z Paktita zwanej prowincją „dzieci galaretek.” Tam, jak i w większości rejonów zaatakowanych przez USA krajów muzułmańskich, kobiety boją się rodzić.
“Ostatnio kilka moich krewnych urodziło dzieci z niewątpliwymi znakami deformacji pochodnych od ZU. Jedno z dzieci nie miało głowy i jednego ramienia, drugie miało masę tkanki rozwiniętej wychodzącej z wnętrza ust – nie żyło – inne miało wydłużone ciało z wielką głową i nadmuchanym brzuchem. To byli moi krewni. Były jeszcze inne potworne przypadki wrodzonych deformacji i problemów zdrowotnych zaledwie po roku od bombardowań. W tej wiosce 23 dzieci miało okropne deformacje. Niech mi pan powie panie ekspercie – jakie jest prawdopodobieństwo, że tylko w jednej wiosce gdzie nie było wcześniej żadnych tego typu zachorowań, wystąpią 23 takie przypadki?”
“Co więcej wielu wojowników Talibanu z plemion południowo-wschodnich, południowego i południowo-zachodniego Afganistanu straciło życie po powrocie do swoich wsi. Żaden z nich nie miał fizycznych ran. Większość wymiotowała krwią, podczas gdy inni szczególnie w południowo-wschodnim Afganistanie zaczęło krwawić ze wszystkich otworów oddając krwawy stolec, wymiotując krwią i mając silne bóle w plecach i okolicach nerek. Młodzi ludzie wracający z Shah-e-kot i Tora Bora obficie krwawili kaszląc i mając dodatkowo wcześniej opisane objawy.”
“Były też ciała wielkiej liczby żołnierzy Talibanu których strzelby stopione były z ich rękami – tę informację mam z 15 różnych ?ródeł – od ludzi którzy widzieli to na własne oczy!!!”
Dai Williams niezależny badacz ZU stwierdził, że życie z Afganistanie jest o 50 do 100 razy bardziej niebezpieczne niż na Bałkanach z powodu użycia broni ze zubożonym uranem, „brudnym uranem” i uranową rudą.
„Tajemniczy metal stanowi 50-75% wagi bomby – do 1,5 tony w bombie GBU-37 „Bunker Buster”. Jeśli jest to ZU to cele będą o 50-100 razy bardziej skażone niż przez antyczołgowe pociski wielkości ołówka 30mm (0.27kg) używane w wojnie Bałkańskiej i bardziej podobne do amunicji używanej w Zatoce. Tlenek ZU przemierza z wiatrem odległości do 25 mil, więc każda bomba będzie oddziaływała na wielkie obszary.” Dai Williams.
Pobrane w Kabulu próbki gleby wykazały, że Amerykanie używają teraz jeszcze bardziej kuriozalnej i śmiercionośnej odmiany uranu; „Znaleziony uran nie jest powiązany z ZU, ani ze wzbogaconym urano-podobnym pyłem znalezionym w Iraku i Kosowie. Jedynym wnioskiem jest, że siły wojsk alianckich prawdopodobnie używają teraz zmielonej rudy uranowej w głowicach swoich pocisków aby zmaksymalizować skuteczność i siłę swojej broni.” Dr. Asaf Durakovic, ekspert ds. międzynarodowego skażenia i radioizotopów.
“Nasze znaleziska dowodzą, że jest to prawda. Te bomby zawierają materiały radioaktywne i chemiczne które również powodują raka.” Minister Zdrowia Mullah Abbas (Reuters, 29 pa?dziernika, 2001)
“W ostatnich dniach istnieją liczne doniesienia o narodzinach niepełnosprawnych i zdeformowanych dzieci w Afganistanie. Wielu specjalistów Afgańskich i międzynarodowych obserwatorów uważa podwyższoną liczbę deformacji noworodków wykrytych w Afganistanie za bezpośredni skutek zrzucania bomb z ZU na Afganistan.” Teheran Times, 9 listopada 2002.
“Czego jeszcze chcą Amerykanie? Zabijają nas, zamienili nasze potomstwo w zdeformowane dzieci, zamienili nasze ziemie uprawne w cmentarze i zniszczyli nasze domy. Na dodatek ich samoloty latają zasypując nas gradem kul. Nie mamy nic do stracenie, będziemy walczyć z nimi w ten sam sposób, jak wcześniej walczyliśmy z poprzednim naje?d?cą.” Sayed Gharib z Tora Bora.
W pobliżu bazy wojskowej Rish-Khor w Kabulu ludność widziała nieżywe ptaki na gałęziach z krwią wylewającą się z ich dziobów. „Byliśmy zszokowani widząc tyle ptaków siedzących spokojnie na drzewie, gałęziach, ale kiedy potrząsnęliśmy drzewem ptaki spadły i zobaczyliśmy krew płynącą z dziobów. Weszliśmy na drzewo i zobaczyliśmy, że te nadal siedzące na gałęziach były do nich przyczepione. Dwa z ptaków były całkowicie stopione z drzewem.” Świadek.
Beduini z Kuwejtu, zamieszkujący tereny na których USA przeprowadzały manewry, donosili, że setki wielbłądów, owiec i ptaków leży nieżywych na pustyni. Robaki zjadające szczątki zwierząt również zdechły.
Ludzie odnoszący powierzchowne rany (draśnięcia, rozcięcia) umierają z powodu problemów z oddychaniem, występują u nich również krwawienia wewnętrzne."
|
|
16 wrzesień 2006
|
|
Dorota Szczepańska
|
|
|
|
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podliczanie becikowego czyli syndrom dziadka.
styczeń 12, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ojciec
listopad 1, 2008
Marek Jastrząb
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
Gra Importerów i Exporterów Paliwa
wrzesień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
|
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Hugo Chávez, człowiek do odstrzału
wrzesień 9, 2007
Ignacio Ramonet
|
Lepper: papież już nie jest entuzjastą UE
(znawca 3)
sierpień 18, 2002
PAP
|
ODEZWA
DO WYPADAJˇCYCH ZĘBÓW
1. Solidarność wyszła z dziury i poszła w chmury....
2. Bo sami nadajemy sobie numery.
wrzesień 3, 2005
Wiesław Sokołowski
|
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
|
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
|
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
|
Pomylona Taktyka w "Wojnie z Terrorem"
listopad 14, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
EURO 2012, czyli USTĘP, A SPRAWA POLSKA
maj 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Podobne fiaska w Egipcie i Palestynie w 1798 oraz w Iraku 2003 Roku Określają Erę Neo-Kolonializmu pod Hasłem Demokracji i Wo
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
|
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
więcej -> |
|