|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
więcej -> |
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
|
|
Unia Europejska jakby nie patrzeć jest zbitkiem wielkiej liczby narodów. Są one ograniczone terytorialnie i w historii nieraz wybuchały na tym tle konflikty. Ale dziś już nie wybuchają… Zadaję sobie pytanie: Dlaczego? Po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że w Unii mimo małej powierzchni i małej ilości zasobów naturalnych w porównaniu do USA czy też Rosji i Chin nie potrzeba prowadzić wojen militarnych z powodu już teraz wielkiej mocy obalającej pieniądza. Dlaczego wprowadzono Euro? – nasuwa się pytanie… A czy nie prościej jest prowadzić wszelkie działania wojenne w praktyce na płaskiej powierzchni? Tak, jeden pieniądz oznacza jednolite pole walki, a na tym polu bez problemów można się wymieniać tak cenną ziemią, która za lat powiedzmy 20-50 będzie warta więcej niż obecnie możemy to sobie wyobrazić. Dlaczego? Chwilowo możemy zaobserwować stały wykup ziem przez obcych inwestorów, a z tym zmniejsza się faktyczna powierzchnia nam dostępna. Jeżeli ktoś opanuje większą część ziemi w Europie, to faktycznie będzie mógł zagłodzić każdą część Europy (przykładowo poprzez podnoszenie cen żywności – teoretycznie żywność będzie, lecz nie każdy będzie mógł na nią sobie pozwolić). A jeżeli będziemy posiadać swoją ziemię, to mamy stu procentową pewność, że możemy zrobić z nią wszystko czego chcemy. Idąc dalej Unia to twór, który służy do dokładnej KONTROLI zachowania się poszczególnych narodów (Polacy się nie chcą się słuchać? A zabierzmy im część dopłat! A zabrońmy im u nas pracować!)
Pierwsze słowa Unijne dotyczące rzekomej równości człowieka w praktyce się tutaj nie stosuje. Polak zawsze w Unii jest traktowany jako ktoś kogo należy się wystrzegać, a w razie problemów dobić a nie pomóc. Tyko niektóre kraje widzą Polskę jako równego partnera w polityce. A co z dopłatami? Okresy przejściowe? Czy one są dla nas, czy dla starych państw Unii, abyśmy przypadkiem nie zniszczyli ich dotychczasowego porządku stanu rzeczy? No właśnie tutaj się kryje nasza siła! Teraz jak weszliśmy do Unii okazało się, że możemy bez problemowo konkurować ze starymi państwami, ale i mamy szansę na dominację! Lecz jest tutaj i ale… Brakuje nam bardzo silnych i stabilnych rządów, które by tę walkę ułatwiały…
Pozwolę sobie też odwołać do historii… Kiedyś istniało coś podobnego, tyle tylko, że nazywało się inaczej… Mianowicie Imperium Rzymskie. To ono przecież kontrolowało praktycznie ówczesny świat. Zarządziło jednolitość, jaką i dzisiaj się propaguje. Dzisiaj, kiedy to kultura narodowa stała się tylko towarem na rynku powstaje dziwny twór, i nie widomo co to jest mianowicie powstaje coś takiego jak KULTURA EUROPEJSKA. Tak kultura, która odpowiedzialna jest za dwie wojny światowe i setki innych wojen. Kultury, która jest odpowiedzialna za brak reakcji na okupację rosyjską państw bałtyckich, czy też za rozbiory. Kulturę, która dopuszcza ZDRADĘ w celach własnych! To przez tę kulturę, której brak odwagi przyznać się do prawdy zabronił wypowiedzieć Niemcom wojnę prewencyjną(Inicjatywa marszałka J. Piłsudzkiego, zanegowana przez Francję i Anglię!) i zapobiec tym samym II wojnie światowej, a potem także nóż w plecy wbity sojusznikom - brak pomocy po napaści Niemiec na Polskę 1 września 1939 roku… Jest to kultura, w której najważniejszy jest tylko dobry interes, a nie dobro jednostki, świadczy o tym powolne starzenie się społeczeństw Unijnych…
Reasumując Unia jest dziwadłem, które wcześniej czy pó?niej upadnie. Pytanie jest tylko jedno-Kiedy? A Czy nie lepiej byłoby przyglądać się z boku na jej upadek tak ekonomiczny, jak i moralny i śmiać się z jej niekonsekwencji, niż cierpieć razem z innymi? Może i tak być, lecz czy chcemy zginąć wśród żałosnych krzyków państw upadających ze starości? Czy też chcemy się rozwijać i z każdym dniem być coraz silniejszym?
Cóż już jesteśmy w UE, STRACILIŚMY część swojej SUWERENNOŚĆI, ale są i dobre strony tego. Możemy ją dogonić teraz, a nie za 5-10 lat, lecz aby tego dokonać potrzeba nam mądrości, a nie ciągłych starań o jak największy zysk… Niektórych moc pieniądza oślepia i zagłusza mądrość, stają się jego niewolnikami. Niewolnikami zdolnymi tylko do posłusznego wypełniania rozkazów i to się ma nazywać wolnością? Mimo to istnieje nadzieja. Musimy wykorzystać całkowicie to co Unia nam oferuje, wtedy możemy ruszyć do przodu! Należy pamiętać też, aby się nie śpieszyć, gdyż początek to czas najbardziej pedantycznych starań o to aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu…
Unia to dziwoląg, a dawniej nazywano coś takiego potworem, jeżeli nie wydaje się wam to nienaturalne, że swoją wolość zaprzedaje się za iluzyjne uczucie wolności to może nie doszliście jeszcze do tego co powinien każdy Polak Patriota czynić? Walczyć o swoją tożsamość! Być Polakiem wszędzie, gdzie się jest i być z tego dumnym. Dumnym, ale nie głupim… I niech nikt nie zarzuca tutaj tego, że patriotyzm to nacjonalizm, bo to nieprawda(chociaż te pojęcia są podobne), ponieważ jest to jeszcze jeden dowód na niedojrzałość psychiczno-narodową…
Mam do teraz prośbę do wszystkich zwolenników UE, uczcie się pilniej historii, albowiem jeżeli o niej zapomnicie, to jest szansa, że się znów powtórzy…
To na razie z pozdrowieniami dla wszystkich!
PS. I kto tutaj jest prymitywny, ten kto broni swojego i wie co robi, czy ten który pozwala na sobie pasożytować?
PS2. To Polska była pierwszą potęgą europejską tysiąc lat temu…
PS3. „Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie pereł waszych przed wieprze, by ich przypadkiem nie podeptały nogami swymi, i obróciwszy się, żeby was nie rozszarpały.”
|
|
15 maj 2005
|
|
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
|
|
|
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
|
Polityka sięgnęła bruku
styczeń 6, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
|
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
|
Odezwa do kołka w płocie
luty 9, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
maj 22, 2003
PAP
|
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
|
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Papierowe apele
sierpień 28, 2002
|
Protest PNLP
styczeń 30, 2006
MARDUK
|
Jak zabito Serbię
luty 19, 2008
Jan Engelgard
|
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
|
Rosja zbroi się
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich
listopad 13, 2007
BIBULA
|
Łotr - który zniszczył polskie górnictwo ma jeszcze czelność coś powiedzieć
styczeń 18, 2009
Dariusz Ciepiela
|
O "bohaterach" .....
maj 15, 2007
przeslala Elzbieta
|
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
|
więcej -> |
|