|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
więcej -> |
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
|
|
Unia Europejska jakby nie patrzeć jest zbitkiem wielkiej liczby narodów. Są one ograniczone terytorialnie i w historii nieraz wybuchały na tym tle konflikty. Ale dziś już nie wybuchają… Zadaję sobie pytanie: Dlaczego? Po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że w Unii mimo małej powierzchni i małej ilości zasobów naturalnych w porównaniu do USA czy też Rosji i Chin nie potrzeba prowadzić wojen militarnych z powodu już teraz wielkiej mocy obalającej pieniądza. Dlaczego wprowadzono Euro? – nasuwa się pytanie… A czy nie prościej jest prowadzić wszelkie działania wojenne w praktyce na płaskiej powierzchni? Tak, jeden pieniądz oznacza jednolite pole walki, a na tym polu bez problemów można się wymieniać tak cenną ziemią, która za lat powiedzmy 20-50 będzie warta więcej niż obecnie możemy to sobie wyobrazić. Dlaczego? Chwilowo możemy zaobserwować stały wykup ziem przez obcych inwestorów, a z tym zmniejsza się faktyczna powierzchnia nam dostępna. Jeżeli ktoś opanuje większą część ziemi w Europie, to faktycznie będzie mógł zagłodzić każdą część Europy (przykładowo poprzez podnoszenie cen żywności – teoretycznie żywność będzie, lecz nie każdy będzie mógł na nią sobie pozwolić). A jeżeli będziemy posiadać swoją ziemię, to mamy stu procentową pewność, że możemy zrobić z nią wszystko czego chcemy. Idąc dalej Unia to twór, który służy do dokładnej KONTROLI zachowania się poszczególnych narodów (Polacy się nie chcą się słuchać? A zabierzmy im część dopłat! A zabrońmy im u nas pracować!)
Pierwsze słowa Unijne dotyczące rzekomej równości człowieka w praktyce się tutaj nie stosuje. Polak zawsze w Unii jest traktowany jako ktoś kogo należy się wystrzegać, a w razie problemów dobić a nie pomóc. Tyko niektóre kraje widzą Polskę jako równego partnera w polityce. A co z dopłatami? Okresy przejściowe? Czy one są dla nas, czy dla starych państw Unii, abyśmy przypadkiem nie zniszczyli ich dotychczasowego porządku stanu rzeczy? No właśnie tutaj się kryje nasza siła! Teraz jak weszliśmy do Unii okazało się, że możemy bez problemowo konkurować ze starymi państwami, ale i mamy szansę na dominację! Lecz jest tutaj i ale… Brakuje nam bardzo silnych i stabilnych rządów, które by tę walkę ułatwiały…
Pozwolę sobie też odwołać do historii… Kiedyś istniało coś podobnego, tyle tylko, że nazywało się inaczej… Mianowicie Imperium Rzymskie. To ono przecież kontrolowało praktycznie ówczesny świat. Zarządziło jednolitość, jaką i dzisiaj się propaguje. Dzisiaj, kiedy to kultura narodowa stała się tylko towarem na rynku powstaje dziwny twór, i nie widomo co to jest mianowicie powstaje coś takiego jak KULTURA EUROPEJSKA. Tak kultura, która odpowiedzialna jest za dwie wojny światowe i setki innych wojen. Kultury, która jest odpowiedzialna za brak reakcji na okupację rosyjską państw bałtyckich, czy też za rozbiory. Kulturę, która dopuszcza ZDRADĘ w celach własnych! To przez tę kulturę, której brak odwagi przyznać się do prawdy zabronił wypowiedzieć Niemcom wojnę prewencyjną(Inicjatywa marszałka J. Piłsudzkiego, zanegowana przez Francję i Anglię!) i zapobiec tym samym II wojnie światowej, a potem także nóż w plecy wbity sojusznikom - brak pomocy po napaści Niemiec na Polskę 1 września 1939 roku… Jest to kultura, w której najważniejszy jest tylko dobry interes, a nie dobro jednostki, świadczy o tym powolne starzenie się społeczeństw Unijnych…
Reasumując Unia jest dziwadłem, które wcześniej czy pó?niej upadnie. Pytanie jest tylko jedno-Kiedy? A Czy nie lepiej byłoby przyglądać się z boku na jej upadek tak ekonomiczny, jak i moralny i śmiać się z jej niekonsekwencji, niż cierpieć razem z innymi? Może i tak być, lecz czy chcemy zginąć wśród żałosnych krzyków państw upadających ze starości? Czy też chcemy się rozwijać i z każdym dniem być coraz silniejszym?
