|
To już się dzieje
|
|
Przez lata przestrzegaliśmy na tym forum przed dwoma niebezpiecznymi zjawiskami.
Jedno i drugie dotyczy skali globalnej, ale w Polsce szczególnie są wdrażane i to pod rządami PiS.
Niebezpieczeństwo pierwsze.
15 lat temu znajomi ostrzegali przed planami wszczepiania ludziom elektronicznych chipów, by mieć pełną wiedzę o ich życiu.
Chociaż zgadzałem się z tym, że NWO chce mieć pełną kontrolę nad Ludzkością - to spierałem się wtedy co do metod.
Twierdziłem, że plan ten zrealizowany zostanie innymi metodami.
I dzisiaj to się dzieje za pośrednictwem technologii.
Każdy telefon jest lokalizatorem pozycji człowieka. (Właśnie po to wprowadzili obowiązek rejestracji kupującego kartę telefoniczną.)
Każdy zakup kartą kredytową, bądź przy użyciu smartfona, daje duże informacje o preferencjach właściciela.
Do tego oprogramowanie urządzeń elektronicznych, które w niewiadome mi miejsce potajemnie przesyła pliki, zdjęcia i informacje tekstowe przetwarzane przez to urządzenie.
Tak jest ze smartfonami, drukarkami, laptopami - to na pewno. Ae pewnie podobnie jest z każdym komputerem przypiętym do sieci.
Przy czym dużo łatwiejsze jest to drogą radiową, której przeciętny człowiek nie jest w stanie kontrolować.
Jakby tego było mało, Rząd Mateusza Morawickiego chce wprowadzić obowiązek posiadania tak zwanego "profilu zaufanego", który sprowadzałby się do loginu i hasła.
Wedle planów obecnie rządzących ten sam login i hasło Polacy posiadaliby w bankach, urzędach, sklepach internetowych i w każdej aktywności życiowej.
Ale co najważniejsze, informacje dotyczące loginu i hasła przechowywane byłyby przez instytucję państwową.
Daje to możliwość pełnej inwigilacji - aktywności życiowej obywateli, ale też bezprawnego wykorzystania ich i zalogowania się gdziekolwiek przez nieuprawnioną osobę.
Niebezpieczeństwo drugie
Zapewne wielu z Państwa zastanowiło się choć raz w życiu: co by było - gdyby Polska nie istniała.
Niektórym taka wizja marzy się od wielu lat - co ogłaszają w Parlamencie Europejskim i na polskich ulicach.
Już mieliśmy 120-letnią przerwę w polskiej państwowości. Ale istniał na tych terenach Naród, który z czasem coraz bardziej stawał się świadomym.
Jednak NWO zaplanowała znaczącą wymianę populacji Narodów europejskich - w celu zmiany kulturowej i dzięki temu łatwiejszego zniewolenia Ludzkości.
Europa już raz to przeżyła w okresie "wędrówek ludów".
Wystarczy zauważyć, że gramatyki języków słowiańskich i germańskich - są bliższe łacinie (a więc językowi starożytnych Rzymian), niż gramatyka włoska.
Stworzone przez rasę nordycką - potężne państwo Starożytnego Rzymu zostało unicestwione i nigdy nie wróciło do pierwotnej potęgi.
Śniadzi i ciemnowłosi obywatele Włoch są potomkami agresorów i niewolników z okresu starożytnego starożytnego Rzymu.
Można sobie wyobrazić Europę bez Słowian.
Pamiętajmy jednak, że będzie to zbrodnia eksterminacji narodów - dokonana narzędziami politycznymi, biologicznymi i zaawansowaną technologią.
Obecnie w Polsce mieszkają już miliony nowych przybyszy ze wschodu. Nie tylko z Ukrainy, ale też z Kaukazu, Azji Mniejszej i Dalekiego wschodu.
Część z nich powróci kiedyś tam - skąd przybyła.
Inni pozostaną i dlatego delikatnie, ale stanowczo pilnujmy - by przyjęli Nasze wartości kulturowe.
Rząd Mateusza Morawieckiego już zapowiada przyjęcie kolejnych przybyszy ze Wschodu - jednocześnie w pełną premedytacją blokując możliwość powrotu najbardziej aktywnych emigrantów zarobkowych z czasów rządów PO-PiS.
|
|
14 wrzesień 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
styczeń 6, 2008
mwk
|
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
|
WYBORY 2005
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
|
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
|
Ten - co to zawsze był "uczciwy" i "nieomylny"
marzec 10, 2007
PAP
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
maj 22, 2003
PAP
|
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
|
Ryszard Krauze przebywa w Szwajcarii
wrzesień 17, 2007
|
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
|
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
|
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
|
|
|