|
Polska mafiokracja
|
|
Najdoskonalsza forma niewolnictwa to taka - gdy niewolnik sam się prosi o kajdany.
Pamiętam wypowiedzi Polaków po tak zwanym "Okrągłym sole", które brzmiały w ten sposób: "niechby nami rządzili i Żydzi - byle dali zarobić".
To porażający przykład - jakie spustoszenia w ludzkich umysłach zrobiła wroga Polsce propaganda.
Ale agentów wpływu i wrogich nam agitatorów nie brakuje i dziś - w środowiskach - rzekomo patriotycznych.
Nie być niewolnikiem - to oznacza: samemu decydować o własnym życiu.
Aby decydować o własnym życiu - trzeba mieć udział w decyzjach politycznych na swój temat.
I to jest przyczyną, oraz uzasadnieniem idei demokracji.
Tymczasem wielu doskonale zakonspirowanych agentów wpływu głosi, że "demokracja to samo zło i trzeba z nią skończyć".
Ja jednak uważam, że jest dokładnie na odwrót. Należy w końcu wprowadzić w Polsce demokrację.
Na ostatnim swoim posiedzeniu - tak zwany "Sejm" RP odrzucił obywatelski projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty , w którym rodzice wzywali do zaniechania polityki zmuszania dzieci do rozpoczęcia nauki - w wieku sześciu lat. A konkretnie chodziło o obowiązek szkolny dla sześciolatków i obowiązek pozaprzedszkolny dla pięciolatków.
W demokracji - władza ludu sprawowana jest poprzez przedstawicieli. Skoro jednak posłowie występują przeciwko Społeczeństwu i terrorem zmuszają do wrogich człowiekowi zachowań - to nie ma mowy w Polsce o żadnej demokracji, lecz o dyktaturze najgorszych łajdaków!
Jaki cel przyświeca tej prostaczce Kluzik Rostkowskiej?
Czego chce dokonać Kopacz?
Pozwolę sobie przypomnieć, że w latach dziewięćdziesiątych przeciwko stworzeniu OFE - w formie, w jakiej funkcjonowało, wypowiadało się wiele osób. Również ja osobiście.
Po obrabowaniu milionów Polaków i wydrenowaniu ze Skarbu Państwa dziesiątek miliardów złotych uznano, że jednak OFE było błędem.
Ale kto odpowiedział za monstrualne straty gospodarcze i ograbienie milionów Polaków?
Właśnie bezkarność - jest zachętą do bandyckich rządów w Polsce.
Dlatego wszyscy rodzice - powinni zachować swoją pogardę wobec tych wszystkich - którzy dzisiaj depczą ich prawa i przywołać ją wtedy - gdy pojawi się możliwość postawienia ich przed sądem z artykułu 231. par. 1 Kodeksu Karnego, który głosi:
"Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Te - pełne trzy lata powinna bezwzględnie odsiedzieć Ewa Kopacz i Kluzik Rostkowska, a także 233 posłów, którzy dla własnych interesów (tu kłania się paragraf 2 tego artykułu), wystąpili przeciwko Społeczeństwu Polskiemu - lekceważąc obowiązujące w Polsce Prawo.
To samo dotyczy wszystkich posłów, którzy wystąpili przeciwko Jednomandatowym Okręgom Wyborczym.
Wola miliona Polaków została wtedy podeptana.
Nie mówcie więc, że demokracja jest zła - bo zły jest system terroru - jaki narzędziami biurokratycznymi - stworzono w Polsce po 1989 roku.
Ponieważ - powtarzając hasła swoich protoplastów "władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy", wrogowie Polski doskonale obchodzą Prawo i oszukują w wyborach parlamentarnych - to całkowicie paradoksalnie konieczne może się okazać - przejęcie władzy siłą po to - by oddać ją Polakom.
|
|
5 marzec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Drugie dno
kwiecień 8, 2003
Bogdan
|
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
|
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
|
Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi
marzec 6, 2003
|
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Warmia czy Mazury, drzewo czy drewno, Ubiji czy Ubii?
listopad 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
|
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
|
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
|
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
|
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Rozliczenie "Solidarnosci"
maj 19, 2006
przeslala Elzbieta
|
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
|
Na wyspie Rugia!
luty 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|