ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Naziści tacy jak my 
25 czerwiec 2021      Roberto J. De Lapuente
Trockizm i neokonserwatyzm w USA 
22 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Nic specjalnego 
4 listopad 2011      Artur Łoboda
Kruk krukowi oka nie wykole 
9 grudzień 2016     
Słabnie Kontrola Bliskiego Wschodu Przez USA 
11 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi 
17 kwiecień 2022      Mary Villareal
Sprawiedliwość po naszej stronie! Monika Cichocka, Sędzia Polskiego Sądu Karnego Lara, oraz Andy Choinski 
6 maj 2022     
Analityk z Wall Street mówi, że „szczepionki przeciw krukowicom” są „największym oszustwem w historii 
23 marzec 2022     
Doskonały lek na migrenę 
1 listopad 2022      Artur Łoboda
Naomi Wolf: Pfizer W PEŁNI ŚWIADOMA NIEBEZPIECZEŃSTWA swojej szczepionki mRNA COVID 
25 kwiecień 2022      Ramon Tomey
Rekordowe 37,7 mld zł. 
13 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Zapowiedź na najbliższy czas 
7 wrzesień 2020     
Śp. Anna Walentynowicz 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Epigon Balcerowicza 
25 styczeń 2022      Artur Łoboda
"To partia, która kieruje się zasadami marksistowskimi"  
25 wrzesień 2020     
Mam nadzieję, że to tylko inscenizacja 
23 luty 2016      Artur Łoboda
Kryzys Syjonizmu –Peter Beinart 
30 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonwski
Stefan Karboński 
15 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
HAŃBA POLSCE! 
8 maj 2024      Artur Łoboda
Rząd dba o dobro wspólne, a opozycja składa się z chuliganów i warchołów List otwarty do Pana Jarosława Kaczyńskiego – Prezesa PiS 
21 grudzień 2016      Janusz Sanocki

 
 

Żydowski "wyrzutek" ostrzega Amerykę: Benjamin Friedman mówi o syjonizmie

A Jewish Defector Warns America: Benjamin Freedman Speaks on Zionism

Przemówienie Benjamina Freedmana z 1961 roku tłumaczenie Ola Gordon

http://www.sweetliberty.org/issues/israel/freedman.htm

Dzisiaj mam zamiar powiedzieć państwu coś, czego nie dowiecie się z żadnego innego źródła, a to co powiem nie dotyczy tylko was, ale również waszych dzieci, i jest ważne w celu przetrwania tego państwa i chrześcijaństwa. Nie jestem tu po to, by mówić wam coś co podniesie wam ciśnienie, ale jestem tu po to, by pomóc wam zachować to co uważacie za najświętsze na świecie: wolność, niezależność oraz prawo do chrześcijańskiego życia, z godnością i zgodnie z prawem, byście mogli osiągnąć rzeczy, które podpowiada wam chrześcijańskie sumienie.

Najpierw chciałbym wam powiedzieć, że w sierpniu 1960, na krótko przed wyborami, senator Kennedy, obecny prezydent, pojechał do Nowego Jorku i wygłosił przemówienie do Amerykańskiej Organizacji Syjonistycznej. Krótko mówiąc, powiedział, że użyje amerykańskiego wojska w celu zachowania rządu ustanowionego w Palestynie przez syjonistów, którzy okupują jej tereny. Innymi słowy, chrześcijańscy chłopcy zostaną wydarci z ich domów, daleko od ich rodzin, wysłani na obcy teren, żeby w Palestynie walczyć przeciwko chrześcijańskim i islamskim Arabom, chcącym tylko powrócić do swoich domów. I ci chrześcijańscy chłopcy będą mieli rozkaz strzelania do tych niewinnych (Arabów palestyńskich), którzy tylko chcą wykonywać rezolucje ONZ z ostatnich dwunastu lat, wzywające syjonistów do pozwolenia im na powrót do swoich domów.

Teraz, kiedy armia amerykańska ląduje na Bliskim Wschodzie by walczyć u boku syjonistów po to, żeby zapobiec powrotowi tych ludzi, którzy zostali wyrzuceni z domów w czasie zbrojnej akcji syjonistów w 1948, przeszczepionych tam ze wschodniej Europy… i kiedy to nastąpi, Stany Zjednoczone wywołają III wojnę światową.

Powiecie, kiedy to nastąpi? Odpowiedź jest, jak tylko rozwiążą się problemy między Francją i Algerią, to nastąpi. Jak tylko Francja i Algeria rozwiążą swoje problemy, to nastąpi. Jak tylko Francja i Algeria rozwiążą swoje problemy, i świat arabski, czy świat muzułmański, nie będą toczyć wojen z Francją, sprowadzą tych ludzi z powrotem do ich domów, a kiedy już to zrobią, a prezydent Kennedy wyśle tam waszych synów do walki by pomóc oszustom utrzymać to co ukradli niewinnym mężczyznom, kobietom i dzieciom, wywołamy III wojnę światową, a kiedy ona się zacznie, możecie być pewni, że nie będziemy mogli z niej wyjść jako zwycięzcy. Przegramy te wojnę, gdyż nie ma ani jednego narodu na świecie, który pozwoliłby swoim synom walczyć razem z nami o taką sprawę.

Znam tych ambasadorów w Waszyngtonie i w ONZ, rozmawiam z nimi – i spośród 99 narodów, konsultowałem się z być może 70 – i kiedy pójdziemy na wojnę w Palestynie by pomóc złodziejom utrzymać to co ukradli tym niewinnym ludziom, nie znajdziemy nikogo kto by walczył z nami jako sojusznik.

A kto będzie wspierał tych ludzi, zapytacie. Cztery dni po tym kiedy prezydent Kennedy – wtedy był senatorem – wygłosił to oświadczenie 28 sierpnia 1960, państwa arabskie zwołały spotkanie w Libanie i zdecydowały wskrzeszenie, czy wznowienie działalności, rządu w Palestynie, który pozostawał nieaktywny od, mniej lub więcej, 1948 roku, od zbrojnego powstania syjonistów.

Nie tylko to… one zdecydowały utworzenie armii palestyńskiej, i teraz szkolą być może pół miliona żołnierzy w tamtym regionie, która ma sprowadzić tych ludzi z powrotem do ojczyzny. Z nimi, mają jako sojuszników wszystkie narody określane jako Grupa Konferencji Bandung. W jej skład wchodzą Związek Sowiecki i każdy z jego krajów satelickich. Są tam również czerwone Chiny; każdy niezależny kraj Azji i Afryki; lub 80% całkowitej populacji świata. 80% populacji świata. Cztery osoby na pięć na świecie, ale to jest nie-chrześcijańska populacja, a oni nie są biali… nie-białe narody świata, i z tym mamy do czynienia.

I z jakiego powodu? Powód jest taki, że tutaj w Stanach Zjednoczonych, syjoniści i ich wspólnicy – religioniści, sprawują całkowitą kontrolę nad naszym rządem. Jest zbyt wiele powodów i są one zbyt złożone by o nich mówić tu i teraz – będę zadowolony kiedy będę mógł odpowiedzieć na wasze pytania, ale, żeby poprzeć to oświadczenie – syjoniści i ich współ-religioniści rządzą tymi Stanami Zjednoczonymi, jakby byli monarchami absolutnymi tego kraju.

Teraz, powiecie, ‘dobrze, to bardzo ogólne oświadczenie, ale pokażę wam co się wydarzyło kiedy wy – nie chcę z tym przesadzać – pokażę wam co wydarzył się o kiedy MY spaliśmy. Zaliczam się do nich również. Wszyscy spaliśmy. Co się stało?

Pierwsza wojna światowa wybuchła w 1914. Rok 1914 był rokiem kiedy wybuchła pierwsza wojna światowa. Niewiele jest osób w moim wieku pamiętających te czasy. Po jednej stronie była W. Brytania, Francja i Rosja, po drugiej Niemcy, Austro-Węgry i Turcja. I co się stało?

W ciągu dwóch lat Niemcy wygrały wojnę, nie sami ją wygrali, ale naprawdę wygrały ją niemieckie łodzie podwodne, niespodzianka dla świata, zniszczyły wszystkie konwoje na Atlantyku, a W. Brytania została bez amunicji dla swoich żołnierzy, z zaopatrzeniem na jeden tydzień, a potem – miała przed sobą okres głodu.

Wtedy zbuntowała się armia francuska. Stracili 600 tysięcy Francuzów w kwiecie wieku w obronie Verdun nad Sommą. Rosyjska armia była w odwrocie, jej żołnierze zbierali swoje zabawki i wracali do domu, nie chcieli już bawić się w wojnę, nie lubili swojego cara. Włoska armia rozpadła się.

