|
Coś się szykuje
|
|
Z zażenowaniem czytałem w przeszłości oświadczenia przedstawicieli różnych patriotycznych witryn, które rzekomo miały być zaatakowane przez jakieś "ciemne moce zła". W wyniku czego - przestały funkcjonować.
Ale po otwarciu ich witryn okazywało się, że nastąpił błąd niechlujności administratora serwera i z tego powodu witryna znikła na jakiś czas.
Czasem bywa tak, że dostawcy usług internetowych zmieniają oprogramowanie i ręcznie muszą poprawiać niektóre informacje. A to trwa nawet kilka dni.
Niezależnie od tych - technicznych błędów - cały czas toczy się w Internecie batalia walki ideologicznej.
Na początku istnienia wyszukiwarki Google - kontrolę nad wszystkimi wyszukiwaniami tej przeglądarki internetowej - mieli ludzie opłacani przez NWO.
I było to tak długo - jak długo USA rządzili neokonserwatyści.
Po wyborze Obamy polityka cenzury wyszukiwań w Google - została powstrzymana.
I generalnie - było tak do niedawna.
Ilekroć - za czasów rządów Busha - juniora, planowany był atak na jakiś kraj, albo prowokacja służb specjalnych USA, to ten serwer był atakowany.
Witryna ta odpowiadała tylko na tysiące zapytań wysyłanych przez serwery zlokalizowane w jednostkach wojskowych USA.
Po latach serwerem tym zainteresowały się rosyjskie służby wywiadu, a potem chińskie.
Mamy dziś kuriozalną sytuację, że zanim jakikolwiek Polak przeczyta nowy nius z tej witryny - to w Rosji jest już ona zarejestrowana.
Działają w ułamku sekund.
Z większością ataków hakerskich radziliśmy sobie bez większych problemów.
Przez kilka lat bagatelizowaliśmy dziecinne próby przejęcia kontroli nad serwerem, a było ich codziennie kilkadziesiąt.
Lecz miesiąc temu serwer zaczął bardzo nieregularnie działać. Musieliśmy poświęcić trochę czasu - by zbadać tego przyczynę. A podobne to było do szukania igły w stogu siana.
Na koniec znaleźliśmy, że w trakcie kolejnego odnowienia systemu - zapomnieliśmy o jednym z zabezpieczeń.
Przez kilka dni obserwowaliśmy ataki i sprawdzali ich źródło, by zamknąć w końcu bramkę, którą podążały.
Hakerzy do dnia dzisiejszego nie zorientowali się, że tłuczą głową w mur. Jest to jednak skoordynowany atak z wielu krajów na świecie.
W kolejnych dniach obserwowałem zmiany - jakich dokonała wyszukiwarka Google.
Nałożyła blokady na hasła, które jednoznacznie kojarzą się z polskim patriotyzmem.
Podstawowa przyczyna takiej reakcji, jest dla mnie oczywista: Polacy znów stanęli w poprzek amerykańskich planów politycznych. Dokładnie tak samo - jak miało to miejsce w czasie II wojny światowej - gdy Amerykanie dogadali sie ze Stalinem.
Ale nasze poglądy nie są wystarczającym powodem uzasadniający rozmiar akcji służb specjalnych - jaką obserwuję w Internecie.
Co szykują w najbliższym czasie?
Być może chcą tylko wspomóc Rząd Ewy Kopacz. Ale zbyt dużo ujawniają o swojej działalności.
Chyba, że mamy do czynienia z Rosyjskimi agentami - ulokowanymi w służbach specjalnych USA i Chin.
Co może być dla nich tak ważne - by poświęcili swoją anonimowość?
|
|
19 październik 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
|
Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Prawie jak patriota
lipiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
|
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
|
Petersburg stolicą Obwodu Leningradzkiego
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
|
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
|
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
|
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
|
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
|
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
|
Bolszewizm i Żydzi
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
|
|
|