ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
więcej ->

 
 

Samobójstwa deportowanych

*Areszt deportacyjny w Gdyni może zostać zamknięty. Powód? Niedostosowanie warunków, w których przebywają zatrzymani, do przepisów unijnych.* - 'Dziennik Bałtycki' (23 lutego 2005).
Gdyby przepisy Unii zastosować "od zaraz" do wszystkich polskich instytucji, czyli zbadać procedury funkcjonowania szpitali, szkół, placów budów oraz wszelkich przepisów ekologicznych, sanitarnych itp., to pewnie zamknięto by nie tylko wspomniany areszt.
Gdyby przejrzeć treść naszej Konstytucji 1997, to niezgodności pomiędzy zapisami a rzeczywistą sytuacją, zmusiłyby nas do zmiany ustawy zasadniczej. Gdyby zastosować unijne kryteria kontroli bujnych pomysłów naliczania opłat (mniejsza o nazwę, wszak efekt się liczy) za sprowadzane samochody, to fiskus musiałby zwracać pobrane już motoryzacyjne daniny.
*Funcjonariusze wiążą zeszłoroczne samobójstwa kilku osadzonych z brakiem możliwości kontaktu z rodziną i ze światem.* (kolejny cytat).
Szokująca wiadomość. Oto w najnowocześniejszym i najmłodszym polskim mieście zdesperowani obcokrajowcy odbierają sobie życie, kiedy my pracujemy, uczymy się i oglądamy telewizję? Kiedyś czytałem o Polakach, którzy aresztowani przez gestapo, żegnali się z bliskimi i kończyli swój żywot, kiedy za kratami toczyło się życie, choć oczywiście znacznie podlejszej jakości. Ale rodacy ginęli zupełnie z innych powodów! I kto zwrócił uwagę na ową notatkę? Kogo to obchodzi? Gdyby zapytać Gdynian* o tę sprawę, to pewnie znakomita większość nie doczytała się tej makabrycznej informacji. A to tylko Gdynia - czy mamy obraz całej Polski w tej materii?

* - nazwy mieszkańców miejscowości piszmy od wielkiej litery
15 marzec 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
Rok 1612
grudzień 24, 2007
.
"Łagodny język propagandy"
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Smrodliwa intryżka z udziałem elegantów?
lipiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
"Patriota" Sarkozy...
luty 15, 2008
marduk
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
Izraelczycy burzą kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
PAP
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
Letter from Ralph Nader to President George W. Bush
lipiec 22, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Zmienić Naród, albo wymówki durniów
czerwiec 10, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media