A Niemcy? – nawet jeden strzał nie został oddany na niemieckiej ziemi. Nawet jeden żołnierz nie przekroczył granicy z Niemcami. Na dodatek, Niemcy dyktowały Anglii warunki pokoju. Zaoferowały jej pokój na warunkach status quo, jakby to nazwali prawnicy. Znaczyło to tyle co ‘zawrzyjmy pokój, i niech wszystko zostanie tak jak było przed wojną’.

I latem 1916 Anglia rozważała tę propozycję. Naprawdę. Nie miała wyboru. Albo akceptuje warunki pokoju stawiane wspaniałomyślnie przez Niemcy, albo walczy dalej i ponosi klęskę.

Kiedy to miało miejsce, niemieccy syjoniści, którzy reprezentowali syjonistów z Europy wschodniej, udali się do brytyjskiego sztabu wojennego – muszę się skracać bo to długa historia, ale mam dokumenty świadczące o tym, że mówię prawdę, gdyby ktoś był ciekawy lub nie wierzy, że to co mówię jest możliwe – syjoniści udali się do brytyjskiego sztabu wojennego i powiedzieli: ‘możecie jeszcze wygrać tę wojnę, nie musicie się poddawać. Nie musicie zgadzać się na warunki oferowane przez Niemcy. Możecie wygrać tę wojnę, jeśli Stany Zjednoczone wezmą w niej udział jako wasz sojusznik.’

W tamtym czasie Stany Zjednoczone nie brały udziału w wojnie. Byliśmy narodem młodym, bogatym i silnym. Oni (syjoniści) powiedzieli Anglii: ‘my zagwarantujemy, że Stany wejdą do wojny jako wasi sojusznicy, że będą walczyć po waszej stronie, jeżeli dostaniemy od was obietnicę dania nam Palestyny po zakończeniu wojny.’

Inaczej mówiąc, zawarli układ: ‘my dostarczymy wam Stany jako sojusznika. Cena jaką musicie zapłacić jest oddanie nam Palestyny kiedy wygracie wojnę i pokonacie Niemcy, Austro-Węgry i Turcję.’

I teraz co – Anglia miała takie samo prawo przyrzec komuś Palestynę, jak Stany Zjednoczone przyrzekłyby z jakichś powodów Japonię Irlandii. To zupełny absurd ze strony W. Brytanii – ona nigdy nie miała jakichkolwiek związków, ani interesów, ani prawa odnośnie Palestyny – by oferować ją jako zapłatę syjonistom za włączenie Stanów do wojny.

Ale przyrzekli w październiku 1916. Październik 1916. Wkrótce potem, nie wiem ilu z was pamięta – Stany Zjednoczone, prawie zupełnie pro-niemieckie – zupełnie pro-niemieckie – ponieważ tutejsze gazety należały do żydów, bankowcy byli żydami, środki przekazu należały do żydów, a ci byli pro-niemieccy, ponieważ w większości pochodzili z Niemiec, i chcieli by Niemcy uderzyli w cara.

Żydzi nie lubili cara i nie chcieli by Rosja wygrała wojnę. Tak więc niemieccy bankierzy – niemieccy żydzi – Kuhn Loeb wraz z innymi dużymi bankami w Stanach odmówili finansowania Francji lub Anglii, nawet w wysokości jednego dolara. Stali z boku i mówili: ‘do czasu kiedy Francja i Anglia są związane z Rosją – ani centa!’ Ale przelali pieniądze Niemcom, walczyli z Niemcami przeciw Rosji, próbując pokonać carski reżim.

Ci sami żydzi, kiedy zobaczyli, że jest możliwość otrzymania Palestyny, pojechali do Anglii i zrobili interes. Wszystko się zmieniło, jak światło na przejściu z czerwonego na zielone. Kiedy wszystkie gazety były pro-niemieckie, kiedy opowiadały o wielkich trudnościach Niemców w wojnie handlowej z Anglikami, nagle Niemcy nie byli już tacy dobrzy. Stali się złoczyńcami. Hunami. Strzelali do pielęgniarek z Czerwonego Krzyża. Obcinali dzieciom ręce. Nie byli dobrzy.

Wkrótce potem pan Wilson wypowiedział wojnę Niemcom.

Syjoniści wysłali z Londynu telegramy do Stanów Zjednoczonych, do Justice Brandeisa: ‘popracuj nad prezydentem Wilsonem. Od Anglii dostaniemy to co chcemy. Bierz się do pracy, pracuj nad prezydentem Wilsonem i spraw, by Stany weszły do wojny.’ I tak się stało. W ten sposób Stany Zjednoczone stały się stroną w wojnie. Nie mieliśmy w tym żadnego interesu, nie mieliśmy żadnego prawa, tak jak nie mamy prawa być teraz na księżycu, a nie w tej sali.

Teraz wojna – I wojna światowa – w której Stany Zjednoczone brały udział, a nie było żadnego powodu by była naszą wojną. Weszliśmy w nią – proszę wybaczyć mi ten wulgaryzm, zostaliśmy w nią wessani – po to tylko, by syjoniści całego świata mogli dostać Palestynę. Teraz będzie coś, o czym ludzi w Stanach nigdy nie poinformowano. Nigdy nie wiedzieli dlaczego wzięliśmy udział w tej wojnie. I co się stało?

Kiedy weszliśmy do wojny, syjoniści poszli do W. Brytanii i powiedzieli: ‘dobrze, wywiązaliśmy się z naszego zobowiązania. Teraz musimy mieć coś na piśmie, że wy dotrzymacie umowy i dacie nam Palestynę kiedy wygracie wojnę.’ Dlatego, że nie wiedzieli czy wojna będzie trwała rok czy dziesięć lat. Dlatego zaczęli pracować nad rozliczeniem. Miał on być w formie listu napisanego w tajemnym języku dlatego, by reszta świata nie dowiedziała się o co w nim chodzi. I list ten był nazwany Deklaracją Balfoura.

Deklaracja ta była zobowiązaniem W. Brytanii do dotrzymania słowa danego syjonistom za przystąpienie Stanów do wojny. Tak więc ta wspaniała deklaracja, o której tak dużo słyszymy, jest niczym innym niż fałszywym banknotem trzydolarowym. I nie myślę, że mógłbym powiedzieć o tym bardziej dosadnie.

I wtedy właśnie zaczął się kłopot. Stany weszły do wojny. Stany pokonały Niemcy. Weszliśmy tam, i to jest historia. Wiecie co się stało. I teraz, kiedy wojna dobiegła końca, Niemcy poszli do Paryża, na Paryską Konferencję Pokojową w 1919, tam było 117 żydów, delegacja reprezentująca żydów pod przywództwem Bernarda Barucha. Byłem tam i powinienem to wiedzieć. I co dalej?

Żydzi podczas tej konferencji, kiedy kroili Niemcy i dzielili Europę między narody według ich prawa do pewnych jej części, żydzi powiedzieli: ’a co z Palestyną dla nas?’ I pokazali po raz pierwszy Niemcom ową deklarację. Wtedy Niemcy zdali sobie sprawę, że ‘gra była o to! Dlatego Stany Zjednoczone przystąpiły do wojny.’ Niemcy zrozumieli, że zostali pokonani, cierpieli z powodu narzuconych im ogromnych odszkodowań tylko dlatego, że syjoniści chcieli Palestynę, i byli zdeterminowani dostać ją za każdą cenę.

Teraz dochodzimy do innego bardzo ciekawego punktu. Kiedy Niemcy to zrozumieli, nie byli zadowoleni. Do tego czasu żydom nie powodziło się lepiej w żadnym innym kraju na świecie.

Był tam pan Rathenau, który był może sto razy ważniejszy w przemyśle i finansach, niż Bernard Baruch w naszym kraju. Był tam pan Balin, właściciel dwóch dużych linii statków parowych, północno niemieckiego Lloyda (banku) i Linii Hamburg-Ameryka. Był tam pan Bleichroder – bankier rodziny Hohenzollernów. Byli tam Warburgowie w Hamburgu – ważni bankierzy handlowi – najważniejsi na świecie. Żydom było w Niemczech bardzo dobrze. Bez wątpienia. I wtedy Niemcy odczuli, że ‘to była czysta zdrada.’

To była taka zdrada, jakbym ją mógł porównać – przypuśćmy, że Stany Zjednoczone są na wojnie ze Związkiem Radzieckim. I my wygrywamy. I mówimy do Związku Radzieckiego ‘przestańmy, oferujemy wam warunki pokojowe. Zapomnijmy o wszystkim.’ I nagle czerwone Chiny dołączają do wojny jako sojusznik Związku Radzieckiego. I ich wejście powoduje naszą klęskę. Straszną klęskę, z odszkodowaniami wojennymi trudnymi do wyobrażenia.

