|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
więcej -> |
|
Robienie w konia
|
|

Byłem ostatnio w Warszawie i tam, na jednej z ulic zobaczyłem reklamę, która przypomniała mi fakt oczywisty... Otóż reklamowano, zresztą nieważne co, ważne, że stało tam jak byk napisane " nie daj się robić w konia, bo Cię wydoją". Zrazu wydawało mi się to trochę nielogiczne, nie widziałem dojonego konia ale przypomniałem sobie o kobylim mleku. Więc jednak! Naszło mnie natychmiast takie skojarzenie z naszą polską rzeczywistością.
Mieszkam co prawda od 1982 roku w Niemczech, zawistników informuję z miejsca, że ten wyjazd zafundowała mi ekipa niejakiego Jaruzelskiego, na mój koszt oczywiście i w jedną stronę. Nie musiałem jednak stać w kolejce, wypełniać stosownego formularza, prosić pracodawcę o urlop. Paszport wręczał mi sam naczelnik w stopniu pułkownika. Taki mnie zaszczyt kopnął. No jakoś tam naciskali żebym wyjechał. Nie, nie bili, broń Boże! Powiedzieli natomiast, że jak nie wyjadę to może i zabiją albo inną dolegliwość uczynią. Nie chciałem też przykrości robić panu Jaruzelskiemu, który jak mnie w TVP zapewniali, Ojczyznę naszą od najazdu czerwonych uchronić raczył, a mnie niegodziwca i jeszcze kilka tysięcy innych w rodzimych celach, a nie w sojuszniczych tiurmach na koszt społeczeństwa podejmował. I chyba z tego powodu naród rękoma swych przedstawicieli prezydentem PRL i RP go uczynił. A ja niewdzięczny i naiwny zarazem, śniłem po nocach, że mu kiedyś co najwyżej stopień kaprala zostawimy, by mógł z innym dobrodziejem narodu porozumiewać się jak zupak z zupakiem. Co proszę, że zbyt radykalnie, że jestem zazdrosny, bo ten, na którego na I Zje?dzie Solidarności nie głosowałem, siedział w luksusach a żonę z dziećmi i spowiednikiem do miejsca odosobnienia helikopterem mu dostarczano? No tak, ON zwyciężył komunizm, my tylko statystowaliśmy. ON prowadził ważne rozmowy, nas pałowano i polewano wodą. ON podejmował ważne decyzje, a niektórych z nas zabijano. A może dlatego, że moją przeszło 70 letnią Matkę i tysiące takich Matek nawet nie poinformowano gdzie jesteśmy? Czy to jest ta faza robienia w konia? Nie! W konia zaczęto nas już robić w sierpniowe strajkowe dni, potem w Bydgoszczy i w Radomiu.
Pó?niej Adaś, któremu wierzyliśmy powiedział, żeby się od generała odpieprzyć, nawet zabrzmiało to jeszcze bardziej po wojskowemu. To już było po Magdalence i po wódce. Wówczas to, a może trochę wcześniej uzgodniono jak połączyć robienie w konia z dojeniem jednocześnie. Muszę przyznać, że się czerwonym wyznawcom sprawiedliwości społecznej udało! Trwa to do dzisiaj, mimo zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości. Tak się komunistyczne bractwo okopało! Ja tych towarzyszy bacznie obserwowałem tu w Niemczech. Cały 1990 rok byli jak te zbite psy, ogony podkulone - sądzili, że to już koniec, czarne myśli ich nachodziły. Zwątpili w przewodnią siłę narodu. W swoją partię - matkę jedyną. Niektórzy nawet przekonywali, że nigdy nie należeli. No to gdzie się podziały te trzy miliony członków i trochę sympatyków, którzy teraz robią za autorytety i listy do prezydenta piszą. Bałem się, że będą się wieszać. Ale gdzie tam. Nie minął rok a tu paniska takie. Nowe garnitury, samochody. Transformacja! Ciekawe czy ktoś się zainteresował co stało się z kontami bankowymi różnych instytucji PRL poza granicami kraju? Coś mi się wydaje, że i tu nastąpiło uwłaszczenie na naszych dobrach.
Na czele tej transformacji stanął pierwszy ekonomista RP Leszek Balcerowicz - były członek PZPR co mu, ku oburzeniu "różowego salonu" z trybuny sejmowej wypomina znienawidzony przez tenże salon - Jacek Kurski. Skutki tej transformacji widać najlepiej na polskiej prowincji. Niemcy po drugiej wojnie mieli szczęście, bo im alianci Norymbergę zrobili. Może nie tak do końca, trochę zbrodniarzy się uchowało. Co zrobiono komunistom? No właśnie! Możesz biegać po ulicach europejskich miast w koszulce z podobizną Lenina, Stalina i innych zwyrodnialców, wychwalać ustrój komunistyczny i nikt ci złego słowa nie powie. Co najwyżej ktoś odważniejszy stwierdzi, że masz nie wszystkich w domu. Spróbuj natomiast włożyć koszulkę z podobizną Hitlera, Hessa lub mistrza propagandy - Göbbelsa, to będziesz mógł wysłuchać czterech pór roku Vivaldiego w czasie rzeczywistym za kratkami i to wielokrotnie.
Rodacy mieszkający poza granicami kraju, widzą polską rzeczywistość o wiele ostrzej. Dlatego pytają: jak to możliwe, że tajny współpracownik SB Byrt był ambasadorem RP w Niemczech? Był długo, na odchodnym zdążył jeszcze skrytykować Prezydenta RP i rząd. Ten facet, urzędnik państwowy RP zaskoczył nawet niemieckiego dziennikarza radiowego tonem wypowiedzi. Czy będzie na niego czekała ciepła posada dyrektora w MSZ, czy też użyję sobie - wyleci na zbity pysk?
