|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
więcej -> |
|
Branie na litość
|
|
Dozylismy czasów, w których cale narody i panstwa odpieraja krytyke swej biezacej polityki braniem na litosc. Branie na litosc i wzbudzanie wspólczucia to skuteczny mechanizm perwersyjnej manipulacji.
Dobrze jest dzis byc ofiara, albo miec ofiary w najblizszej rodzinie,
ewentualnie w pokoleniu dziadków czy rodziców.
Bycie ofiara pozwala dusic krytyke, a wczorajsza slabosc i kleske
przeksztalcac w dzisiejszy orez i zwyciestwo. Dotyczy to zwlaszcza Zydów, którzy z hekatomby Holokaustu uczynili cos na ksztalt quasi-religii (prof.
Finkelstein twierdzi, ze "przedsiebiorstwa"). Holokaustem zatyka sie dzis usta krytykom syjonistycznego ekspansjonizmu, tak jakby nieprawosci doswiadczane przez przeszle pokolenia usprawiedliwialy dzisiejsza przemoc.
Nie ma sie wiec co dziwic, ze metode i taktyke Zydów usiluja skopiowac inni. Murzyni domagaja sie wielomiliardowych odszkodowan za niewolnictwo, kraje postkolonialne swoje problemy zwalaja na kolonizatorów sprzed 100 lat, zas byli oprawcy narzucaja szaty ofiar, by przykryc wyrzuty sumienia.
Do tej ostatniej kategorii zaliczyc mozna ruch wypedzonych Niemców,
usilujacy z doswiadczenia wypedzenia odbudowac fragment niemieckiej
tozsamosci narodowej. Wypedzenie ma byc upamietnione, wypedzenie sluzyc bedzie do wychowania mlodego pokolenia, wypedzenie pomoze uksztaltowac niemiecka przyszlosc... Naród, który odpowiedzialny jest za jedno z najwiekszych szalenstw XX wieku, chce dzis przeslonic dzieciom oczy. Chodzi o to, by niemieckie dzieci nie rodzily sie z pietnem grzechu ojców i nie musialy kajac sie od kolyski.
Oczywiscie, Niemcy cierpieli. Wielki zbiorowy gwalt dokonany przez
sowieckich soldatów na milionach niemieckich kobiet, odebranie majatków, bezprawie poczatków sowieckiej okupacji, wreszcie, wysiedlenia i utrata terenów zgermanizowanych od setek lat - to wszystko przynioslo Niemcom lzy i zgrzytanie zebów. Problem tylko w tym, ze to byla kleska Niemiec i to Niemcy sami na siebie ja sciagneli. Sami z wlasnej woli poparli Hitlera, sami stosowali na okupowanych terenach odpowiedzialnosc zbiorowa i sami wysiedlali. Jesli wiec chca dzis wspominac cierpienia, jakie sprowadzili na siebie poprzez zbiorowe szalenstwo, to bardzo dobrze! Jednak z tego, co slychac od pani Eriki Steinbach, domyslic sie mozna, iz nie tyle koncentruje sie ona na niemieckiej winie, lecz na krzywdzie wyrzadzonej Niemcom rzekomo przez innych - Polaków, Czechów, Rosjan.
Przypomina to sytuacje, w której mój sasiad napada mnie, podpala mi dom, gwalci córke, zabija syna, a gdy ja z krwia na oczach wypedzam go z wioski i zabieram gospodarstwo - wola na mnie "ty bandyto!".
Dzis, gdy Niemcy zastanawiaja sie, gdzie zlokalizowac nowe "Centrum
przeciwko wypedzeniom", mam dla nich propozycje: prosze bardzo, w
przedwojennej Warszawie. Odbudujcie nam stolice taka, jaka byla przed waszym wkroczeniem, a potem zróbcie sobie w niej to centrum...
|
|
10 wrzesień 2003
|
|
Andrzej Kumor
|
|
|
|
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
|
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
|
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
|
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
|
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
|
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
FBI: nielegalnie szpiegowaliśmy sieć
marzec 11, 2008
Mariusz Błoński
|
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
|
Bandytów zwalniają, policjantów oskarżają
październik 5, 2005
PAP
|
Paszportowa pułapka
sierpień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Umarł człowiek Zbylut Grzywacz 1939-2004
lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
|
Manekinka
listopad 22, 2003
Andrzej Kumor
|
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
|
gnidy
listopad 23, 2005
|
KOMUNIKAT ZARZADU GLÓWNEGO KONGRESU POLONII KANADYJSKIEJ
styczeń 30, 2003
|
Komisja Trójstronna
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
|
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|