Proszę sobie wyobrazić, że po klęsce dowiadujemy się, że Chińczycy w naszym kraju, nasi chińscy obywatele, o których cały czas myśleliśmy jak o lojalnych obywatelach, którzy z nami pracują, a teraz sprzedają nas Związkowi Radzieckiemu, i to przez nich czerwone Chiny weszły do wojny przeciwko nam. Jak byśmy się czuli w Stanach wobec Chińczyków? Nie myślę, by którykolwiek z nich odważył się pokazać swoją twarz na ulicy. Nie wystarczyłoby latarni by się z nimi rozprawić. Jak byśmy się czuli?

I tak właśnie poczuli się Niemcy w stosunku do żydów. ‘Byliśmy dla nich tacy mili, i od 1905 roku, kiedy upadła pierwsza rewolucja komunistyczna w Rosji, i żydzi z niej uciekali, wszyscy lądowali w Niemczech. I Niemcy ich przyjęli. I traktowali ich bardzo dobrze. A oni zdradzili Niemcy z jednego tylko powodu – chcieli Palestynę jako tzw. ‘wspólnotę żydowską.’

I teraz, Nahum Sokołow – wszyscy wspaniali przywódcy, wielkie nazwiska o których czytacie w związku z syjonizmem – oni, w 1919, 1920, 1921, 1922, 1923, pisali we wszystkich swoich gazetach – a prasa była pełna ich oświadczeń – że ‘niechęć do żydów w Niemczech spowodowana jest tym, że Niemcy zrozumieli w jaki sposób ich sromotna klęska była wynikiem naszej ingerencji i wprowadzeniem Stanów do wojny przeciwko nim.’

Żydzi przyznali się do tego. I nie znaczyło to, że Niemcy w 1919 roku przekonali się, że szklanka krwi żydowskiej smakowała lepiej niż szklanka coca-coli, czy też szklanka piwa Muenschner. Nie było poczucia religijności. Nie było uczucia do tych ludzi tylko z powodu ich wierzeń religijnych. To wszystko było polityczne. Ekonomiczne. Wszystko oprócz religii.

Nikogo w Niemczech nie interesowało czy żyd poszedł do domu, zasłonił okna i odmówił ‘Szema’ Izrael’ czy też ‘Ojcze nasz.’ Nikogo nie interesowało to w Niemczech bardziej niż w Stanach. To uczucie, które wystąpiło później w Niemczech, było z jednego powodu: Niemcy obwiniali żydów za sromotną klęskę, a nie dali im żadnego ku temu powodu, ponieważ I wojna światowa rozpoczęła się przeciwko Niemcom też bez powodu, za który (Niemcy) czuli by się odpowiedzialni. To nie była ich wina. Chyba, że to, iż odnosili sukces. Zbudowali ogromną flotę. Zbudowali handel światowy.

Musiał istnieć spisek między Anglią, Francją i Rosją, że ‘musimy spoliczkować Niemcy,’ ponieważ nie ma historyka na całym świecie, który mógłby doszukać się ważnej przyczyny, dla której te trzy kraje zdecydowały wymazać Niemcy z mapy politycznej. I co się dalej działo?

Kiedy Niemcy pojęli, że żydzi spowodowali ich klęskę, nie spodobało im się to. Ale nawet jeden włos nie spadł z żadnej żydowskiej głowy. Nawet jeden włos. Prof. Tansil z Uniwersytetu Georgetown, który miał dostęp do wszystkich tajnych dokumentów państwowych, napisał w swojej książce, i zacytował jeden z nich, autorstwa Hugo Schoenfelta, żyda wysłanego przez Cordella Hulla w roku 1933 do Europy, w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie tzw. obozów dla więźniów politycznych. Napisał, że panowały w nich bardzo dobre warunki.

Obozy były w bardzo dobrym stanie, wszystkich dobrze traktowano. Wypełnione były komunistami. Wielu z nich było żydami, ponieważ oni w 98% stanowili liczbę komunistów Europy w tamtych czasach. Byli tam również jacyś księża, ministrowie, przywódcy związków zawodowych, masoni, oraz inni z międzynarodowymi koneksjami.

Żydzi jakby chcieli żeby nikt o tym nie wiedział. Nie chcieli by świat naprawdę wiedział, że zdradzili Niemcy, oraz że im się to nie podobało.

Tak więc powzięto akcję przeciwko nim (przeciwko żydom). Oni… powiedziałbym, zaczęli ich dyskryminować na każdym kroku? Zaczęli się ich obawiać. Tak samo jak obawialibyśmy się Chińczyków, lub Murzynów, lub katolików, lub każdego w kraju, kto sprzedał nas wrogowi i spowodował naszą klęskę.

Po jakimś czasie, żydzi na świecie nie wiedzieli co zrobić, więc zwołali spotkanie w Amsterdamie. W lipcu 1933 przybyli żydzi z każdego kraju świata. I powiedzieli Niemcom: ’wyrzućcie Hitlera! I oddajcie nam nasze uprzednie stanowiska, bez względu na to czy ktoś z nas był komunistą czy kimś innym. Nie możecie nas tak traktować! I my, żydzi z całego świata, wzywamy was, i stawiamy to ultimatum.’ Dobrze, odpowiedzieli Niemcy… możecie sobie wyobrazić. Co wtedy oni (żydzi) zrobili?

Zerwali rozmowy, i Samuel Untermyer, jeśli to nazwisko coś znaczy dla obecnych tutaj… (chcesz zadać pytanie? – nie było komunistów w tym czasie w Niemczech… oni nazywali się Socjal-Demokratami.

Dobrze, nieważne jak byli nazywani. Teraz używamy angielskiego, a jak byli nazywani w Niemczech nie jest takie ważne… ale oni byli komunistami, ponieważ w 1917 komuniści przejęli na kilka dni rząd niemiecki. Róża Luksemburg i Karl Liebknecht z grupą żydów niemieckich objęli rząd na trzy dni. Tak naprawdę kiedy cesarz skończył działania wojenne, uciekł do Holandii, obawiając się, że komuniści przejmą rząd w Niemczech, tak jak to zrobili w Rosji, i że czeka go ten sam los jak rosyjskiego cara. Tak więc uciekł do Holandii z powodu poczucia zagrożenia.

W tamtym czasie, kiedy uporano się z zagrożeniem komunistów, zrobiło się spokojnie, żydzi znowu pracowali próbując odzyskać dawny status, a Niemcy zwalczali ich na każdym kroku, ale w dalszym ciągu żadnemu z nich nie spadł włos z głowy. Tak samo jak prohibicjoniści walczyli z ludźmi zainteresowanymi alkoholem, nie walczyli pistoletami, ale innymi sposobami.

I w taki sposób walczono z żydami w Niemczech… W tamtych czasach, proszę zwrócić uwagę, było tam 80-90 mln Niemców a tylko 460 tysięcy żydów… co stanowiło mniej niż połowę jednego procenta. I jeszcze oni posiadali prasę, większość gospodarki, ponieważ przybyli i za tanie pieniądze … wiecie jak została zdewaluowana marka… wykupili prawie wszystko.

W 1933, kiedy Niemcy odmówiły kapitulacji, zwróćcie uwagę, wobec Światowej Konferencji Żydów w Amsterdamie, rozjechali się i pan Untermyer wrócił do Stanów Zjednoczonych – był przywódcą delegacji amerykańskiej i przewodniczącym całej tej konferencji – i z parowca poszedł do radia ABC i nagrał oświadczenie wyemitowane na całą Amerykę, w którym powiedział:

‘Żydzi całego świata wypowiadają Świętą Wojnę Niemcom. Obecnie jesteśmy zaangażowani w ten święty konflikt. I mamy zamiar zagłodzić ich po to, by się poddali. Mamy zamiar zastosować światowy bojkot przeciwko nim, to ich zniszczy, ponieważ Niemcy zależą od eksportu.’

Faktycznie dwie trzecie produktów spożywczych Niemiec pochodziło z importu, i mogli importować za środki uzyskane z eksportu. Z ich pracy. Tak więc, jeśli Niemcy nie będą mogły eksportować, dwie trzecie mieszkańców tego kraju musiałyby głodować. A nie było więcej artykułów spożywczych niż dla jednej trzeciej.

W tym oświadczeniu, a mam je tutaj, wydrukowanym na stronie – całej stronie – 7 sierpnia 1933 roku w New York Times, pan Samuel Untermyer wyraźnie powiedział, że ‘bojkot ekonomiczny jest naszym narzędziem obrony. Prezydent Roosevelt zalecał użyć go w procesie Narodowej Odbudowy’ – niektórzy z was być może go pamiętają, kiedy miał być bojkotowany każdy, kto nie stosował się do zasad zawartych w Nowej Umowie, która oczywiście wtedy uznana została przez Sąd Najwyższy za niekonstytucyjną.

