ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
więcej ->

 
 

Światowy Dzień Chorego 11.02.04

Doświadczenia ostatnich lat wskazują iż organizowanie, bez pieniędzy, demonstracji na które przychodzi kilkaset osób niezależnie od tego jak ciężko okaleczonych, na władzy nie robi wrażenia ( władze liczą się z tymi którzy mają pieniądze lub mogą coś zdemolować ). O powszwchnie znanym poczuciu przyzwoitości rządzących, nie chcę tu się wypowiadać.

Z tych przyczyn, zamiast demonstracji postanowiliśmy rozpocząć comiesięczne debaty na ulicach Warszawy pod wspólnym hasłem "Polska państwem prawa?".
Wiodący temat debat chcemy ustalać na bieżąco...
Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Z okazji Światowego Dnia Chorego, rozpoczynamy debaty 11 lutego 2004 Pierwsza z nich poświęcona będzie funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości w sprawach o błędy lekarskie i funkcjonowanniu (sic!) systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Warszawa 11.02.2004 r pl. Na Rozdrożu, godz.13:30

Zapraszamy wszystkich poszkodowanych, także w sprawach nie medycznych, w których sprawca unika odpowiedzialności bo tak długo prokuratury prowadziły postępowanie że odpowiedzialność za przestępstwo, uległa przedawnieniu w śledztwie. Zapraszamy tych których sprawy cywilne ciągną się latami, i którym w praktyce uniemożliwiono dochodzenia swoich praw. Zapraszamy wszystkich którzy ucierpieli w wyniku niewłaściwego działania wymiaru sprawiedliwości.. Zwracamy się do organizacji społecznych i osób prywatnych o udział i współorganizowanie publicznych debat o funkcjonowaniu prawa i stanie naszego państwa.
Zapraszamy wszystkich którzy wiedzą iż demokracja i wolność nie rodzą się mocą ustaw. Swe ?ródło i mają w ludziach. Apatia, bezsilność, emigracja wewnętrzna powodują rządy korupcji i nie jawnych układów. - Nie funkcjonuje wymiar sprawiedliwości; - Znikają zabezpieczenia socjalne, opieka medyczna; - Dziś mamy "pogodę dla bogaczy", a biedny czy chory może zdechnąć. Mamy nadzieję iż te wiece czy debaty poświęcone działaniu państwa nie skończą się na kilku spotkaniach lecz nasza inicjatywa wrośnie na stałe w życie społeczne tworząc warszawski hyde park. Kolejne spotkania powinny być coraz liczniejsze ponieważ ludzie uczestniczący w poprzednich debatach będą będą o nich mówić przekazując informację o następnym spotkaniu ( 11 każdego miesiąca godz.13:30 ) Ci którzy kolejno sprawują władzę, o społeczeństwie przypominają sobie na czas składania obietnic wyborczych, by ich po raz kolejny oszukiwać. Od tej chwili 11 każdego miesiąca o godz 13:30 chcemy ( jeśli i inni się w to włączą ) spotykać się na pl. Rozdrożu w okolicy min Sprawiedliwości w Warszawie i prowadzić debaty pod wspólnym hasłem "Polska państwem prawa?" Planujemy udostępnić możliwość zabierania głosu przechodniom. Mamy nadzieję iż ta inicjatywa nie skończy się na kilku debatach lecz wrośnie na stałe w życie społeczne tworząc nasz hyde park. Organizacje które chcą być współorganizatorami kolejnych debat prosimy o kontakt Wszystkich chcących pomóc w przygotowaniach merytorycznych i organizacyjnych debat prosimy także o kontakt: sop11@wp.pl lub sop@alpha.net.pl Nasza inicjatywa nie jest wymierzona przeciwko nikomu, jest otwarta dla wszystkich i wynika z troski o los ludzi i funkcjonowanie państwa.
Kolejne spotkania 11 marca, 11 kwietnia, 11 maja ... i.t.d...
Jeśli ktoś może pomóc i powyklejać plakaciki w swojej okolicy, można je wydrukować z naszego serwera:
http://www.sppnn.org.pl/arch2/dz_ch2004/plak.rtf
Warto powiększyć je na ksero do formatu A3

Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere
www.sppnn.org.pl
24 styczeń 2004

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
Nosił ślepy kulawego - czyli plan Balcerowicza wobec Polski
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Adolf Eichman urodzony w Austrii w Solingen i stracony w Izraelu
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (3) HISTORIA FBI
grudzień 31, 2004
"KAPITAL" Erazma Majewskiego kontra "KAPITAL" Karola Marksa - OCALIC OD ZAPOMNIENIA
luty 27, 2009
nauczyciel
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Podatek katastralny
maj 13, 2004
PAP
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
marzec 30, 2006
gazeta.pl
Czy partie płacą podatek od darowizn?
kwiecień 20, 2006
PAP
xxx
grudzień 10, 2006
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media