|
Kilka uwag odnośnie tak zwanej "afery hazardowej"
|
|
Najciemniej pod latarnią i najtrudniej zobaczyć to - co najbardziej oczywiste.
Hasło "cel uświęca środki" było jednym z aksjomatów zbrodniczego komunizmu.
W imię jego wymordowano miliony ludzi.
Ale też prowadzono zaciekłą walkę o władzę wewnątrz partii komunistycznych.
Od czasu przejęcia władzy przez PiS do Polski powróciły stalinowskie metody eliminacji konkurentów politycznych, za pomocą prowokacji politycznych i kryminalnych.
Od lat obserwujemy że CBA nie walczy z korupcją ale tą korupcję inicjuje - tworząc prowokacje w oparciu o fikcyjne sprawy.
Za haniebne uważam wykorzystanie pociągu seksualnego - jako narzędzia do eliminacji przeciwników politycznych - jak to miało miejsce w przypadku posłanki Sawickiej. Agent CBA zauroczył głupią babę i wpakował w kłopoty.
Jeżeli dziś takimi podłymi metodami zwalcza się przeciwników politycznych to jutro przyszłaby kolej na niewygodnych sojuszników.
Tak jak to miało miejsce w komunizmie i nazizmie.
Tylko osobnik upośledzony umysłowo mógłby myśleć że za współzałożyciel takich struktur jak : Kongresu Liberalno-Demokratyczny i Unia Wolności - a więc Donald Tusk - chciałby cokolwiek dobrego dla Polski. Że poza posiadaniem władzy cokolwiek interesuje tego człowieka.
Dwa lata rządów pokazały że to wielki nieudacznik.
Ale od nieudacznika bardziej niebezpieczni są cyniczni przestępcy - którzy narzędziami prawa prowadzą bardzo brudną grę polityczną - zamieniając instytucje państwowe w instytucje bezprawia.
Kolejna prowokacja z Kwaśniewskimi dobrze to dowodzi.
Aleksander Kwaśniewski powinien zostać skazany przez prawdziwy sąd reprezentujący Polaków - na karę śmierci - za wciągnięcie Polski w haniebną wojnę przeciwko Narodowi Irackiemu.
Za kontynuację okupacji Iraku powinni również odpowiadać - być może z szafotem włącznie - obaj Kaczyńscy.
Takie są podstawy prawa.
A nie te prowokacje które inicjują pozbawieni zasad moralnych bądź jakiegokolwiek rozumu - najemnicy z CBA.
Patrząc na metody działania niektórych polityków nietrudno się domyśleć że wywodzą się ze stalinowskiego aparatu terroru.
Nie trzeba więc zaglądać do ich metryk by wiedzieć - skad ich korzenie.
|
7 październik 2009
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
The infection
październik 24, 2006
|
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
|
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
|
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
|
......a Adaś nawet się nie zająknął w słowa.
wrzesień 9, 2006
Marek Olżyński
|
Kulczyk zebrał owacje na stojąco
IAR
grudzień 9, 2004
|
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
|
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
|
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
|
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polska i Rosja, a film „Rok 1612”
styczeń 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
|
|
|