Niemniej jednak, żydzi całego świata zadeklarowali bojkot przeciwko Niemcom, a stał się on tak skuteczny, że w sklepach nie można było znaleźć nic z metką ‘wyprodukowano w Niemczech.’

Tak naprawdę, o czym powiedział mi wysoki rangą pracownik firmy Woolworth, musieli wyrzucać do rzeki naczynia ceramiczne i zestawy stołowe, wartości milionów dolarów, by realizować bojkot. Kiedy ktoś wszedł do sklepu i zauważył artykuł z metką ‘wyprodukowano w Niemczech,’ sklep taki pikietowano napisami ‘Hitler,’ ‘morderca’ itd., podobnie jak jest teraz z ‘wysiadywaniem’ w południowych stanach.

W R H Macy, należącym do rodziny o nazwisku Strauss, przypadkowo żydowskiej… klientka znalazła pończochy firmy Chemnitz, oznaczone ‘wyprodukowano w Niemczech.’ Bawełniane pończochy. Mogły tam leżeć przez 20 lat, a ponieważ zerkam na kobiece nogi przez ostatnie 20 lat, nie zauważyłem ani jednej pary nóg w bawełnianych pończochach. A więc Macy! Widziałem jak bojkotowano Macy, z setkami ludzi spacerującymi dookoła z tablicami ‘mordercy,’ ‘hitlerowcy’ itd.

Wtedy oczywiście Niemcy powiedzieli: ‘dlaczego, kim są ci ludzie, którzy organizują bojkot przeciwko nam, dążą do wyrzucenia wszystkich naszych ludzi z pracy, i do zamknięcia naszych zakładów? Kim oni są by nam to robić?’ Oczywiście to im się nie spodobało. I zaczęli malować swastyki na sklepach należących do żydów.

Trwało to przez jakiś czas, i kiedy w roku 1938 młody żyd z Polski wszedł do ambasady niemieckiej w Paryżu i zastrzelił jednego z jej urzędników (niemieckiego urzędnika), Niemcy naprawdę zaczęli traktować żydów gorzej. Można było zobaczyć jak wybijali szyby w oknach, jak walczyli na ulicach itd.

I jeśli ktoś teraz powie – nie lubię używać określenia ‘antysemityzm’ ponieważ ono nic nie znaczy, ale znaczy coś, więc muszę go użyć – ponieważ jego powodem było to, że Niemcy uważali żydów za odpowiedzialnych za: po pierwsze – I wojnę światową, po drugie – za światowy bojkot, i po trzecie – czy powiedziałem odpowiedzialni za I wojnę światową? Za bojkot oraz za II wojnę światową, ponieważ kiedy to wszystko wyszło spod kontroli, dla żydów w Niemczech stało się koniecznością by kontynuować walkę, by przekonać się kto z nich zwycięży.

W tym czasie mieszkałem w Niemczech, i wiedziałem, że Niemcy postanowili: Europa będzie albo chrześcijańska, albo komunistyczna, nic pośredniego. Albo chrześcijańska, albo komunistyczna. I Niemcy zdecydowali, że ‘będziemy próbować utrzymać Europę chrześcijańską.’ Tak samo mówimy dzisiaj w naszym kraju – ‘przyjdzie kolej na nas jeżeli nie będziemy silni.’

I nasz rząd wydaje 83 lub $84 mld z waszych pieniędzy na obronę, oni mówią. Obronę przeciwko komu? Obronę przeciwko 40 tysiącom małych żydów w Moskwie, którzy przejęli Rosję, po czym swoimi zakłamanymi sposobami przejęli kontrolę nad licznymi rządami na świecie?

Teraz w tym kraju na krawędzi III wojny światowej, z której nie możemy wyjść jako zwycięzcy, jest coś, co chwieje moją wyobraźnią. Wiem, że bomby atomowe są mierzone w kategoriach megaton. Jest to termin używany do opisania miliona ton TNT [trotyl]. Milion ton TNT to megatona. Teraz nasze bomby atomowe mają pojemność 10 megaton, czyli 10 milionów ton TNT. Tak było, gdy opracowano je po raz pierwszy pięć czy sześć lat temu. Teraz wymyślane bomby atomowe mają pojemność 200 megaton, a Bóg wie ile megaton mają bomby atomowe w Związku Radzieckim.

Więc co nas czeka? Jeżeli zaczniemy następną wojnę światową, ona może przemienić się w nuklearną, koniec ludzkości. Dlaczego tak ma się stać? Stanie się tak z powodu Aktu III… kurtyna podnosi się przed III Aktem. Akt I – I wojna światowa. Akt II – II wojna światowa. Akt III będzie to III wojna światowa.

Światowe żydostwo, syjoniści i ich pobratymcy religijni, są zdecydowani na to, by znowu wykorzystać Stany Zjednoczone do udzielania im stałej pomocy w utrzymaniu Palestyny jako siedziby ich rządu światowego. To jest tak prawdziwe, jak fakt, że stoję tu przed wami, ponieważ nie tylko ja jeden czytałem, wy również, i to jest dobrze znane na całym świecie.

Wobec tego co zrobimy? Życie które ocalisz – może być to życie twojego syna. Wasi chłopcy mogą dziś wieczorem wyruszyć na wojnę, i nie wiecie o tym nic więcej niż wiedzieliście, że w 1916 w Londynie syjoniści zawarli układ z brytyjskim rządem o wysłaniu waszych synów na wojnę w Europie. Czy wiedzieliście o tym wtedy? Nikt w Stanach o tym nie wiedział. Nie pozwolono wam o tym wiedzieć.

Kto o tym wiedział? Prezydent Wilson. Płk. House. Wiedzieli też inni. Czy ja wiedziałem o tym? Miałem pojęcie co się działo. Miałem kontakt z Henry Morgenthau seniorem, w czasie kampanii w 1912, kiedy wybrano prezydenta Wilsona, mówiło się o tym wszystkim.

Byłem ‘zaufanym człowiekiem’ Henryego Morgenthau, szefa Komisji Finansów, byłem łącznikiem między nim i Rollo Wellsem, skarbnikiem. Tak więc siedziałem na tych spotkaniach z prezydentem Wilsonem jako przewodniczącym, i wszystkimi pozostałymi, i słyszałem kiedy bębnili w mózg prezydenta o gwarantowanym podatku dochodowym, co później stało się Rezerwą Federalną, jak również wtedy kiedy zaznajamiali go z ruchem syjonistycznym.

Justice Brandeis i prezydent Wilson byli tak sobie bliscy jak dwa palce u dłoni, i prezydent Woodrow Wilson był tak niekompetentny w tym co się działo, jak nowonarodzone dziecko. I w ten sposób wciągnęli nas w I wojnę światową, podczas gdy wszyscy spaliśmy.

W tej chwili… w tej chwili mogą planować III wojnę światową, w której nie mamy szansy nawet jeśli nie użyją bomb nuklearnych. Jak mogą Stany Zjednoczone – około 5% świata – pójść i walczyć z 80 do 90% świata na ich terenach? Jak możemy to zrobić… wysłać tam naszych chłopców by zostali zamordowani? Za co? By żydzi mogli mieć Palestynę jako ich ‘wspólnotę’? Oni okłamali was tak bardzo, że nie macie pojęcia co się z wami dzieje.

Każdy sędzia, gdy zwraca się do przysięgłych jurorów, mówi: „Panowie, każdy świadek, o którym myślicie, że powiedział jedno kłamstwo, możecie odrzucić wszystkie jego zeznania.” Zgadza się. Nie wiem, z jakiego stanu jesteście, ale w stanie Nowy Jork, w ten sposób sędzia zwraca się do jurorów. Jeżeli świadek powiedział jedno kłamstwo, pomijacie jego zeznania.

Jakie są fakty na temat Żydów?

Żydzi – nazywam ich teraz żydami, gdyż znani są pod tym określeniem. Sam nie nazywam ich żydami. Nazywam ich tzw żydami, ponieważ wiem kim oni są. Jeżeli Jezus był żydem, to dzisiaj na całym świecie nie ma ani jednego żyda, a jeżeli ci ludzie są żydami, to na pewno nasz Pan i Zbawca nie był jednym z nich, i mogę to udowodnić.

Co się więc stało? Żydzi wschodnio-europejscy, tworzący 92% światowej populacji ludzi nazywających się żydami, oryginalnie byli Chazarami.

