|
Polska mafiokracja
|
|
Najdoskonalsza forma niewolnictwa to taka - gdy niewolnik sam się prosi o kajdany.
Pamiętam wypowiedzi Polaków po tak zwanym "Okrągłym sole", które brzmiały w ten sposób: "niechby nami rządzili i Żydzi - byle dali zarobić".
To porażający przykład - jakie spustoszenia w ludzkich umysłach zrobiła wroga Polsce propaganda.
Ale agentów wpływu i wrogich nam agitatorów nie brakuje i dziś - w środowiskach - rzekomo patriotycznych.
Nie być niewolnikiem - to oznacza: samemu decydować o własnym życiu.
Aby decydować o własnym życiu - trzeba mieć udział w decyzjach politycznych na swój temat.
I to jest przyczyną, oraz uzasadnieniem idei demokracji.
Tymczasem wielu doskonale zakonspirowanych agentów wpływu głosi, że "demokracja to samo zło i trzeba z nią skończyć".
Ja jednak uważam, że jest dokładnie na odwrót. Należy w końcu wprowadzić w Polsce demokrację.
Na ostatnim swoim posiedzeniu - tak zwany "Sejm" RP odrzucił obywatelski projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty , w którym rodzice wzywali do zaniechania polityki zmuszania dzieci do rozpoczęcia nauki - w wieku sześciu lat. A konkretnie chodziło o obowiązek szkolny dla sześciolatków i obowiązek pozaprzedszkolny dla pięciolatków.
W demokracji - władza ludu sprawowana jest poprzez przedstawicieli. Skoro jednak posłowie występują przeciwko Społeczeństwu i terrorem zmuszają do wrogich człowiekowi zachowań - to nie ma mowy w Polsce o żadnej demokracji, lecz o dyktaturze najgorszych łajdaków!
Jaki cel przyświeca tej prostaczce Kluzik Rostkowskiej?
Czego chce dokonać Kopacz?
Pozwolę sobie przypomnieć, że w latach dziewięćdziesiątych przeciwko stworzeniu OFE - w formie, w jakiej funkcjonowało, wypowiadało się wiele osób. Również ja osobiście.
Po obrabowaniu milionów Polaków i wydrenowaniu ze Skarbu Państwa dziesiątek miliardów złotych uznano, że jednak OFE było błędem.
Ale kto odpowiedział za monstrualne straty gospodarcze i ograbienie milionów Polaków?
Właśnie bezkarność - jest zachętą do bandyckich rządów w Polsce.
Dlatego wszyscy rodzice - powinni zachować swoją pogardę wobec tych wszystkich - którzy dzisiaj depczą ich prawa i przywołać ją wtedy - gdy pojawi się możliwość postawienia ich przed sądem z artykułu 231. par. 1 Kodeksu Karnego, który głosi:
"Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Te - pełne trzy lata powinna bezwzględnie odsiedzieć Ewa Kopacz i Kluzik Rostkowska, a także 233 posłów, którzy dla własnych interesów (tu kłania się paragraf 2 tego artykułu), wystąpili przeciwko Społeczeństwu Polskiemu - lekceważąc obowiązujące w Polsce Prawo.
To samo dotyczy wszystkich posłów, którzy wystąpili przeciwko Jednomandatowym Okręgom Wyborczym.
Wola miliona Polaków została wtedy podeptana.
Nie mówcie więc, że demokracja jest zła - bo zły jest system terroru - jaki narzędziami biurokratycznymi - stworzono w Polsce po 1989 roku.
Ponieważ - powtarzając hasła swoich protoplastów "władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy", wrogowie Polski doskonale obchodzą Prawo i oszukują w wyborach parlamentarnych - to całkowicie paradoksalnie konieczne może się okazać - przejęcie władzy siłą po to - by oddać ją Polakom.
|
|
5 marzec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
|
Jestem Polakiem
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
|
Greenspan: kryzys to moja wina
październik 25, 2008
Dziennik
|
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
|
No więc wybierajcie
listopad 11, 2006
Stańczyk
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Polska polityka energetyczna
lipiec 1, 2007
.
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
|
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
|
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna
czerwiec 9, 2003
|
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
|
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
|
"Fakt" - w dalszym ciągu mają Polaków za idiotów
październik 20, 2003
|
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
|
"Silna kobieta" w USA?
wrzesień 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Państwo sprawne inaczej
kwiecień 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|