|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
|
|
Unia Europejska jakby nie patrzeć jest zbitkiem wielkiej liczby narodów. Są one ograniczone terytorialnie i w historii nieraz wybuchały na tym tle konflikty. Ale dziś już nie wybuchają… Zadaję sobie pytanie: Dlaczego? Po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że w Unii mimo małej powierzchni i małej ilości zasobów naturalnych w porównaniu do USA czy też Rosji i Chin nie potrzeba prowadzić wojen militarnych z powodu już teraz wielkiej mocy obalającej pieniądza. Dlaczego wprowadzono Euro? – nasuwa się pytanie… A czy nie prościej jest prowadzić wszelkie działania wojenne w praktyce na płaskiej powierzchni? Tak, jeden pieniądz oznacza jednolite pole walki, a na tym polu bez problemów można się wymieniać tak cenną ziemią, która za lat powiedzmy 20-50 będzie warta więcej niż obecnie możemy to sobie wyobrazić. Dlaczego? Chwilowo możemy zaobserwować stały wykup ziem przez obcych inwestorów, a z tym zmniejsza się faktyczna powierzchnia nam dostępna. Jeżeli ktoś opanuje większą część ziemi w Europie, to faktycznie będzie mógł zagłodzić każdą część Europy (przykładowo poprzez podnoszenie cen żywności – teoretycznie żywność będzie, lecz nie każdy będzie mógł na nią sobie pozwolić). A jeżeli będziemy posiadać swoją ziemię, to mamy stu procentową pewność, że możemy zrobić z nią wszystko czego chcemy. Idąc dalej Unia to twór, który służy do dokładnej KONTROLI zachowania się poszczególnych narodów (Polacy się nie chcą się słuchać? A zabierzmy im część dopłat! A zabrońmy im u nas pracować!)
Pierwsze słowa Unijne dotyczące rzekomej równości człowieka w praktyce się tutaj nie stosuje. Polak zawsze w Unii jest traktowany jako ktoś kogo należy się wystrzegać, a w razie problemów dobić a nie pomóc. Tyko niektóre kraje widzą Polskę jako równego partnera w polityce. A co z dopłatami? Okresy przejściowe? Czy one są dla nas, czy dla starych państw Unii, abyśmy przypadkiem nie zniszczyli ich dotychczasowego porządku stanu rzeczy? No właśnie tutaj się kryje nasza siła! Teraz jak weszliśmy do Unii okazało się, że możemy bez problemowo konkurować ze starymi państwami, ale i mamy szansę na dominację! Lecz jest tutaj i ale… Brakuje nam bardzo silnych i stabilnych rządów, które by tę walkę ułatwiały…
Pozwolę sobie też odwołać do historii… Kiedyś istniało coś podobnego, tyle tylko, że nazywało się inaczej… Mianowicie Imperium Rzymskie. To ono przecież kontrolowało praktycznie ówczesny świat. Zarządziło jednolitość, jaką i dzisiaj się propaguje. Dzisiaj, kiedy to kultura narodowa stała się tylko towarem na rynku powstaje dziwny twór, i nie widomo co to jest mianowicie powstaje coś takiego jak KULTURA EUROPEJSKA. Tak kultura, która odpowiedzialna jest za dwie wojny światowe i setki innych wojen. Kultury, która jest odpowiedzialna za brak reakcji na okupację rosyjską państw bałtyckich, czy też za rozbiory. Kulturę, która dopuszcza ZDRADĘ w celach własnych! To przez tę kulturę, której brak odwagi przyznać się do prawdy zabronił wypowiedzieć Niemcom wojnę prewencyjną(Inicjatywa marszałka J. Piłsudzkiego, zanegowana przez Francję i Anglię!) i zapobiec tym samym II wojnie światowej, a potem także nóż w plecy wbity sojusznikom - brak pomocy po napaści Niemiec na Polskę 1 września 1939 roku… Jest to kultura, w której najważniejszy jest tylko dobry interes, a nie dobro jednostki, świadczy o tym powolne starzenie się społeczeństw Unijnych…
Reasumując Unia jest dziwadłem, które wcześniej czy pó?niej upadnie. Pytanie jest tylko jedno-Kiedy? A Czy nie lepiej byłoby przyglądać się z boku na jej upadek tak ekonomiczny, jak i moralny i śmiać się z jej niekonsekwencji, niż cierpieć razem z innymi? Może i tak być, lecz czy chcemy zginąć wśród żałosnych krzyków państw upadających ze starości? Czy też chcemy się rozwijać i z każdym dniem być coraz silniejszym?
Cóż już jesteśmy w UE, STRACILIŚMY część swojej SUWERENNOŚĆI, ale są i dobre strony tego. Możemy ją dogonić teraz, a nie za 5-10 lat, lecz aby tego dokonać potrzeba nam mądrości, a nie ciągłych starań o jak największy zysk… Niektórych moc pieniądza oślepia i zagłusza mądrość, stają się jego niewolnikami. Niewolnikami zdolnymi tylko do posłusznego wypełniania rozkazów i to się ma nazywać wolnością? Mimo to istnieje nadzieja. Musimy wykorzystać całkowicie to co Unia nam oferuje, wtedy możemy ruszyć do przodu! Należy pamiętać też, aby się nie śpieszyć, gdyż początek to czas najbardziej pedantycznych starań o to aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu…
Unia to dziwoląg, a dawniej nazywano coś takiego potworem, jeżeli nie wydaje się wam to nienaturalne, że swoją wolość zaprzedaje się za iluzyjne uczucie wolności to może nie doszliście jeszcze do tego co powinien każdy Polak Patriota czynić? Walczyć o swoją tożsamość! Być Polakiem wszędzie, gdzie się jest i być z tego dumnym. Dumnym, ale nie głupim… I niech nikt nie zarzuca tutaj tego, że patriotyzm to nacjonalizm, bo to nieprawda(chociaż te pojęcia są podobne), ponieważ jest to jeszcze jeden dowód na niedojrzałość psychiczno-narodową…
Mam do teraz prośbę do wszystkich zwolenników UE, uczcie się pilniej historii, albowiem jeżeli o niej zapomnicie, to jest szansa, że się znów powtórzy…
To na razie z pozdrowieniami dla wszystkich!
PS. I kto tutaj jest prymitywny, ten kto broni swojego i wie co robi, czy ten który pozwala na sobie pasożytować?
PS2. To Polska była pierwszą potęgą europejską tysiąc lat temu…
PS3. „Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie pereł waszych przed wieprze, by ich przypadkiem nie podeptały nogami swymi, i obróciwszy się, żeby was nie rozszarpały.”
|
|
15 maj 2005
|
|
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
|
|
|
Pokojowa Wizja Bliskiego Wchodu
lipiec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja.
Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
|
Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
|
Ręka, rękę myje a g... dalej pływa w politycznym szambie Krakowa
styczeń 11, 2007
Artur Łoboda
|
Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
|
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
|
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
|
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
|
Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
"Rajwach"
marzec 23, 2003
Artur Łoboda
|
Własność rzecz święta cz.2/2
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
|
Prosze o zgloszenie tego do Trybunalu Konstytucyjnego za dyskryminacje obywateli polskich w stosunku do nierezydentów
styczeń 3, 2008
ewa
|
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
|
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
|
Kto zyskał na ataku z 11 września 2001 roku i wojnie w Zatoce Perskiej
sierpień 12, 2005
|
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
|
Aktualna sytuacja Związku Polaków w Argentynie
październik 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|