|
Polska mafiokracja
|
|
Najdoskonalsza forma niewolnictwa to taka - gdy niewolnik sam się prosi o kajdany.
Pamiętam wypowiedzi Polaków po tak zwanym "Okrągłym sole", które brzmiały w ten sposób: "niechby nami rządzili i Żydzi - byle dali zarobić".
To porażający przykład - jakie spustoszenia w ludzkich umysłach zrobiła wroga Polsce propaganda.
Ale agentów wpływu i wrogich nam agitatorów nie brakuje i dziś - w środowiskach - rzekomo patriotycznych.
Nie być niewolnikiem - to oznacza: samemu decydować o własnym życiu.
Aby decydować o własnym życiu - trzeba mieć udział w decyzjach politycznych na swój temat.
I to jest przyczyną, oraz uzasadnieniem idei demokracji.
Tymczasem wielu doskonale zakonspirowanych agentów wpływu głosi, że "demokracja to samo zło i trzeba z nią skończyć".
Ja jednak uważam, że jest dokładnie na odwrót. Należy w końcu wprowadzić w Polsce demokrację.
Na ostatnim swoim posiedzeniu - tak zwany "Sejm" RP odrzucił obywatelski projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty , w którym rodzice wzywali do zaniechania polityki zmuszania dzieci do rozpoczęcia nauki - w wieku sześciu lat. A konkretnie chodziło o obowiązek szkolny dla sześciolatków i obowiązek pozaprzedszkolny dla pięciolatków.
W demokracji - władza ludu sprawowana jest poprzez przedstawicieli. Skoro jednak posłowie występują przeciwko Społeczeństwu i terrorem zmuszają do wrogich człowiekowi zachowań - to nie ma mowy w Polsce o żadnej demokracji, lecz o dyktaturze najgorszych łajdaków!
Jaki cel przyświeca tej prostaczce Kluzik Rostkowskiej?
Czego chce dokonać Kopacz?
Pozwolę sobie przypomnieć, że w latach dziewięćdziesiątych przeciwko stworzeniu OFE - w formie, w jakiej funkcjonowało, wypowiadało się wiele osób. Również ja osobiście.
Po obrabowaniu milionów Polaków i wydrenowaniu ze Skarbu Państwa dziesiątek miliardów złotych uznano, że jednak OFE było błędem.
Ale kto odpowiedział za monstrualne straty gospodarcze i ograbienie milionów Polaków?
Właśnie bezkarność - jest zachętą do bandyckich rządów w Polsce.
Dlatego wszyscy rodzice - powinni zachować swoją pogardę wobec tych wszystkich - którzy dzisiaj depczą ich prawa i przywołać ją wtedy - gdy pojawi się możliwość postawienia ich przed sądem z artykułu 231. par. 1 Kodeksu Karnego, który głosi:
"Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Te - pełne trzy lata powinna bezwzględnie odsiedzieć Ewa Kopacz i Kluzik Rostkowska, a także 233 posłów, którzy dla własnych interesów (tu kłania się paragraf 2 tego artykułu), wystąpili przeciwko Społeczeństwu Polskiemu - lekceważąc obowiązujące w Polsce Prawo.
To samo dotyczy wszystkich posłów, którzy wystąpili przeciwko Jednomandatowym Okręgom Wyborczym.
Wola miliona Polaków została wtedy podeptana.
Nie mówcie więc, że demokracja jest zła - bo zły jest system terroru - jaki narzędziami biurokratycznymi - stworzono w Polsce po 1989 roku.
Ponieważ - powtarzając hasła swoich protoplastów "władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy", wrogowie Polski doskonale obchodzą Prawo i oszukują w wyborach parlamentarnych - to całkowicie paradoksalnie konieczne może się okazać - przejęcie władzy siłą po to - by oddać ją Polakom.
|
|
5 marzec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
|
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
|
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
|
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
|
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
|
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejna ofiara "wolności słowa"
sierpień 8, 2006
(bibula.com/Wyroi)
|
Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Znam
marzec 5, 2003
Artur Łoboda
|
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
|
Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam
kwiecień 10, 2003
Piotr Mączyński
|
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
|
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
|
Taki jeden
marzec 10, 2007
PAP
|
Czy rzeczywiście USA jest przeznaczone do rządzenia światem?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
|
|
|