Byli plemieniem wojowników zamieszkujących samo centrum Azji. Byli tak wojowniczy, że nawet Azjaci wyrzucili ich na wschód Europy – i by to skrócić i nie mieszać wam w głowach historii Europy wschodniej – założyli królestwo chazarskie na terenie 800 tys. mil kwadratowych. Ale wtedy nie było Rosji, nie było innych krajów, wobec czego królestwo chazarskie było największym państwem Europy – tak wielkim i tak potężnym, że kiedy inni monarchowie wyruszali na wojnę, Chazarowie pożyczali im 40 tysięcy żołnierzy. Byli tak wielcy i tak potężni.

Byli oni czcicielami fallusa, co jest plugawe. Teraz nie chcę mówić o tym w szczegółach. Była to ich religia wyznawana tak jak u wielu innych pogan i barbarzyńców w innych miejscach świata.

Ich król (Chazar) był tak zniesmaczony degeneracją swoich poddanych, że zadeklarował przyjęcie tzw. wiary monoteistycznej – albo chrześcijaństwa, albo islamu – wiary muzułmańskiej, albo co jest dzisiaj znane pod nazwą judaizmu, czyli tak naprawdę talmudyzmu. Więc jak w tej zabawie ‘ene – due –ryke – fake’, wybrał tzw judaizm. I on stał się religią państwową.

Tak więc król wysłał do szkół talmudycznych w Pumbedita i Sura, oraz sprowadził tysiące rabinów ze swoimi naukami, i otworzył synagogi i szkoły w królestwie z 800 tys. mieszkańców – 800 tys. mil kwadratowych – i być może 10 do 20 mln ludzi, i oni stali się jak ich nazywamy – żydami. Żaden z nich nie miał przodków, którzy nawet postawili duży palec u nogi na Ziemi świętej, ale nie w czasach Starego Testamentu, ale nawet od początku świata. Ani jeden z nich! I jeszcze przychodzą do chrześcijan i proszą nas o wsparcie ich zbrojnych akcji w Palestynie mówiąc:

‘Dobrze, z pewnością chcecie wprowadzić wybrańców Boga do ich ziemi obiecanej, ojczyzny ich przodków. To wasz chrześcijański obowiązek. My daliśmy wam jednego z naszych chłopców jako waszego Boga i Zbawcę. Teraz chodzicie w niedziele do kościoła, czcicie i klękacie przed żydem, a my właśnie jesteśmy żydami.’

Oni byli pogańskimi Chazarami tak samo przechrzczonymi jak Irlandczycy. I to właśnie jest tak śmieszne, nazywanie ich ‘ludźmi z ziemi świętej’, jak… 54 mln chińskich muzułmanów nazywanie ‘Arabami’. Wyobraźcie sobie to! Chińczycy i Arabowie byliby wariatami. A wszystko co zrobili to przyjęli wierzenie religijne, religię pochodzącą z Mekki.

Tak samo jest z Irlandczykami. Kiedy zostali chrześcijanami, nikt nie wrzucił ich do oceanu i nie importował z ziemi świętej nowych mieszkańców – chrześcijan. Nie byli innymi ludźmi. Byli to ci sami ludzie, którzy zaakceptowali chrześcijaństwo jako religię.

Ci poganie, ci Azjaci, ci Turko-Finowie… byli rasy mongolskiej, przepędzonymi z Azji do Europy wschodniej. I tak samo – ponieważ ich król przyjął wiarę – wiarę talmudyczną – nie mieli wyboru. Tak samo było w Hiszpanii. Jeśli król był katolikiem, każdy poddany musiał być katolikiem. W przeciwnym wypadku, musiał opuścić Hiszpanię. Tak więc wszyscy zamieszkiwali tereny w taki sam sposób jak drzewa i krzewy, a człowiek w systemie feudalnym przypisany był do ziemi – i oni (Chazarowie) stali się jak my ich dzisiaj nazywamy, żydami.

Wyobraźcie sobie, jak to musiało wyglądać niepoważnie dla chrześcijan – powiedzieć do nich – wspaniałych chrześcijańskich krajów świata: ‘mamy zamiar użyć waszej potęgi, waszego prestiżu po to, by wprowadzić wybrany przez Boga lud do ojczyzny ich przodków – do ich Ziemi Obiecanej.’

Powiedzmy, czy może być większe od tego kłamstwo? Czy może być większe kłamstwo?

I ponieważ oni kontrolują gazety, czasopisma, radio, telewizję, wydawnictwa książek, mają kaznodziejów przy mównicach, mają polityków mówiących tym samym językiem… czyli siłą rzeczy uwierzylibyście, że czarne jest białe, jeśli słyszelibyście to wystarczająco często. Nie mówilibyście, że czarne jest czarne – zaczęlibyście mówić, że czarne jest białe. I nikt nie mógłby was za to obwiniać.

To jest jedno z wielkich kłamstw… I to stworzyło podstawę naszego nieszczęścia na świecie. Ponieważ dwie wojny odbyły się w Europie – I i II wojna światowa – gdyż dla nich nie było możliwe życie w zgodzie i harmonii z ludami Europy, tak jak ich krewni żyją w Stanach Zjednoczonych, o co były te dwie wojny? Czy musieli tak postępować, ponieważ nie potrafili współżyć z innymi, czy musieli powiedzieć ‘wracamy do naszej ojczyzny w czym wy, chrześcijanie nam możecie pomóc?’

Nie mogę do tej pory pojąć jak europejscy chrześcijanie mogli być tak nierozgarnięci mimo, że każdy teolog, każdy nauczyciel historii, wiedział o tym wszystkim co wam powiedziałem. Ale oczywiście oni ich przekupili, zamknęli im usta przy użyciu pieniądza, zapchali im usta pieniędzmi, a teraz… nie zależy mi na tym czy wiecie to, czy nie. Dla mnie jest wszystko jedno czy znacie te fakty, czy nie, ale dla mnie to robi ogromną różnicę. Mam w swojej rodzinie chłopców, którzy będą brać udział w następnej wojnie, ale nie chcę by szli, walczyli i umierali.. jak umierali w Korei. Tak jak umierali w Japonii. Tak jak umierali na całym świecie. Za co?

Żeby pomóc oszustom utrzymać to co ukradli niewinnym ludziom, wcześniej gospodarzącym się w spokoju na swojej ziemi, na swoich farmach, żyjących w domach od setek czy może tysięcy lat? Czy dlatego Stany Zjednoczone muszą iść na wojnę? Ponieważ Demokraci chcą pozyskać głosy stanu Nowy Jork w wyborach? W wyborach w Illinois? I w Pensylwanii? … wszędzie tam gdzie kontrolę sprawują syjoniści i ich pobratymcy? … równowaga sił?

W Nowym Jorku jest 400 tys. członków partii liberalnej, wszyscy syjoniści ich współwyznawcy. I Nowy Jork był za Kennedym w ilości 400 tys. głosów. Nie obwiniam pana Kennedyego. Myślę, że jest wspaniałym człowiekiem. Jestem pewien, że może nas wyciągnąć z kłopotu, jeśli przedstawimy mu fakty. I jestem pewien, że wie dużo więcej niż wskazują na to wpisy w księdze jego spotkań. On gra z wrogiem. To jest tak kiedy idziecie na ryby, gracie z rybami. Wabicie je i wyciągacie. Wabicie je i wyciągacie. Ale znając ojca pana Kennedyego, i wiedząc jak dobrze był poinformowany w tym temacie, i jak bliska jest jego więź z synem, nie myślę, by pan Kennedy nic nie wiedział.

Ale myślę, że to obowiązek każdej matki, każdego lojalnego chrześcijanina, każdego kto uznaje obronę tego kraju za święte prawo, że oni się komunikują – nie ze swoim kongresmanem, nie ze swoim senatorem, ale z prezydentem Kennedym. I mówią mu, „Nie uważam za słuszne, byś wysłał mojego syna, czy naszych synów, ubranych w mundur Stanów Zjednoczonych Ameryki, i pod flagą, którą tu widzicie, naszą czerwoną, białą i niebieską, by walczyli tam i pomagali utrzymać im to co ukradli.” Uważam, że każdy powinien napisać nie raz, ale pisać ciągle, i zachęcać do pisania przyjaciół.

Mógłbym mówić bez końca, i powiedzieć wam rzeczy wspierające to o co was poprosiłem. Ale nie myślę, że to jest konieczne. Jesteście powyżej przeciętnej grupy pod względem inteligencji, i nie uważam, że konieczne jest by to podkreślać.

Ale… chciałbym powiedzieć wam jeszcze coś. Mówicie ‘oh, żydzi. Dlaczego żydzi? Chrześcijanie. Dlaczego, otrzymaliśmy chrześcijaństwo od żydów I żydzi dali nam Jezusa, I żydzi dali nam naszą religię.’ Ale czy wiecie, że w dzień pokuty, tak ważny dla nich, że tego dnia… ja byłem jednym z nich! To nie jest plotka. Nie przyszedłem tu żeby fantazjować, ale żeby wam przedstawić fakty.

