ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
więcej ->

 
 

List otwarty do IPN W-wa

Morąg dnia 2007-11-24

Stowarzyszenie „VICTORIA”
Prezes
Bogusław Maśliński
zam.14-300 Morąg
ul. Warmińska 15b/6
tel.(089)757-41-28
e-mail:vipbob@wp.pl
http://www.victoria.go.pl/


Do
Prezes IPN
dr hab. Janusz Kurtyka
ul. Towarowa 28,
00-839 Warszawa
e-mail: sekretariat.ipn@ipn.gov.pl


List otwarty

Piszę do pana prezesa skargę w formie listu otwartego.
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie reprezentowany przez pana
prof. dr hab. Ryszard Terleckiego do którego zwróciłem się z zapytaniem
pismo z dnia 2007-07-25 w sprawie Wiesławy Szymborskiej vel Rottermund niestety
do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na zadane pytanie.
Czyżby pan prof. dr. hab. Ryszard Terlecki ignorował organizacje pozarządowe oraz
Kpa art.35.
Zapytanie wiąże się z udziałem Wiesławy Szymborskiej vel Rottermund w liście żądającym mordu na księżach kościoła Rzymsko-Katolickiego.
Moje zapytanie nie naruszało ustawy o dostępie do informacji publicznej.
Pani Szymborska jest osobą publiczną oraz laureatem nagrody Nobla z 1996r
społeczeństwo ma prawo wiedzieć o poczynaniach tej osoby.
Panie prezesie ostatnio mogliśmy przeczytać tak w prasie jak i Internecie że wszczął pan śledztwo w sprawie b. wiceministra Kryżego.
Na temat Kryżego pisałem już dawno lecz chyba nie było klimatu politycznego !!!!!!!
Może teraz z poszanowaniem prawa społeczeństwo zostanie poinformowane o udziale pani Wiesławy Szymborskiej vel Rottermund czy domagała się przyspieszenia wykonania wyroków śmierci na krakowskich księżach, których komuniści kłamliwie oskarżyli o pracę dla obcego wywiadu.
Z posiadanych informacji to Szymborska poprzez rezolucję o treści cytuję: My zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich wyrażamy bezwzględne potępienie dla zdrajców Ojczyzny, którzy wykorzystując swe duchowe stanowiska i wpływ na część młodzieży skupionej w KSM działali wrogo wobec narodu i państwa ludowego itd.
Celem rozwiania wątpliwości załączam list do Krakowa.

Z wyrazami szacunku
Prezes Stowarzyszenia „Victoria”
Bogusław Maśliński

Do informacji RPO dr Janusz Kochanowski
media
26 listopad 2007

Bogusław 

  

Archiwum

WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
Czy Islam zmieni Europę?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Powell nie przekonał Watykanu
luty 7, 2003
PAP
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Święto Miłosierdzia w Łagiewnikach 30 marzec 2008
marzec 31, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
Norwegowie i NIE dla Unii
maj 18, 2003
przesłała Elżbieta
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
Protest przeciwko budowie radaru NATO
maj 26, 2006
MARDUK
Mieli zbudować Japonię, a powstał Bangladesz
wrzesień 9, 2002
PAP
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Gangsterzy ekonomiczni z całego Świata mówia w sprawie Balcerowicza jednym głosem
marzec 15, 2006
Przegląd prasy
Przykład Norymbergi napawa optymizmem.
lipiec 27, 2004
J.Kaczyński wydał instrukcję o Ujazdowskim
grudzień 22, 2007
Interia
Co twoje, to moje, co moje, to nie rusz
kwiecień 25, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media