|
Rewolucyjna frekwencja?
|
|
Być może nie znają Państwo zdania szefa Ruchu Kontroli Wyborów, niejakiego Dybowskiego - tinyurl.com/yj5cmppj.
Wg jego oceny wybory zostały sfałszowane przez ekipę rządzącą a to poprzez puszczenie samopas PKW (np. blokowała komisarzy niezależnych), a to poprzez przygotowanie e-Obywatela, a to poprzez wystawianie nieograniczonej ilości "zaświadczeń o głosowaniu nie w miejscu zamieszkania" (bez kontroli i to też poprzez e-Obywatela, czyli poprzez użycie telefonu)! Na skutek powyższego 'chętnych' się namnożyło jak nie przymierzając PeeSeLowców w poprzednich wyborach, jeździli po 'lokalach' DO rana a wybory w wielu komisjach NIELEGALNIE TRWAŁY GRUBO PO ZAKOŃCZENIU WYBORÓW I PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW EXIT POLL!
I, o dziwo, przegrany żydoPiS nie kwestionuje tych wyników, a ZERRO i jego jeszcze istniejące MS i Generalna Prokuratura zamiast wdrożyć śledztwo i zrobić drakę na cały świat to grozi KAŁczyńskiemu ODEJŚCIEM, jak rozhisteryzowany pedałek kochankowi!
I kolejne 'o dziwo', sam RKW też jakoś poza miałczeniem wykazał się impotencją i zakwestionował własne istnienie, bo co nam po takiej 'Kontroli Wyborów', jeśli nic z tego nie wynika.
Dziwi też milczenie Kościoła przed wyborami i ogłoszenie nowego "grzechu zaniechania poprzez nie głosowanie". Zażartuję sobie, ale czyżby w 95% katolickim społeczeństwie ten potencjalny grzech pchnął 'wiernych' do urn (za życia)? Czyżby hierarchom podobało się podejście niemieckiego Kościoła do zboczeńców, bo mają na myśli inną wolność niż my?
Chyba coraz więcej wskazuje, że rzeczywiście i że nasze drogi się rozchodzą.
|
|
19 październik 2023
|
|
hens
|
|
|
|
Nie chce mi się w to wnikać, ale nikt nie zadaje pytania - w jaki sposób ewidencjonowane są głosy na systemie elektronicznym - jak dane te są przekazywane do centrali, jak liczone i jak GENEROWANE są ostateczne protokoły cząstkowe i w końcu protokół końcowy.
Nie tak przecież dawno, sprawa ta była analizowana powszechnie na tle wyborów samorządowych w 2014r. i wtedy, o ile pomięć mnie nie myli, wychodziło, że w istocie i całości wyniki wyborów generowane były przez "system" elektroniczny, który "wypluwał" protokół, którego treść nijak się nie miała do rzeczywistej ilości oddanych głosów i treści tych głosów. |
|
2023-10-19
Magellan
|
 |
|
|
No właśnie, wiele krajów przeprowadzających wybory przez internet odstąpiło od tej formy. A 'postępacka polska' właśnie je wprowadziła, bo prócz e-Obywatela poświadczającego tożsamość wprowadziła też e-Wybory. Dla profesjonalnych moSSadowskich czy niemieckich hakerów to bajeczna sytuacja, a 'wyborcy' nie nadanżali* 'głosować' ale cierpliwie stali w kolejkach do rana, choć to było/jest EWIDENTNE ZŁAMANIE KODEKSU WYBORCZEGO!
Ale z jakiegoś, sobie tylko znanego powodu ani MS, ani PKW, ani RKW nie podnosi larum. Widocznie tak miało być i być może mamy tu do czynienia z osławionym mafijnym "wspólnie i w porozumieniu'. |
|
2023-10-19
hens
|
 |
|
|
Dodam tylko, że widocznie już dogadano postępowanie choćby tylko co do "doprowadzenia do śmierci 250 tysięcy Polaków" i żydoPiS nie lęka się odpowiedzialności.
Musi mieć gwarancje nietykalności, tym bardziej, że w IV Rzeszy właśnie aresztowano sławnego adwokata, który chciał zawlec Kancelarię Rzeszy przed sąd - tinyurl.com/b57dzze2.
A Skarb Państwa jest tak pusty, że aż dudni, więc niech Tusk się tym kłopocze. A za cztery lata KAŁczyński znów wystąpi jako zbawca debili. |
|
2023-10-19
hens
|
 |
|
|
| PIS się zużył, więc zmieniono szyld. Ale Agenda 2030 jest i będzie wdrażana pełną parą, zgodnie z ich harmonogramami. Jesteśmy, niestety bez szans. Poziom rozinfantylizowania i sprymitywizowania tzw. "społeczeństwa" rośnie po krzywej asymptotycznej. Onegdaj nie mogłem pojąć, jak ludzkość zapominała kolejne poprzedzające epoki cywilizacyjne. Ale jak patrzę na to co odgrywa się nam przed oczami, to w zasadzie wystarczy jedno pokolenie. |
|
2023-10-19
Magellan
|
 |
|
|
| ps z innej podgrupy tematycznej. https://babylonianempire.wordpress.com/2023/10/19/uwolnic-reinera-fuellmicha/ |
|
2023-10-19
Magellan
|
 |
|
|
Posadzili już sędziego, który wydał 'niesłuszny' wyrok w sprawie maseczek. To taki 'niemiecki porządek' podoba się Tuskowi! Że takie wyznanie nie zmiotło go ze sceny politycznej, jest zupełnie niewiarygodne. Brak tylko pochwał Czarzastego dla 'wypadających przez okno' w Moskwie.
Że o immunitet sędziowski nie zapytam. A w 'polsce' ci talmudyści i rabini są nietykalni! |
|
2023-10-19
hens
|
|
|
|
Topless
luty 3, 2009
PAP
|
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
|
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
czerwiec 2, 2003
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
|
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
|
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
|
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
|
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
|
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
|
Polska pożyczy Islandii 200 mln dolarów
listopad 7, 2008
PAP
|
Fundacja urzędnika NFZ reprezentuje polskich pacjentów w organizacjach międzynarodowych
listopad 26, 2007
Adam Sandauer
|
Polskie Prawo: instytucje finansowe ....nie płacą podatku dochodowego od działalności statutowej
listopad 8, 2005
PAP
|
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Dokąd zmierza Ukraina?
październik 31, 2004
opolskoma
|
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
|
|
|