Kiedy wejdziesz do synagogi w dzień pokuty, pierwszą modlitwą którą odmawiasz, stojąc – jedyna modlitwa odmawiana na stojąco – i powtarzasz trzy razy ‘Kohl Nidre.’ Przez tę modlitwę nawiązujesz porozumienie z Bogiem Wszechmogącym polegające na tym, że żadna przysięga, przyrzeczenie lub zobowiązanie jakie uczynisz w ciągu następnych 12 miesięcy – przysięga, przyrzeczenie lub zobowiązanie zrobione przez ciebie w następnych 12 miesiącach, nie będą ważne, będą anulowane.

Przysięga nie będzie przysięgą, przyrzeczenie nie będzie przyrzeczeniem, zobowiązanie nie będzie zobowiązaniem. Nie będą mały znaczenia i tak dalej.

I Talmud naucza nawet więcej; ‘nie zapomnij – kiedykolwiek składasz przysięgę, przyrzeczenie i zobowiązanie – pamiętaj modlitwę Kol Nidre, którą odmawiałeś w dzień pokuty, i to ona uwalnia cię od ich spełnienia.’

Na jaką lojalność możesz u nich liczyć? Możesz liczyć na ich lojalność tak jak Niemcy liczyli na nią w 1916 roku.

I musimy tak samo cierpieć jak cierpiały Niemcy, I z tego samego powodu. Nie możesz zależeć od czegoś tak niestałego jak towarzystwo nie poczuwające się do szanowania przysięgi, przyrzeczenia czy zobowiązania.

Teraz mógłbym dalej mówić wam o wielu innych rzeczach, ale wykazałbym mało szacunku dla waszego czasu, i naprawdę chcecie przerobić to wszystko. Jutro będzie długi dzień.

Chcę powiedzieć jedną rzecz. Pytacie mnie. . . cóż, myślicie sobie: „dobrze, jak ten facet wmieszał się w to.” Otóż w 1945 roku otworzyłem usta i wykupiłem duże strony gazet i próbowałem powiedzieć Amerykanom to co wam mówię. I jedna gazeta po drugiej odmawiały mojej reklamy. A kiedy nie mogłem znaleźć gazety, aby – i zapłaciłem gotówką, a nie na kredyt – co się stało? Mój adwokat powiedział mi: „Jest pewien redaktor gazety w Jersey, który opublikuje twoje ogłoszenie.” Więc zapoznano mnie z panem McGinley, i tak go spotkałem.

Tak więc ktoś mi powiedział, prawnik mnie przedstawił, a był synem biskupa metodystów, powiedział: ‘Myślę, że on jest trochę antysemitą. Nie wiem czy będę mógł zwabić go tutaj’. Ale przyprowadził go do mojego mieszkania i od tamtej chwili jesteśmy przyjaciółmi.

Teraz powiem coś bez żadnego uprawnienia. Powiem bez żadnej rezerwacji. I powiem bez wahania… gdyby nie praca którą pan Conley McGinley wykonuje w ‘Common Sense’ (Zdrowy Rozsądek) – wysyła tych gazet od 1.800.000 do 2.000.000 każdego roku – gdyby nie praca którą wykonuje od 15 lat, stalibyśmy się krajem komunistycznym. Nikt nie zrobił tyle co zrobił on w podtrzymywaniu płomienia chrześcijaństwa. Wiele innych aktywnych ludzi zaangażowanych w tę walkę nauczyło się wszystkiego właśnie poprzez ‘Common Sense’.

Staram się być bardzo aktywny, pomagam mu we wszystkim jak tylko mogę. Nie jestem już tak majętny jak kiedyś. Nie mogę też tak wydawać pieniędzy jak wcześniej. Ale nie mam zamiaru żebrać. Nie martwcie się. Widzę, że pięć osób podnosi się by opuścić salę. (śmiech)

Nie mam tyle pieniędzy bym je wydawał jak wcześniej. Drukowałem w ilości ćwierć miliona z własnej kieszeni i rozsyłałem je. Kiedy spotkałem go pierwszy raz, pan McGinley miał wydrukowanych może 5.000 i wysyłał je lokalnie. Wtedy powiedziałem do niego: ‘mając taką wiedzę jak ty i taką jaką mam ja, możemy zrobić dużo dobrej roboty’. Zacząłem więc drukować je w drukarniach dużych gazet, ćwierć miliona, i płaciłem za to. Ale każda beczka ma swoje dno. Przypuszczam, że czasem wszyscy go dotykamy.

Nie jestem aż tak biedny by nie móc żyć bez pracy, co martwi Ligę Przeciw Zniesławianiu (ADL). Mogę żyć bez błagania o pracę lub by tylko przeżyć. Ale pan McGinley pracuje. Nie czuje się najlepiej, ale jest silniejszy niż kiedykolwiek. Chcę powiedzieć, że oni chcą zamknąć ‘Common Sense’ bardziej niż cokolwiek innego na świecie, wymierzyć śmiertelny cios chrześcijanom w walce o ich przetrwanie.

Chciałbym państwu powiedzieć tak: wszystko co oni robią to sieją plotki mówiąc: ’pan Benjamin H Freedman jest bogatym sponsorem ‘Common Sense’.’ Powodem dla którego to robią jest by zniechęcać ludzi w Stanach: nie wysyłaj pieniędzy dla ‘Common Sense’. Oni ich nie potrzebują. Mają bogatego pana Freedmana jako sponsora. I to jest ich cała strategia. Nie chcą reklamować mnie by ludzie, którzy mają nieruchomości lub akcje na sprzedaż przyszli do mnie. Chcą by ludzie ignorowali ‘Common Sense’. Ale ja chcę tej gazetce pomóc, ale nie bardzo mogę. Mówię to bardzo uczciwie. Nie będę kłamał. W ubiegłym roku miałem tyle przypadków zachorowań w rodzinie, że nie mógłbym jej wesprzeć nawet jednym dolarem.

Ale jak on zdołał przetrwać, nie wiem. Tylko Bóg to wie. I on musi być pod opieką Boga, ponieważ jak wyszedł z choroby i trudności finansowych, nie wiem. Ale drukarnia pracuje… i co dwa tygodnie publikuje około 100 czy 150 tys. egzemplarzy ‘Common Sense,’ i rozchodzi się z nowym przekazem do swoich czytelników. To można by pomnożyć… gdyby ludzie do których dociera, kupowali 10 lub 25 lub 50 egzemplarzy, i je rozdawali. Uprawiajcie to pole. Obsiejcie je, nie wiemy które nasionko wzejdzie i się zakorzeni, ale na litość boską, to jest nasza ostatnia szansa.

[Następnie Freedman omawia sytuację kiedy ludzie wydają pieniądze na niepotrzebne rzeczy by tylko ‘kupować’, grają w golfa itd., a mogliby wspierać ‘Common Sense’. Wspomina, że gazetka wpadła w długi, może zostać zamknięta i on (Freedman) nie ma już funduszy, gdyż usiłował dać swój przekaz Amerykanom i niektórych urzędników państwowych, co pochłonęło 2.400.000 dolarów . Następnie prosi o zadawanie pytań.)

(Pytanie słabo słyszalne)

Freedman: Dobrze, skomentuję to. Ta sprawa wymaga wnikliwego wyjaśnienia, ale jesteście państwo inteligentni, wobec czego spróbuję. W czasach biblijnych, była kraina geograficzna znana jako Judea. Była prowincją Cesarstwa Rzymskiego, a człowiek mieszkający w Judei był Judejczykiem, po łacinie Judaeus, po grecku Judaius. To są dwa wyrazy z greckiego i łaciny dla określenia Judejczyka.

Ale w greckim i łacinie nie ma litery ‘j’, i pierwsza sylaba Judaeus i Judaius zaczyna się z ‘dziu’ (ghu). Kiedy pisano Biblię, najpierw po grecku, łacinie, …, syryjsku, aramejsku… w tych wszystkich językach. Nigdy w żadnym z tych języków nie występował wyraz żyd (Jew). Judea była krainą, jej mieszkańcy byli Judejczykami, a o Jezusie pisano tylko jako o Judejczyku. Widziałem te najwcześniejsze manuskrypty, są dostępne.

W 1345 człowiek o imieniu Wycliffe w Anglii pomyślał, że nadszedł czas by przetłumaczyć Biblię na angielski. Do tej pory nie było Biblii po angielsku bo kto umiał wtedy czytać? Tylko wykształceni duchowni potrafili czytać łacinę, grekę, syryjski, aramejski i inne języki. I Wycliffe przetłumaczył Biblię. Ale miał problemy z niektórymi wyrazami jak np. Judaeas i Judaius.

