|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
więcej -> |
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
|
|
Unia Europejska jakby nie patrzeć jest zbitkiem wielkiej liczby narodów. Są one ograniczone terytorialnie i w historii nieraz wybuchały na tym tle konflikty. Ale dziś już nie wybuchają… Zadaję sobie pytanie: Dlaczego? Po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że w Unii mimo małej powierzchni i małej ilości zasobów naturalnych w porównaniu do USA czy też Rosji i Chin nie potrzeba prowadzić wojen militarnych z powodu już teraz wielkiej mocy obalającej pieniądza. Dlaczego wprowadzono Euro? – nasuwa się pytanie… A czy nie prościej jest prowadzić wszelkie działania wojenne w praktyce na płaskiej powierzchni? Tak, jeden pieniądz oznacza jednolite pole walki, a na tym polu bez problemów można się wymieniać tak cenną ziemią, która za lat powiedzmy 20-50 będzie warta więcej niż obecnie możemy to sobie wyobrazić. Dlaczego? Chwilowo możemy zaobserwować stały wykup ziem przez obcych inwestorów, a z tym zmniejsza się faktyczna powierzchnia nam dostępna. Jeżeli ktoś opanuje większą część ziemi w Europie, to faktycznie będzie mógł zagłodzić każdą część Europy (przykładowo poprzez podnoszenie cen żywności – teoretycznie żywność będzie, lecz nie każdy będzie mógł na nią sobie pozwolić). A jeżeli będziemy posiadać swoją ziemię, to mamy stu procentową pewność, że możemy zrobić z nią wszystko czego chcemy. Idąc dalej Unia to twór, który służy do dokładnej KONTROLI zachowania się poszczególnych narodów (Polacy się nie chcą się słuchać? A zabierzmy im część dopłat! A zabrońmy im u nas pracować!)
Pierwsze słowa Unijne dotyczące rzekomej równości człowieka w praktyce się tutaj nie stosuje. Polak zawsze w Unii jest traktowany jako ktoś kogo należy się wystrzegać, a w razie problemów dobić a nie pomóc. Tyko niektóre kraje widzą Polskę jako równego partnera w polityce. A co z dopłatami? Okresy przejściowe? Czy one są dla nas, czy dla starych państw Unii, abyśmy przypadkiem nie zniszczyli ich dotychczasowego porządku stanu rzeczy? No właśnie tutaj się kryje nasza siła! Teraz jak weszliśmy do Unii okazało się, że możemy bez problemowo konkurować ze starymi państwami, ale i mamy szansę na dominację! Lecz jest tutaj i ale… Brakuje nam bardzo silnych i stabilnych rządów, które by tę walkę ułatwiały…
Pozwolę sobie też odwołać do historii… Kiedyś istniało coś podobnego, tyle tylko, że nazywało się inaczej… Mianowicie Imperium Rzymskie. To ono przecież kontrolowało praktycznie ówczesny świat. Zarządziło jednolitość, jaką i dzisiaj się propaguje. Dzisiaj, kiedy to kultura narodowa stała się tylko towarem na rynku powstaje dziwny twór, i nie widomo co to jest mianowicie powstaje coś takiego jak KULTURA EUROPEJSKA. Tak kultura, która odpowiedzialna jest za dwie wojny światowe i setki innych wojen. Kultury, która jest odpowiedzialna za brak reakcji na okupację rosyjską państw bałtyckich, czy też za rozbiory. Kulturę, która dopuszcza ZDRADĘ w celach własnych! To przez tę kulturę, której brak odwagi przyznać się do prawdy zabronił wypowiedzieć Niemcom wojnę prewencyjną(Inicjatywa marszałka J. Piłsudzkiego, zanegowana przez Francję i Anglię!) i zapobiec tym samym II wojnie światowej, a potem także nóż w plecy wbity sojusznikom - brak pomocy po napaści Niemiec na Polskę 1 września 1939 roku… Jest to kultura, w której najważniejszy jest tylko dobry interes, a nie dobro jednostki, świadczy o tym powolne starzenie się społeczeństw Unijnych…
Reasumując Unia jest dziwadłem, które wcześniej czy pó?niej upadnie. Pytanie jest tylko jedno-Kiedy? A Czy nie lepiej byłoby przyglądać się z boku na jej upadek tak ekonomiczny, jak i moralny i śmiać się z jej niekonsekwencji, niż cierpieć razem z innymi? Może i tak być, lecz czy chcemy zginąć wśród żałosnych krzyków państw upadających ze starości? Czy też chcemy się rozwijać i z każdym dniem być coraz silniejszym?
Cóż już jesteśmy w UE, STRACILIŚMY część swojej SUWERENNOŚĆI, ale są i dobre strony tego. Możemy ją dogonić teraz, a nie za 5-10 lat, lecz aby tego dokonać potrzeba nam mądrości, a nie ciągłych starań o jak największy zysk… Niektórych moc pieniądza oślepia i zagłusza mądrość, stają się jego niewolnikami. Niewolnikami zdolnymi tylko do posłusznego wypełniania rozkazów i to się ma nazywać wolnością? Mimo to istnieje nadzieja. Musimy wykorzystać całkowicie to co Unia nam oferuje, wtedy możemy ruszyć do przodu! Należy pamiętać też, aby się nie śpieszyć, gdyż początek to czas najbardziej pedantycznych starań o to aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu…
Unia to dziwoląg, a dawniej nazywano coś takiego potworem, jeżeli nie wydaje się wam to nienaturalne, że swoją wolość zaprzedaje się za iluzyjne uczucie wolności to może nie doszliście jeszcze do tego co powinien każdy Polak Patriota czynić? Walczyć o swoją tożsamość! Być Polakiem wszędzie, gdzie się jest i być z tego dumnym. Dumnym, ale nie głupim… I niech nikt nie zarzuca tutaj tego, że patriotyzm to nacjonalizm, bo to nieprawda(chociaż te pojęcia są podobne), ponieważ jest to jeszcze jeden dowód na niedojrzałość psychiczno-narodową…
Mam do teraz prośbę do wszystkich zwolenników UE, uczcie się pilniej historii, albowiem jeżeli o niej zapomnicie, to jest szansa, że się znów powtórzy…
To na razie z pozdrowieniami dla wszystkich!
PS. I kto tutaj jest prymitywny, ten kto broni swojego i wie co robi, czy ten który pozwala na sobie pasożytować?
PS2. To Polska była pierwszą potęgą europejską tysiąc lat temu…
PS3. „Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie pereł waszych przed wieprze, by ich przypadkiem nie podeptały nogami swymi, i obróciwszy się, żeby was nie rozszarpały.”
|
|
15 maj 2005
|
|
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
|
|
|
Świat się zmienia:
Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
|
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kto z Was BARANY ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia wobec PiS?
kwiecień 13, 2006
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
|
Czyja wojna?
marzec 23, 2003
Kumor
|
Polowanie na dusze
wrzesień 25, 2007
Bogusław
|
Włoski rząd zabrania negowania holokaustu
styczeń 27, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
|
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
|
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
|
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Komu ma służyć państwo?
październik 5, 2004
Bartłomiej Doborzyński
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Upadek Polski przez Michnikowczyzne
luty 18, 2008
ziemkiewicz
|
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Pikieta z balonikiem.
Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
|
więcej -> |
|