Mamy nową ustawę o Wojskowych Służbach Informacyjnych. Czy pracownicy tej instytucji zostali w związku z tym zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy? Czy zamknięto im dostęp do budynku? Odcięto dostęp do komputerów, telefonów, archiwów? Jestem pewien, że nie. Byłoby słychać wrzask "różowego salonu" grożącego różnymi sankcjami. Zresztą SLD zapowiedziało złożenie skargi do Trybunału Konstytucyjnego. Jaki jest ten Trybunał każdy widzi, więc polka z WSI może zacząć się od nowa.
Wogóle od wielu miesięcy trwa nagonka na PiS a od wielu lat na braci Kaczyńskich. Z perspektywy mieszkańca Bonn zastanawiam się jaką zbrodnię popełnili bracia, że im wypominają nawet to, że są bli?niakami? Jan Rokita mój współtowarzysz internowania w Załężu i to jedyne co mnie z nim łączy, powiedział niedawno mentorskim tonem unosząc brew i grożąc paluszkiem, że Prezydent otarł się o impeachment. Muszę przyznać, że mnie zmroziło i połowę kraju również. Cóż takie stało się w Polsce, że Rokita wytacza działo największego kalibru?
Pozostaje jeszcze tylko prośba o interwencję wojskową zaprzyja?nionego kraju. Tak więc Jan Rokita nie tylko otarł się o śmieszność, on się ośmieszył! Ten czołowy do niedawna polityk PO, wypowiadając się pozytywnie o lustracji, stwierdził, że od trzynastu lat nie zmieniał poglądów. No tak, wcześniej jednak uczestniczył aktywnie w obalaniu rządu Jana Olszewskiego - właśnie za ujawnienie agentury PRL. Antoniemu Maciarewiczowi dorobiono gębę oszołoma. Rokita i wielu innych spowodowali, że nadal nie możemy tej żaby przełknąć. Pamiętacie Państwo jak się Kuroń nadymał, jak się rzucał po ujawnieniu TW w Sejmie RP. Miałem obawy, że lada moment trafi go tzw. szlag.
Wracając do Jana Rokity, to po tym co teraz dzieje się z lustracją i wokół lustracji, a dziać się będzie jeszcze więcej, oj dużo więcej, to gdyby był politykiem honoru /czy jest coś takiego?/ powinien natychmiast zrezygnować i nie zabierać więcej głosu - nigdy! Podobnie myślę o Tusku strachliwym. Człowiek, który wiecznie się boi. Boi się kolejek przed bankami, spadku wartości złotówki, krachu na giełdzie i co sobie pomyślą o nas poza granicami Polski. Swoją tyradę zaczyna na poważnie, a kończy zawsze głupawym uśmieszkiem - chyba sam nie wierzy w to, co mówi. Zastanawiam się co takiego stało się Stefanowi Niesiołowskiemu, który w 1992 roku w czasie "nocy długich noży" zachowywał się przyzwoicie a dziś toczy pianę nienawiści? Osobista niechęć do braci Kaczyńskich nie powinna przesłaniać mu spraw nadrzędnych.
Opozycja wyśmiała Prezydenta, że ten obraził się na wyjątkowo chamski artykuł w niemieckiej, lewackiej TAZ. Jestem gotów założyć się o duży kufel kolońskiego piwa, że gdyby Lech Kaczyński tego nie zrobił, to kilka dni pó?niej spadłby na niego zarzut, że gazeta naruszyła cześć prezydenta RP a tym samym Polski, a Kaczyński nie zareagował.
Wydawać się mogło, że sprawę lustracji mamy załatwioną, jej przeciwnicy położyli uszy po sobie, mniej mówią o strasznym losie donosicieli, nawet ksiądz Isakowicz - Zaleski mógł wznowić prace badawcze. Ksiądz wpadł na pomysł pisania listów do agentów, dając im możliwość przyznania się, wyjaśnienia motywów paskudnego działania. Czy któryś z TW przyznał się dobrowolnie? Nie! Wszyscy idą w zaparte. Ksiądz Isakowicz - Zaleski może oczywiście apelować do sumień donosicieli ale oni do końca będą wierzyć, że nie ma przeciw nim twardych dowodów.
Dziwi mnie natomiast i zarazem śmieszy, propozycja polityków pod adresem "Delegata" aby się ujawnił. Jak zwykle niestety, ubawił mnie były prezydent Wałęsa swoim wiem ale nie powiem. Jeżeli to co Wałęsa wie, a my się domyślamy jest prawdą, to szkoda Polski, szkoda większości z nas, szkoda straconego czasu. Wtedy by się okazało jak nas okrutnie zrobiono w konia i wielokrotnie wydojono.
Andrzej Warchałowski
Bonn, 10.08.2006r.
Autor był dziennikarzem w TV Kraków, członkiem I Komisji Krajowej NSZZ"Solidarność", przewodniczącym Komisji Zakładowej "S" w Telewizji Kraków.
Po internowaniu, zmuszony do wyjazdu z Polski. Mieszka w Bonn i jest producentem programów dla telewizji.
|
|
26 sierpień 2006
|
|
Andrzej Warchałowski
|
|
|
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
|
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
|
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
Siekanie rencistów
listopad 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Baskonia czy Kraj Basków?
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Polska racja stanu a Unia Europejska
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
|
"Największa afera III RP"
czerwiec 6, 2006
PAP
|
Na wyspie Rugia!
luty 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
|
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
|
11 Listopada
listopad 19, 2006
Bogusław
|
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
|
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
|
PIEŚŃ SŁOWIAŃSKA DO „ŁUPASZKI”
luty 9, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
|
więcej -> |
|