Nie było ich odpowiedników w angielskim gdyż Judea już nie istniała. Nie było Judei. Ludzie już dawno o niej zapomnieli. Tak więc w pierwszym tłumaczeniu w odniesieniu do Jezusa użył wyrazu żyd, jew - ‘dziu’. I w tamtych czasach nie było drukarni.

Wszystkie skorumpowane i skrócone formy wyrazu Judaius i Judaeus wystąpiły w łacinie. Nie było wyrazu żyd (Jew), i wszyscy teologowie – wykładałem być może w 20 najbardziej znaczących seminariach teologicznych w naszym kraju, i w 2 w Europie – nie było tego wyrazu. Była tylko Judea, i Jezus był Judajczykiem, i pierwszy raz użyto tego wyrazu w Biblii po angielsku by mówić o nim jako żydzie (Jew / dziu). Jest to przyjęta i skrócona forma Judaeus, tak jak dla wyrazu ‘laboratorium’ używamy ‘lab’, dla benzyny/paliwa (gasoline) używamy ‘gas’… gdyż występuje tendencja do skracania wyrazów.

Tak więc w Anglii nie było szkół państwowych, ludzie nie umieli czytać, słowo pisane wyglądało jak poskładany alfabet, więc zrobili skrót tego wyrazu. Jeśli teolog mówi, że nie możesz skrzywdzić żyda, to jest dziwne. Chciałbym wiedzieć gdzie to jest napisane w Biblii. Chciałbym poznać ten tekst.

Zobaczcie co stało się z Niemcami kiedy zaczęli gorzej traktować żydów. Co byście wy, jako obywatele Stanów Zjednoczonych, zrobili tym, którzy, tak jak tzw. żydzi – Polacy, Litwini i …… (Pollacks, Litvaks and Litzianers) – oni nie byli żydami, jak wyjaśniłem wcześniej. Oni byli wschodnio-europejczykami przechrzczonymi na talmudyzm. Nie było żadnego judaizmu. Judaizm to nazwa dana w ostatnich latach religii znanej w Biblii jako Tora. Żaden żyd ani żadna wykształcona osoba nie słyszała o judaizmie. On nie istniał. Stworzyli ją z powietrza… wyraz nie mający żadnego znaczenia.

Podobnie jest z ‘antysemityzmem’. Semitą jest Arab. I mówią o osobach, które nie lubią żydów jako o antysemitach, I nazywają wszystkich Arabów antysemitami. Jedynymi semitami na swiecie są Arabowie. Nie ma nawet jednego żyda – semity. Oni wszyscy są T…… Mongoloidami (Turkothean Mongoloids). wschodnio-europejskimi żydami. Tak więc oni wyprali ludziom mózgi, i jeśli zaprosicie mnie na spotkanie z duchownym, który mówi takie rzeczy, przekonam go i to będzie krok w dobrym kierunku. Stawię się w każdym miejscu by się z nim spotkać.

Tak, proszę pani. Mogę odpowiedzieć. Przede wszystkim pani założenie jest błędne. Pani założenie, że żydzi są w stosunku do siebie lojalni, jest błędne. Ponieważ, liczba żydów ze wschodniej Europy przewyższa całą resztę tak bardzo, że tworzą oni wrażenie, że należą do żydowskiej ‘rasy’, i że oni są narodem żydowskim, że są żydami… a chrześcijanie łykają to wszystko jak ptysie (cream puff).

Ale w 1844 roku niemieccy rabini zwołali światową konferencję rabinacką w celu odrzucenia modlitwy Kol Nidre z religijnej ceremonii dnia pokuty. W Brunswick (Niemcy), gdzie miała miejsce ta konferencja w 1844 roku, miał miejsce ogromny bunt. Wojna domowa.

Wschodnio-europejczycy powiedzieli: ‘do diabła, dlaczego mamy odrzucić Kol Nidre? To daje siłę naszym ludziom. Dajemy im możliwość robienia interesów po to, by mogli powiedzieć chrześcijanom ‘idźcie do diabła. Ubijemy z wami każdy interes jaki chcecie’, ale nie muszą się z tego wywiązać. To daje naszym ludziom siłę’. Tak więc oni nie są tak zjednoczeni, i gdybyście wiedzieli jakie wśród nich jest odczucie…

Teraz pokażę państwu, na podstawie oficjalnego dokumentu, sporządzonego przez człowieka, który jest odpowiedzialny za… który ochrzcił tę rasę. To jest dokument, który dostaliśmy z archiwum organizacji syjonistycznej w Nowym Jorku, w nim jest rękopis wykonany przez Sir Jamesa A Malcolma, który – w imieniu rządu brytyjskiego – negocjował interes z tymi syjonistami.

Mówi on, że wszyscy angielscy żydzi byli temu przeciwni. Żydzi mieszkający tam od lat, (słabo słyszalne – prawdopodobnie Sefardyjczycy), ci którzy pochodzili z Portugalii, Hiszpanii i Holandii… którzy byli monoteistami i wierzyli w tę wiarę. To miało miejsce kiedy żydzi wschodnio europejscy jeszcze biegali po centralnej Azji i później przybyli do Europy. Ale oni nie mieli z nimi nic więcej wspólnego niż… czy możemy mówić o chrześcijańskiej ‘rasie’? albo o chrześcijańskiej religii?... albo czy chrześcijanie są zjednoczeni?

Takie samo zróżnicowanie istnieje wśród żydów. I pokaże wam w tym samym dokumencie, że kiedy przybyli do Francji by spróbować pozyskać francuski rząd dla wsparcia działań syjonistów, we Francji poparł ich tylko jeden żyd. I to był Rotszyld, i dokonali tego ponieważ byli zainteresowani ropą i Kanałem Sueskim.

(Słabo słyszalne pytanie) Freedman: Wiecie dlaczego? Bo jeśli odmówią, będą skończeni. Oni przychodzą i mówią ci ile musisz dać, a jeśli nie… jesteś antysemitą. Żaden z ich przyjaciół nie będzie miał z tobą nic wspólnego, zaczną cię zniesławiać… i musisz się poddać.

W Nowym Jorku, w centrum odzieżowym, jest dwunastu producentów w jednym budynku. I kiedy chcą sprzedawać izraelskie papiery wartościowe, grupa aktywistów żydowskich wystawia dużą tablicę z nazwami firm i ich konkurentów, każda wymagana przez nią i wpłacona suma zostaje na niej wypisana, za twoim nazwiskiem umieszcza się złotą gwiazdkę. Wtedy do kupujących mówią: ‘ kiedy wejdziesz do tego budynku by spotkać kogoś kto nie uzyskał złotej gwiazdy, powiedz mu, że nie zakupisz jego towaru, chyba, że uzyska ową złotą gwiazdę. SZANTAŻ. Nie wiem jak inaczej można to określić.

Co dalej robią? Mówią wam, że to na potrzeby społeczne, i prześlą może $8 mld do Izraela, nie opodatkowanych ale z odliczonym podatkiem. Tak więc jeżeli nie wysłaliby tych $8 mld do Izraela, $7 mld trafiłoby do amerykańskiego urzędu podatkowego jako podatek dochodowy. I co się dzieje? Tych 7 mld to deficyt – pusta kieszeń – którą chrześcijanie muszą jakoś uzupełnić.

Zwiększają podatek na paliwo, na chleb, lub dla przedsiębiorstw. Ktoś w końcu musi zapłacić za wydatki związane z rządem. Tak więc. dlaczego pozwalamy wysyłać te pieniądze by wydać je na broń po to, aby wyrzucać ludzi z ich własnego terytorium? Powiecie ‘dobrze, biedni żydzi, nie mają własnego kraju, a byli prześladowani przez całe życie’. Oni nigdy nie byli prześladowani z powodów religijnych. Chciałbym mieć przed sobą dwa szeregi rabinów by ze mną podyskutowali. Nigdy, nawet jeden raz w historii, nie byli prześladowani z powodu religii.

Czy wiecie dlaczego przepędzono żydów z Anglii? Otóż król Edward I w 1285 roku wyrzucił ich, i nie mogli powrócić aż do czasów rewolucji Cromwella, finansowanej przez Rotszyldów. Nie było tam żydów przez 400 lat. Czy wiecie dlaczego zostali wypędzeni? Ponieważ w religii chrześcijańskiej i islamie grzechem jest nakładanie procentu za używanie pieniądza. Innymi słowy – to co my nazywamy lichwą – jest grzechem.