Cóż już jesteśmy w UE, STRACILIŚMY część swojej SUWERENNOŚĆI, ale są i dobre strony tego. Możemy ją dogonić teraz, a nie za 5-10 lat, lecz aby tego dokonać potrzeba nam mądrości, a nie ciągłych starań o jak największy zysk… Niektórych moc pieniądza oślepia i zagłusza mądrość, stają się jego niewolnikami. Niewolnikami zdolnymi tylko do posłusznego wypełniania rozkazów i to się ma nazywać wolnością? Mimo to istnieje nadzieja. Musimy wykorzystać całkowicie to co Unia nam oferuje, wtedy możemy ruszyć do przodu! Należy pamiętać też, aby się nie śpieszyć, gdyż początek to czas najbardziej pedantycznych starań o to aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu…
Unia to dziwoląg, a dawniej nazywano coś takiego potworem, jeżeli nie wydaje się wam to nienaturalne, że swoją wolość zaprzedaje się za iluzyjne uczucie wolności to może nie doszliście jeszcze do tego co powinien każdy Polak Patriota czynić? Walczyć o swoją tożsamość! Być Polakiem wszędzie, gdzie się jest i być z tego dumnym. Dumnym, ale nie głupim… I niech nikt nie zarzuca tutaj tego, że patriotyzm to nacjonalizm, bo to nieprawda(chociaż te pojęcia są podobne), ponieważ jest to jeszcze jeden dowód na niedojrzałość psychiczno-narodową…
Mam do teraz prośbę do wszystkich zwolenników UE, uczcie się pilniej historii, albowiem jeżeli o niej zapomnicie, to jest szansa, że się znów powtórzy…
To na razie z pozdrowieniami dla wszystkich!
PS. I kto tutaj jest prymitywny, ten kto broni swojego i wie co robi, czy ten który pozwala na sobie pasożytować?
PS2. To Polska była pierwszą potęgą europejską tysiąc lat temu…
PS3. „Nie dawajcie psom tego, co święte, ani nie rzucajcie pereł waszych przed wieprze, by ich przypadkiem nie podeptały nogami swymi, i obróciwszy się, żeby was nie rozszarpały.”
|
|
15 maj 2005
|
|
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
|
|
|
Wojna kolonialna
marzec 29, 2003
KWM
|
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
|
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
|
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
|
Były naciski, by zatuszować zbrodnię Katyńską
sierpień 7, 2004
|
Katyn massacre film & Jewish conduct in Poland
luty 2, 2008
przysłał Israel Shamir
|
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
|
Facet, który rządził finansami Polski nie wiedział jak się prowadzi firmę
listopad 10, 2005
PAP
|
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
|
Roszczenia za błędy medyczne bez przedawnień
luty 8, 2007
A. Sandauer - przewodniczący stowarzyszenia
|
Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
Tecumseh – Przechodząca Pantera - Część Pierwsza powieści "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa - fragmenty
październik 19, 2006
John Higgins
|
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
|
Konwój do Betlejem
wrzesień 27, 2003
Israel Shamir
|
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
|
Pszenica niczym "ciżemka baletnicy" w negocjacjach z UE
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Imiona Wolności zamocowane na warkoczu
grudzień 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
więcej -> |
|