ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
więcej ->

 
 

Polonia nigdy nie wybaczy !

"Wielomilionowa masa"

Longin Pastusiak był jednym z głównych propagandowych szczurów PRL-u.
Wybijał się już w wieku szczenięcym - maturę ukończył w 1954 r. z wyróżnieniem "Przodownika pracy społecznej". Członek partii wyszkolony pod koniec lat 50. na amerykańskich uniwersytetach za amerykańskie pieniądze (stypendium Fundacji Forda) został w sowieckiej Polsce "amerykanistą", czyli specjalistą od opluwania USA i Kanady. Kiedyś dyspozycyjny do bólu, dziś przedstawia się jako "partyjny liberał".
W karierze pomagał mu wyśmienicie fakt, że był zięciem Edwarda Ochaba - niezłej stalinowskiej szui; od 1964 do 1968 roku przewodniczącego tzw. Rady Państwa tzw. PRL.

Jak na typowego komuszego ujadacza przystało, Longin Pastusiak jest dziś człowiekiem majętnym ("mam majątek, bo należę do ludzi oszczędnych"), szanowanym politykiem, eseldowcem, marszałkiem Senatu, odpowiedzialnym za kontakty z Polonią.

Ta "odpowiedzialność za kontakty" wygląda tak, że profesor Pastusiak, "autor ponad 60 książek", jest w sprawach Polonii kompletnym ignorantem. We wtorek "wypsło" mu się w Brukseli, że Polonia amerykańska nie głosuje w referendum unijnym, bo - wedle jego wiedzy - głosować mogą jedynie osoby z polskim paszportem, przebywające na terenie Polski. Gdy jednak okazało się, że to wierutna bzdura i polskie placówki konsularne będą organizowały referendum w Ameryce, Pastusiak sentencjonalnie stwierdził, że "każdy może się pomylić", i... powiedział jeszcze większą bzdurę.
Otóż, według naszego krajowego "opiekuna", "Polonia to przede wszystkim kilkanaście milionów ludzi polskiego pochodzenia, którzy nie mają polskiego obywatelstwa. (...) Nadal podtrzymuję, że kilkunastomilionowa Polonia nie ma prawa głosowania, jeżeli jej członkowie nie są obywatelami polskimi. Uważam, że właśnie tak się przejąłem Polonią i kompetencjami Senatu w zakresie opieki nad nią, że sobie skojarzyłem Polonię przede wszystkim z tą wielomilionową masą, która nie posiada obywatelstwa polskiego, a tym samym nie posiada prawa głosu".
Oznacza to, że Longin Pastusiak nie wie, iż polskie przepisy o obywatelstwie oparte są na zasadzie "krwi", czyli jeśli ktoś ma pochodzenie polskie (matka Polak lub ojciec Polak), a nie zrzekł się obywatelstwa ani mu tego obywatelstwa nie odebrano, to jest nim nadal. Co więcej, obywatelami polskimi są również - zazwyczaj nieświadome tego - dzieci i wnuki obywateli polskich. Sprawy te były wałkowane wielokrotnie przy okazji nowych przepisów paszportowych nakazujących obywatelowi polskiemu podróżowanie do Polski na podstawie polskiego paszportu.

Tak więc, gdy chodzi o konieczność wyrabiania paszportu, to "wielomilionowa masa" Polonii należy do grona obywateli polskich, gdy jednak chodzi o głosowanie w referendum unijnym, to już jednak nie. Aby rzeczy dodać pikanterii, wypada zaznaczyć, że głosować w referendum mogą obywatele polscy legitymujący się ważnym paszportem...

2 maj 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Zagrożenie Polskich Parafii w Ameryce
grudzień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Świte?ja, lodżja, welwiczja
sierpień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
Zdjęcia zbrodni żydowskich popełnionych na obywatelach Palestyny w tym okupowanym przez Żydów kraju
luty 16, 2008
Global Research
Indeks ksiąg zakazanych
maj 5, 2008
Artur Łoboda
Lenin oraz Swiet(n)y Paweł o zakazie karmienia ptaków niebieskich
luty 11, 2007
Marek Głogoczowski
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
Szmatława Strategia?
marzec 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nawet Łobodziński nie pomógł
lipiec 31, 2008
Artur Łoboda
Polsce grozi gwałtowne wstrzymanie kredytowania
grudzień 12, 2008
PAP
Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Pro domo sua
Dzieci maja '68

maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Pyjas ofiarą prowokacji SB wobec Gierka?
czerwiec 27, 2008
interia.pl
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media