A więc żydzi w Anglii posiadali monopol i nakładali tak duży procent, że kiedy lordowie i książęta nie mogli go spłacić, oni (żydzi) ich wykluczali (bankrutowali). Przy tym stwarzali tak wiele problemów, że król angielski w końcu stał się ich partnerem, a kiedy przyszli by odebrać swoje pieniądze, niektórzy z tych książąt uderzyli w żydów… lichwiarzy. Więc król powiedział, co jest udokumentowane historycznie, proszę zajrzeć do Tiansona (Tennysona?) lub Rourkea, ‘Historia Żydów w Anglii’, dwie książki będące w każdej bibliotece. Kiedy król poznał przyczyny tych problemów, oraz ile oni na tym zarabiali, ogłosił siebie jako 50 procentowego partnera w lichwiarstwie. Edward I. I przez wiele lat jedna trzecia wpływów brytyjskiego skarbu pochodziła z 50 procentowego podatku z żydowskiego lichwiarstwa.

Ale rzeczy miały się coraz gorzej. Było już tak źle, że lordowie i książęta zaczęli zabijać lichwiarzy, wobec czego król powiedział: ‘ogłaszam siebie jako spadkobiercę wszystkich lichwiarzy. Kiedy oni giną, musicie mi zapłacić, ponieważ ja jestem ich jedynym spadkobiercą’. Ten fakt spowodował większy kłopot, ponieważ król musiał odbierać te należności z udziałem wojska, wobec czego król wypędził żydów. Dostali się do Irlandii, i w ten sposób Irlandia stała się częścią Zjednoczonego Królestwa.

Kiedy król dowiedział się co zrobili, postanowił przejąć Irlandię zanim zrobi to ktoś inny. W tym celu wysłał Roberta Southgarda z armią najemników i podbił Irlandię. Tak więc, pokażcie mi czasy kiedy żydzi byli prześladowani z powodu ich religii. Tak nigdy się nie stało. To zawsze był ich wpływ na sprawy polityczne, społeczne lub zwyczaje w interesach i tradycje społeczności w której się osiedlali.

(Słabo słyszalne pytanie) Tak. Oni sami to mówią. Benjamin Franklin nie musiał tego powiedzieć. Większość tych rzeczy mówią oni sami. Ale Benjamin Franklin zauważył, i z pogłosek zrozumiał, co działo się w Europie.

Kiedy Rosja, utworzona w 920 roku, stopniowo otaczała Królestwo Chazarskie, i wcieliła je, większość zamożniejszych Chazarów uciekło do zachodniej Europy, przywożąc ze sobą te właśnie rzeczy które wam się nie podobają, które mnie się nie podobają, które nie podobają się wielu innym. Są to: ich tradycja, zwyczaje oraz cechy charakteru, którymi zostali obdarzeni.

Kiedy Benjamin Franklin mówił o nich jako o żydach ponieważ sami tak się określali, i kiedy chrześcijanie po raz pierwszy usłyszeli, że ci ludzie którzy uciekali z Rosji – kim byli – że praktykowali tę wiarę talmudyczną – chrześcijanie w Europie zachodniej powiedzieli: ‘oni muszą być pozostałością po zagubionych dziesięciu plemionach!’.

I pan Grutz, największy historyk żydowski, o tym powiedział – a jest on prawdopodobnie największym autorytetem w tej dziedzinie. Więc kiedy Benjamin Franklin przybył do Europy w XVIII wieku, widział już skutki ich działalności kiedy opuścili swoje ziemie. I każde z tych słów jest prawdziwe… sami o tym mówią. Mogę wam podać pół tuzina książek przez nich napisanych mówiących to samo. Kiedy mają pieniądze, stają się tyranami. Kiedy są zwalczani, stają się ludźmi bez skrupułów. Oni są tylko barbarzyńcami. Są potomkami azjatyckich Mongołów i zrobią wszystko co tylko możliwe by osiągnąć swój cel.

Jakim prawem opanowali Rosję? Car abdykował 9 lub 10 miesięcy wcześniej. Nie byli potrzebni… mieli zamiar stworzyć monarchię konstytucyjną. Ale oni tego nie chcieli. Kiedy monarchia konstytucyjna miała być ustanowiona w listopadzie, usunęli ich wszystkich i założyli Związek Radziecki.

Nie było takiej potrzeby. Ale pomyśleli: ‘teraz nadszedł czas,’ i jeśli zajrzycie do Encyclopedia Britannica pod hasło ‘bolszewizm’, znajdziecie tam pięć zasad ustanowionych przez Lenina w celu przeprowadzenia zwycięskiej rewolucji. Jedną z nich jest ‘czekaj na odpowiednią chwilę, i wtedy zaatakuj z całej siły.’ Warto to przeczytać.

Dowiecie się również tego, że pan Harold Blacktree, autor opisu w encyklopedii oświadcza, że to żydzi założyli i wprowadzali ruch komunistyczny. Harold Blacktree to napisał, a nikt nie miał więcej wiedzy na ten temat niż on.

(Słabo słyszalne pytanie) Freedman: Nie mogę wspierać tego co robisz bezprawnie, ale mogę powiedzieć tyle. Możesz zacząć to co ja nazywam niekończący się łańcuch. Jeżeli zachęcisz swoich przyjaciół do pisania, bez żadnej stronniczości, a oświadczenie jest takie: otrzymałem je z biura pana Kennedyego. Pan Smith, który zajął biuro po panu Kennedym, dał mi je. Dostarczył je do mnie 25 sierpnia, oto jego treść:

‘Do zamieszczenia rano (w porannych dziennikach), 25 sierpień’. ‘Izrael ma istnieć. To narodowe zobowiązanie, specjalne zobowiązanie Partii Demokratycznej. Nadzoruje Biały Dom. Amerykańska interwencja. Będziemy działać szybko i stanowczo przeciwko każdemu narodowi na Środkowym Wschodzie, który zaatakuje sąsiada. Proponuję wyjaśnić Izraelowi i państwom arabskim nasze zapewnienie, podejmiemy akcję z odpowiednią siłą i szybkością, konieczną do powstrzymania agresji ze strony każdego narodu.’

Czy powrót ludu do ich ojczyzny (palestyńscy Arabowie) nazywasz agresją? Czy to powie pan Kennedy? Załóżmy, że 3 mln Meksykan przybywają do Teksasu i wyrzucają stamtąd 6 mln Teksańczyków na pustynie Arizony i Nowego Meksyku. Załóżmy, że ci Meksykanie przybyli uzbrojeni – Teksańczycy nie byli uzbrojeni – i jednej nocy wyrzucili ich wszystkich z Teksasu i ogłosili się Republiką Alamo. Co powiedziałyby na to Stany Zjednoczone?

Czy powiedzielibyśmy że to jest agresja, gdyby Teksańczycy próbowali odzyskać swoje domy od meksykańskich złodziei? Załóżmy, że Murzyni z Alabamy zostali uzbrojeni potajemnie przez Sowietów i nagle zbuntowali się i wyrzucili wszystkich białych na tereny bagienne Missisipi, Georgii i Florydy… wyrzucili ich zupełnie, i zadeklarowali, że to jest ich Republika Szynkowa/Kolanowa czy jakaś inna republika. Czy nazwalibyśmy to agresją, gdyby ci ludzie z Alabamy próbowali dostać się z powrotem do swoich domów?

Czy my… co byśmy pomyśleli gdyby Związek Radziecki powiedział: ‘nie, ci Murzyni teraz tam rządzą! Niech tam zostaną!’, albo ‘nie, ci Meksykanie są w Teksasie, ogłosili, że to ich niezależny kraj. Zostawmy ich. Macie dużo miejsca w Utah i Newadzie. Przenieście się tam.’

Czy nazwalibyśmy agresją gdyby biali mieszkańcy Alabamy czy Teksańczycy chcieli wrócić do własnych domów? A więc, musicie pisać do prezydenta Kennedyego i powiedzieć mu: ‘Nie uważamy tego za agresję w pełnym znaczeniu tego słowa, jeżeli ci ludzie chcą powrócić do ich domów, tak jak ONZ – piętnaście razy w ciągu ostatnich dwunastu lat – wzywała syjonistów na okupowanych terenach Palestyny, by pozwolili palestyńskim Arabom powrócić do ich domów i gospodarstw’.

[Koniec transkrypcji przemówienia Benjamina Freedmana z 1961 roku, wygłoszonego w Hotelu Willard (Waszyngton, DC) na zaproszenie Conde McGinleya, wydawcy patriotycznej gazety ‘Common Sense’]
9 grudzień 2013

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
Czy nastąpi zjednoczenie żydokomuny
październik 4, 2005
Życie
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
Tybet jest b.bogaty w złoża !
marzec 18, 2008
marduk
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
Accor złożył ofertę wiążącą na zakup 4,06 proc. akcji Orbisu
listopad 18, 2002
PAP
Warszawa 13.05.2005
maj 17, 2005
Alina
Ojczy?nie-skradziona tożsamość
październik 27, 2007
Eugenisz Kościesza
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media