|
Polska mafiokracja
|
|
Najdoskonalsza forma niewolnictwa to taka - gdy niewolnik sam się prosi o kajdany.
Pamiętam wypowiedzi Polaków po tak zwanym "Okrągłym sole", które brzmiały w ten sposób: "niechby nami rządzili i Żydzi - byle dali zarobić".
To porażający przykład - jakie spustoszenia w ludzkich umysłach zrobiła wroga Polsce propaganda.
Ale agentów wpływu i wrogich nam agitatorów nie brakuje i dziś - w środowiskach - rzekomo patriotycznych.
Nie być niewolnikiem - to oznacza: samemu decydować o własnym życiu.
Aby decydować o własnym życiu - trzeba mieć udział w decyzjach politycznych na swój temat.
I to jest przyczyną, oraz uzasadnieniem idei demokracji.
Tymczasem wielu doskonale zakonspirowanych agentów wpływu głosi, że "demokracja to samo zło i trzeba z nią skończyć".
Ja jednak uważam, że jest dokładnie na odwrót. Należy w końcu wprowadzić w Polsce demokrację.
Na ostatnim swoim posiedzeniu - tak zwany "Sejm" RP odrzucił obywatelski projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty , w którym rodzice wzywali do zaniechania polityki zmuszania dzieci do rozpoczęcia nauki - w wieku sześciu lat. A konkretnie chodziło o obowiązek szkolny dla sześciolatków i obowiązek pozaprzedszkolny dla pięciolatków.
W demokracji - władza ludu sprawowana jest poprzez przedstawicieli. Skoro jednak posłowie występują przeciwko Społeczeństwu i terrorem zmuszają do wrogich człowiekowi zachowań - to nie ma mowy w Polsce o żadnej demokracji, lecz o dyktaturze najgorszych łajdaków!
Jaki cel przyświeca tej prostaczce Kluzik Rostkowskiej?
Czego chce dokonać Kopacz?
Pozwolę sobie przypomnieć, że w latach dziewięćdziesiątych przeciwko stworzeniu OFE - w formie, w jakiej funkcjonowało, wypowiadało się wiele osób. Również ja osobiście.
Po obrabowaniu milionów Polaków i wydrenowaniu ze Skarbu Państwa dziesiątek miliardów złotych uznano, że jednak OFE było błędem.
Ale kto odpowiedział za monstrualne straty gospodarcze i ograbienie milionów Polaków?
Właśnie bezkarność - jest zachętą do bandyckich rządów w Polsce.
Dlatego wszyscy rodzice - powinni zachować swoją pogardę wobec tych wszystkich - którzy dzisiaj depczą ich prawa i przywołać ją wtedy - gdy pojawi się możliwość postawienia ich przed sądem z artykułu 231. par. 1 Kodeksu Karnego, który głosi:
"Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Te - pełne trzy lata powinna bezwzględnie odsiedzieć Ewa Kopacz i Kluzik Rostkowska, a także 233 posłów, którzy dla własnych interesów (tu kłania się paragraf 2 tego artykułu), wystąpili przeciwko Społeczeństwu Polskiemu - lekceważąc obowiązujące w Polsce Prawo.
To samo dotyczy wszystkich posłów, którzy wystąpili przeciwko Jednomandatowym Okręgom Wyborczym.
Wola miliona Polaków została wtedy podeptana.
Nie mówcie więc, że demokracja jest zła - bo zły jest system terroru - jaki narzędziami biurokratycznymi - stworzono w Polsce po 1989 roku.
Ponieważ - powtarzając hasła swoich protoplastów "władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy", wrogowie Polski doskonale obchodzą Prawo i oszukują w wyborach parlamentarnych - to całkowicie paradoksalnie konieczne może się okazać - przejęcie władzy siłą po to - by oddać ją Polakom.
|
|
5 marzec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
|
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
|
A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
|
Reymont i Kociubińska
październik 25, 2006
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
|
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
|
Kompleksy Kwaśniewskiego
listopad 19, 2003
|
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
|
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
|
Zmierzch uchwałodawstwa RJP?
luty 20, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PAX americana
październik 21, 2004
|
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy zanosi się na osłabienie więzów USA-Izrael?
grudzień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
|
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
|
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
|
|
|