|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Pedofile
|
|

Trwa dyskusja w sprawie pedofilskiej zarazy. Z góry informujemy, iż jesteśmy zwolennikami jak najostrzejszego karania tych zwyrodnialców, ze sterylizacją włącznie. Pedofilię uważamy za jedno z najobrzydliwszych zboczeń. Te bydlaki, dając upust swoim chuciom, dokonują gwałtu na ciele i psychice dzieci. To są wyjątkowi zbrodniarze. Dlatego właśnie te obleśne kanalie trzeba ścigać i izolować od społeczeństwa. Szczególnie zaś od dzieci. Leczenie tego typu zboczeń seksualnych jak na razie nie daje zadowalających rezultatów. Efekt jest mizerny bąd? żaden. Czy o tym nie wiedzą sędziowie?! Sądząc po wydawanych wyrokach, NIE!
Jesteśmy oburzeni i zbulwersowani kiedy słyszymy, iż pedofil został przez sąd skazany na karę pozbawienia wolności oraz na zakaz pracy z dziećmi na 3, 4, 5 lub 6 lat. Czy Państwa to nie wkurza? Nas potwornie. Jak można pedofila skazać na kilka lat zakazu pracy z dziećmi? Dla nich powinna być tylko jedna, obligatoryjna kara: DOŻYWOTNI ZAKAZ JAKIEJKOLWIEK PRACY Z DZIEĆMI!!! I to bez odwołania. Szanowni sędziowie!
Czy wy w swoich głowach macie wyłącznie paragrafy?
Czy nie ma już tam miejsca na odrobinę wyobra?ni?
Przecież na pewno tez macie dzieci.
Skąd wasza wiara, że po kilku latach taki zboczeniec stanie się już przykładnym obywatelem i nie zgwałci dziecka, jak nadarzy mu się taka okazja?
Nie jesteśmy w stanie tego zrozumieć.
Nie jesteśmy też w stanie pojąć, na czym polega różnica między pedofilem w sutannie, a tym ubranym po cywilnemu. Przecież to takie same, zboczone bydlaki. A jak już, to ten w sutannie jest jeszcze gorszym łajdakiem, gdyż dzieci generalnie do osoby duchownej podchodzą z większym zaufaniem, a te osoby to zaufanie wykorzystują w sposób niezwykle obrzydliwy.
Dlaczego więc wyroki w sprawach księży pedofilów zapadają w zawieszeniu?
Czyżby sukienka duchowna nie pasowała do więziennych murów?
Nie zgadzamy się z tym i protestujemy!
Uważamy, że przestępca, czy w sutannie czy w garniturze, jest przestępcą i tak powinien być traktowany.
Zupełnie inną sprawą w tym obłędzie jest stosunek ludzi do pedofilów.
Wszyscy mieliśmy ostatnio pokaz obłudy i fałszywej solidarności zawodowej, jakimi wykazała się część środowiska psychologów po aresztowaniu ich prominentnego kolegi Andrzeja S. Po tym co mówili, jesteśmy dla nich pełni pogardy. Te „gwiazdy” polskiej psychologii skompromitowały się i mamy nadzieję, że słuch o nich zaginie. Zadziwiającym zachowaniem wykazują się tzw. przeciętni obywatele.
Pamiętacie Państwo z jakim zaangażowaniem bronili pedofila-dyrygenta rodzice chłopców śpiewających w chórze Polskie Słowiki.
Było to szokujące i wstrętne.
Jak można bronić człowieka, który krzywdził ich własne dzieci?
A pedofil-ksiądz z Tylawy?
Parafianie zaszczuli rodziców oskarżających ich proboszcza. Nawet udowodnienie mu pedofilskich praktyk nie zmieniło ich nastawienia.
Najczęstszym argumentem było stwierdzenie, że przecież to ksiądz.
Po fakcie okazało się, że cała miejscowość od wielu lat wiedziała, jak sobie dobrodziej z dzieciątkami poczyna i nikt nic nie mówił.
Jak widać, bogobojni durnie są jeszcze gorsi od pedofilskiej zarazy, bo dają na nią przyzwolenie.
OHYDA!!!
P.S. Ponoć psycholog Andrzej S. to tylko wierzchołek pedofilskiej góry. W kolejce na ujawnienie czeka większa ilość tzw. wybitnych postaci i autorytetów moralnych, co to nas pouczali jak żyć. Oby jak najszybciej znale?li się tam, gdzie Andrzej S.
http://kabaret-klika.prv.pl/
|
|
12 wrzesień 2004
|
|
Sobczak i Szpak
|
|
|
|
Na marginesie procesu dr Mirosława G.
grudzień 1, 2008
Adam Sandauer
|
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyjaśnienie
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
|
Uwolnić Ojczyznę od rządów antypolskich zbirów
marzec 10, 2009
Dariusz Kosiur
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Gra w bierki (!)
grudzień 5, 2005
Marek Olżyński
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
|
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezes Rady Ministrów RP Pan Kazimierz Marcinkiewicz - List Otwarty
listopad 18, 2005
Leszek Skonka
|
Trudna Droga do Dobrobytu i Pokoju w Azji
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
|
Amerykańska próba zastraszenia i izolacji Ukrainy
styczeń 11, 2003
Piotr Mączyński
|
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ile w rzeczywistości wydajemy na ochronę zdrowia?
maj 16, 2006
Adam Sandauer
|
"Wolne media w TVP"
maj 27, 2004
|
więcej -> |
|